Jump to content
Dogomania

Antek w nowym domu:)


aede

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='aede']asher ja już wysyłałam Ci plakat. Nie masz go gdzies na poczcie?[/quote]Poprzedni plaskat pofrunął w kosmos razem z całą resztą systemu... Wczoraj dostałam go jeszcze raz, dzięki. Ale to jest stara wersja, a ktoś, chyba Chrupek, zrobiła nowy plakat? Może mi ktos przysłać ten nowy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aede']legion podał link do tego nowego plakatu, jest wyzej[/quote]
No niestety, mój zastępczy rzęch wiesza się, kiedy próbuje otworzyć stronę z linku.
Naprawdę nikt nie może przesłac mi tego plakatu mailem? :roll:

Link to comment
Share on other sites

ja tez wysłałem
teraz padnie program pocztowy przy próbie ściągnięcia 2 załączników ;P

aha - [B]xxx52[/B] pisze, zeby się skontaktować z jej znajomą z Niemiec, może to szansa dla Antka, nie wiem czy mogę podać całe info tutaj (xxx52 nie odpowiedziała tak/nie), więc proszę żeby się ktoś odezwał, kto chce tę sprawę przejąć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Legion23']ja tez wysłałem
teraz padnie program pocztowy przy próbie ściągnięcia 2 załączników ;P

aha - [B]xxx52[/B] pisze, zeby się skontaktować z jej znajomą z Niemiec, może to szansa dla Antka, nie wiem czy mogę podać całe info tutaj (xxx52 nie odpowiedziała tak/nie), więc proszę żeby się ktoś odezwał, kto chce tę sprawę przejąć.[/quote]


Może chociaż za granicą ktoś go zechce?

Link to comment
Share on other sites

Mam pewną wiadomość. Jezeli znalazłby sie ktos, kto chciałby przygarnąc Antka, a nie może tego zrobic z powodu braku pieniedzy to Kasia oświadczyła ze moze wysyłać tej osobie 50 dolarów miesięcznie. Mysle że na utrzymanie antka to by wystarczyło. Zanaczyła że bedzie to robic do końca jego dni. Dajcie znac gdzie tylko możecie, to moze wiele zmienić.

Link to comment
Share on other sites

Kasia ma swojego psa i dwa koty. Mieszka sama w wynajmowanym mieszkaniu, duzo pracuje, a jak wiemy Antos nie moze byc długo sam. Niedlugo ma się przeprowadzić. Niestety nie moze go wziąc do siebie, nawet jesli zorganizowalibysmy transport do USA. Napisała że gdyby miała dom z ogrodem to jak najbardziej, ale sadze ze wiekszosc z nas majac dom z ogrodem by go przygarnela.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...