Jump to content
Dogomania

B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?


YBOT

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W pracy nie mogę usiąść do komputera i czekam jak na zmiłowanie, przyjeżdżam do domu i pierwsze co robię, to czytam czy może już jest.
Ja już chyba osiwiałam wcześniej, ale teraz to napewno bieleję do cna.
O niczym innym w ogóle nie mogę myśleć.
Ja uważam, że ona nie poszła do nikogo, że jest na tych działkach. Czy ktos dzwonił do tego kierowcy, którego numer ma Drabster, bo mi to z postów nie wynikło.

Link to comment
Share on other sites

Jaki cel miałby jasnowidz w pisaniu bzdur? Nie jest na forum, nie usiłuje imiennie zaistniec, więc czemu nie przyjąc jego informacji za prawdziwe?
Jaki motyw kierowałby nim, gdyby chciał nas nabrać? I po co?
Zrobił to za darmo i aninimowo /że Dawid wiemy od dogomaniaczki/
Dalej trzeba szukać ale łatwiej, gdy wierzymy że żyje
Dzisiaj do szkoły przybłąkał mi sie mały piesek,biały i pokręcony jak owieczka i co? Tylko dlatego dzwonie do schroniska bo już mam psa i kota ale gdyby nie ten fakt pewnie wzięłabym i też wahałabym sie z oddaniem /tym bardziej że rzekoma kobieta rzeczywiscie może nic nie słyszeć o poszukiwaniach/
To tylko taka dygresja.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=red][B]na konto Bordie wplynely kolejne wplaty (czyli juz tzw nadwyzka):[/B][/COLOR]
dla Bordie - od PaniMagdy - 200 zl (nagroda)
dla Bordie - od Beaty z Otwocka - 20 zl (nagroda)
________________________________________
[COLOR=red]220 zl[/COLOR]
za ksiazki od supergogi - 50 zl
za ksiazki od Alinki z Rzeszowa - 60 zl
________________________________________
[COLOR=red] 110 zl[/COLOR]

bardzo dziekujemy za przelanie tych pieniazkow choc nie wiem na co najbardziej przydaloby sie przekazac "mamone" w wys. [COLOR=red]110[/COLOR] zl za ksiazki (moze jakies sugestie od ofiarodawcow?)...jesli brak takowych - to moze Pastorkowy hotel i szkolka dla niedobroty, bo jest tylko na tydzien jak na razie....? ale to tylko taka propozycja niesmiala....

Link to comment
Share on other sites

Kochani, jak pewnie zauważyliście, staramy się na bieżąco przekazywać informacje o wpłacanych pieniążkach. Ale nie podajemy nazwisk, bo po prostu nie wiemy, czy ofiarodawcy by sobie tego życzyli. Nie chcę się powoływać na ustawę o ochronie danych osobowych, ale wiadomo jak jest. Jednocześnie nie zawsze wiemy, kto pieniążki dał, bo nazwisko nam nic nie mówi albo nie możemy go połączyć z nickiem z dogomanii. Gdyby ktoś się poczuł urażony, przepraszamy i prosimy o sygnały.

Link to comment
Share on other sites

kochani jacy wy jesteście dziwni, nikt nie każe wam wierzyć lub nie ale znowu rzucacie sie z agresja na jakiegoś tym razem jasnowidza, który nikogo nie chciała zapewne skrzywdziić tym co podał, nawet jeśli jest to tak samo sprawdzające się jak horoskop, czy zawsze jak nie ma wieści, to musi być jakiś kozioł ofiarny, którego trzeba tak zaciekle atakować?

Link to comment
Share on other sites

nie ma obawy - nikt napewno nie zapomniał !
czytam ten wątek od początku , jestem z wami myślami cały czas !
mam nadzieję , że psina się znajdzie , to tylko kwestia czasu !

mojej zaginionej suni szukałam dwa tygodnie - jest bardzo nieufna i strachliwa -zaczęła podchodzić do ludzi dopiero , jak głód dał jej się solidnie we znaki !
może i tak będzie z waszą bordusią ? jeśli jest płochliwa i wystraszona , to pewnie chowa się gdzieś za dnia i ciężko ją wypatrzyć .
Ale w końcu ktoś ją zauważy , więc dlatego ważne są ogłoszenia !

Zyczę wam szybkiego powrotu bordusi do domu !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...