Jump to content
Dogomania

B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?


YBOT

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

O rany, Bordie, ty to potrafisz stopniowac napięcie :shake:
Trzymam kciuki z całych sił :kciuki:

Sterylizacja aborcyjna, to w tej sytuacji najlepsze wyjście, cieszę się, że się na to zdecydowaliście :)

YBOTy, przygotujcie sie na to, że przez perwszą dobę będzie ciężko, serce wam sie będzie krajać na drobne kawałeczki. Ale juz po dniu, dwóch szczęki wam opadną, bo Bordie będzie niesamowicie szybko dochodziła do siebie :) Niestety mam praktykę, moja suka od czerwca była krojona 5 razy, przy czym trzy w pełnej narkozie... :shake: ;)

Link to comment
Share on other sites

dziekujemy wszystkim pozaciskanym.....:) niunia wlasnie jest sterylizowana, a my czekamy w napieciu na godzine 16-ta - odbior suczy:)
a oto jej nowe szatki:)

[IMG]http://img161.imageshack.us/img161/430/majtycale5gf.jpg[/IMG]
w calosci
[IMG]http://img116.imageshack.us/img116/1161/majtygoranakark1ot.jpg[/IMG]
i gora wiazana na karku

i co WY na to, Ciotki;)?

Link to comment
Share on other sites

:evil_lol: :eviltong: no staralam sie, Ciocie! a bandanka ze zlotymi guzikami to zamiast obiecanych pior albo futerka bo nie dostalam czarnych pior nigdzie a futerko mam bordowe;) zawsze mozna wymienic, jakby co....tzn jakby modelka zaprotestowala....

dzis mozna ja wyniesc na sioo podobno
a czekajace nas dni....faktycznie....bedziemy spedzac w lozeczku.....
z toną ksiazek:)

:loveu: cmoki dla Wszystkich Ciotek...
a Ciocia Supergoga to ma przechlapane, bo jesli kiedys urodzi nam sie potomek to ONA bedzie chrzestna bo bardziej odpowiedzialnej osoby w zyciu calym nie spotkalam:):loveu:

Link to comment
Share on other sites

watpie....:lookarou: 6-cioraczki, to taka rzadkosc.....:sad: :sad:
a poza tym majtki majtkami a co ja zrobie potem z 6 sztuk takich malych wredulcow jak ja????

ja postuluje o majtki na wypadek ciazy pojedynczej, wtedy zaczne sie zastanawiac, czy warto...
ale dla TAKICH majciorow.... :roll: kto wie kto wie.....:cool3:

Link to comment
Share on other sites

zawsze mozna uzyc takich majtow w celach reklamowych

jak myslisz, Ciotka hihihi, jakbys w SAMYCH takich majtach wystapila z taka wieeelka reklama na srodku doszyta.....to mogloby zadzialac...;)

ladnemu ladnie w ladnych majtach :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

[COLOR=red][B]POZA TYM - LUDZIKI Z WARSZAWY....ZA 2 TYGODNIE TE MAJTY BEDA DO WZIECIA DLA INNEJ SREDNIEJ WIELKOSCI SUCZY W POTRZEBIE!!!!! ZAPISYWAC SIE NA MAJTY!!!!!![/B][/COLOR] ;)

Link to comment
Share on other sites

hihihi... Zu...dla Ciebie Kruszynko to z bandanki zrobimy cala suknie z trenem....Drobinko Ty....

a powiem szczerze, ze na majtuchy dla Bordusi poszla jedna nogawka moich super czarnych welwetowych spodni...:evil_lol: ...zostala druga nogawka.....na wieczorowa suknie dla jakiejs chetnej Cioci;)...

Link to comment
Share on other sites

Bordusiowe wdzianko urocze :)
Szkoda, ze nie wiedziałam, że ciotka YBOT jest taka zdolna, bo zamówiłabym u niej czerwone, męskie gacie na szelkach :evil_lol:
A tak, Chester rozlizał trochę szwy i od dziś wygląda jak lampka nocna w starym stylu, bo łazi teraz z abażurem na łbie :mad:

Link to comment
Share on other sites

Guest Mrzewinska

W sutuacji, gdy suka nie jest szczenna, mozna wybrac gabinet, gdzie sterylke robi sie jednym bocznym cieciem, niestety odpadnie nam majtkowa rewia mody:lol:
Za to po 48 godzinach trzeba tylko uwazac - bez zadnych przeciwbolowcow - aby suka nadmiernie nie skakala, nie szalala na spacerach. I opatrunkow juz w trzeciej dobie nie ma....

Zofia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...