Jump to content
Dogomania

B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?


YBOT

Recommended Posts

czy możemy coś jeszcze zrobić?

ja podnoszę wątki na poznańskich forach...
nie wiem co jeszcze...

może podzielmy się jakoś adresami schronisk (również w sąsiednich województwach) i lecznic, i dzwońmy codziennie - każdy do kilku?
czy ktoś pilnuje portali ogłoszeniowych?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A no wlasnie ...... koscioly, moze by tak zminiaturowac plakat ( tak zeby 6-8 sztuk wchodzilo na format A4 - zrobic czarno-biale kserokopie - tak wiec koszty beda niewielkie ) i rozdac te ulotki w najblizsza niedziele ludziol wychodzacym ze mszy? np. w 2-3 najwiekszych kosciolach w okolicach poszukiwan Bordi? w rachube wchodzi masa ludzi, ktora w tygodniu przewaznie przemieszcza sie samochodami tak wiec maja ograniczony dostep do porozwieszanych ogloszen, otrzymanie ulotki do reki zwiekszy szanse.

Link to comment
Share on other sites

A może zorientujcie się czy w Poznaniu jest możliwość rozniesienia ulotek przez pocztę prosto do skrzynek.
Załatwia się to w najbliższym punkcie PP, ulotka wielkości połowy A5 i listonosz wrzuca do skrzynki, albo w największych blokach roznieść samemu. Nie wiem, ile to kosztuje.
Przy szkołach powiesić plakaty

Link to comment
Share on other sites

Kochani pomysłów to nam nie brakuje. Obawiam się tylko że poznańscy Dogomaniacy nie nadążą z ich wprowadzeniem w życie.
Jeśli chodzi o ulotki, to mogę nakserować tego ile będzie potrzeba (niestety czarno-białe). Jest jednak problem z dostarczeniem. W grę wchodzi poczta, przesyłka kurierska, chyba że ktoś robi w najbliższych dniach trasę Wrocław-Poznań.
Potrzebne oczywiście ręce i nogi które to rozniosą. Jeśli uważacie, że to ma sens to czekam na zlecenie.

Link to comment
Share on other sites

Caly czas sledze ten watek i za kazdym razem jak tu wchodze mam nadzieje ze zobacze wielkimi literami napis ze Bordusia sie znalazla...

Nie wiem czy taki pomysl juz byl, i czy to wogole technicznie mozliwe - ale moze by zapytac jakies wieksze portale internetowe (onet, interie , gazete wyborcza ) - czy by nie umiescily takiego baneru (cos w rodzaju okienka reklamowego na stronie) z apelem o pomoc - tzn pewnie by umiescily gdyby to bylo za pieniadze - ale moze zgodza sie nieodplatnie ze zwgledu na wyjatkowe okolicznosci ?

Link to comment
Share on other sites

Ja właśnie szukam moich psów między innymi za pomocą ulotek roznoszonych pocztą. Moje to 1/4 kartki A4 i za sztukę płaci się 8 groszy, jak jest więcej niż 2000 sztuk naraz, to jest 10% rabatu, jest jakiś kolejny próg ilościowy ale już tylko 1% więcej rabatu.
Cena na pewno zależy od wagi ulotki, ale nie sądzę, żeby między 1/4 a 1/2 A4 była jakaś różnica. Za to koszt papieru przy mniejszej ulotce się liczy, a w skrzynce to większość jednak przeczyta.

Nie wiem, czy ceny są takie same dla całej Polski, ale ja podejrzewam że tak.

Ja wysłałam moje ulotki we wtorek i dostaję po kilka telefonów dziennie, nikt nie zadzwonił z ogłoszenia w prasie, ani z ogłoszeń przed kościołami, ani dlatego że ksiądz z ambony powiedział (a powiedział).

szkoda tylko że ciągle nie znalazłam moich psów

ale wydaje się to skuteczną metodą, tylko w blokowiskach kosztowną...w porównaniu z moimi okolicznymi wsiami...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...