Jump to content
Dogomania

Historia "NERO" ma wreszcie swój HAPPY END !!! :-))))


Marka

Recommended Posts

  • Replies 892
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

AnkaRa - nie martw się tak Nerusiem :calus: - poczekajmy jeszcze - przecież pies jest w środku leczenia, może jeszcze zarażać - teraz i tak nie ma szans, żeby ktoś go wziął - więc para pójdzie w gwizdek :razz:
Niech on już przynajmniej wygląda przyzwoicie ;) - to zaczniemy szukać i na pewno będziemy tu o tym trąbić!

Link to comment
Share on other sites

Przesyłka z obróżką i smyczką (czarne z żółtym) doszła już wczoraj i komplet jest naprawdę bardzo elegancki, solidnie wykonany i nawet z kosztami przesyłki (5 zł - więc w sumie 23 zł) to warto było go zakupić - więc od razu wlepiłam Panu-dostawcy wielkiego "[I]pozytywa[/I]" na allegro!
[I](- to była reklama - mam nadzieją, że drugi komplet będę już miała ze zniżką[/I] ;) :evil_lol: )

Komplet został też oczywiście od razu sprawdzony w użytkowaniu - byliśmy z Nero na spacerku i było fajnie - smycz ma wiele zastosowań i nadaje się także do gryzienia ;) :evil_lol:

A to już zdjęcie Nero po powrocie do boksu - w samej obróżce:

[IMG]http://box.type.pl/foto/W_Nero06.jpg[/IMG]

[B]ale piękny, co???[/B] :multi:

mordka ładnie zarasta, inne części ciała też - przez co Nero będzie niedługo psem tri-color, bo swoją stałą sierść ma ciemno-szarą, zimowy podszerstek jasno-szary, a nowa sierść, która odrasta jest w odcieniu ciemnego grafitu :lol:

łysawy jest jeszcze tylko wciąż na "klacie", ale tam było najgorzej - na szyi miał nawet rany od drapania -więc na sierść w tym miejscu musimy jeszcze troszkę poczekać :p

[B]W przyszłym tygodniu będziemy znowu kąpać Nerusia, potem go wyczeszemy i zrobimy serią pięknych fotek w celu szukania domu - w czym mam nadzieję wszyscy jego przyjaciele pomogą![/B] :D

[U]Rozliczenie[/U]:
ostatnio notowany stan konta Nero wynosił 4829 pln
- 23 pln (smycz i obroża 18 pln + 5 pln koszt ich dostawy)
- 100 pln (dzisiaj płaciłam znowu tylko za pobyt - leki nie były naliczone - i mam niedopłatę 5 pln, bo Pan nie miał wydać - za 7 dni powinno być 105 pln)
tak więc [U]obecny stan konta to: 4706 pln[/U]

Poza tym na początku przyszłego tygodnia będę mu kupować karmę, bo Pan Maciej mówił, że tej darowanej przez Ciotki ma jeszcze na max. 4 dni.

[B]Potrzebne są także znowu kocyki, kołderki, ręczniki i inne szmatki na posłanka dla Nero - bo on ich dużo "zużywa" i te, które dostał, już "wyszły" - także proszę warszawiaków o pomoc w tej kwestii![/B]


[COLOR=red]A na koniec - z serdecznymi pozdrowieniami dla przyjaciół Nero - uśmiech specjalnie dla Was:[/COLOR]


[IMG]http://box.type.pl/foto/W_Nero07.jpg[/IMG]

:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiwi']:mdleje: :mdleje: :mdleje:
Mama Mia!
toz to inny pies!!!

:mdleje: :mdleje:

dziewczyny napiszcie prosze co sie stalo z prawdziwym nerusiem zanim go podmienilyscie
:cool3:[/quote]

[SIZE=1]Służy za królika doświadczalnego dla studentów Weterynarii :evil_lol: Taka mała transakcja wiązana - oni dostają ciekawy przypadek, w zamian dają nam ładnego psa ;) [/SIZE]

Neruś to już nie ten sam psiak z wyglądu :loveu: Mordka już wygląda jak "normalna" porośnięta - no cuda na tym SGGW się dzieją, cuda, proszę państwa, cuda :lol:

Link to comment
Share on other sites

A co u jego ex-kompanów ze schroniska???
Neruś widać, już brzuszek ma pełny i jest szczęśliwy, to wspaniałe wieści.Wygląda uroczo:p

Podnoszę tutaj temat 1% nie zapominajcie, :razz: ja namawiam znajomych, i chociaż jest to uciążliwy zabieg, bo najpierw należy dokonać wpłaty, a potem fiskus zwraca-ale warto, patrząc na uśmiechnięta mordkę Nerusia i innych uratowanych zwierząt.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj - jak co piątek - byłyśmy u Nero w odwiedzinach. Nero był wyraźnie rozczarowany, że tym razem bez żadnej zabawki czy kostki do pogryzania - patrzył mi na ręce pytającym wzrokiem, czekając kiedy wyjmę prezenty ;) . A tym razem w ramach prezentu było tylko zgrzebełko do czesania sierści, które Nero zaakceptował jako dziwną trochę, ale fajną zabawkę i prawie nie dał się wyczesywać, cały czas próbując złapać zębami to coś, co miałam na ręce, a co ciągle próbowało na niego wskoczyć ;) :evil_lol:

Potem był spacerek z ciocią Tanitką - i to właśnie fotki z tego spacerku:

[IMG]http://box.type.pl/foto/W_Nero08.jpg[/IMG]

[IMG]http://box.type.pl/foto/W_Nero09.jpg[/IMG]

[IMG]http://box.type.pl/foto/W_Nero10.jpg[/IMG]

szyja jak widać też już zaczyna ładnie zarastać, a sierść, która Nerusiowi wyrasta jest pięknie lśniąca - znać, że dbają o niego w lecznicy :p


Rozliczenie:
tym razem poza rachunkiem za leczenie był też wydatek na karmę dla Nero 45 pln (karma purina junior i light - dwa worki po 3 kg, bo w sklepie nie było dwóch takich samych - więc junior - bo Nero to jeszcze "junior" ;) i light - bo Neruś jest dość dobrze wyglądającym pieskiem, który nie ma zbyt dużo ruchu, więc żeby nam się nie otłuścił za bardzo ;) ) oraz szczotkę-zgrzebło 13 pln (bo Nero ma dość długą, puchatą sierść, którą trzeba wyczesywać z podszerstka)

ostatni stan konta Nero to 4706 pln
- 115 pln - r-ek za ostatni tydzień leczenia
- 58 pln - karma i szczotka
tak więc [U]bieżący stan konta Nero to 4533 pln[/U]


PS. Dziękujemy cioci Asif1 za ręczniki i szmatki dla Nero i innych psiaków w lecznicy :Rose:

Link to comment
Share on other sites

Czy Neruś moze isć juz do adopcji???? Tu kopiuję takie ogłoszenie:
Przyjmę psa w wieku do 1,5 roku, dużego, może być typu owczarek lub bernardyna. Mam dom z ogrodem wiec duży piesek będzie się świetnie u mnie czuł.PS. Szukam pieska z okolic lub z Wrocławia.jagodatel. 889-134-668

Co prawda z ok. Wrocławia, ale przecież to nie problem, no nie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...