Jump to content
Dogomania

Antek w nowym domu:)


aede

Recommended Posts

Kora, licytacja trwała, chyba nie czytasz dokładnie
[quote]dobra, to trzeba to jakoś uporządkować - wobec tego wszystkie powyższe albumy, wszystkie w bardzo dobrym stanie ( dbam o swoje książki )[b] wystawiam na aukcję poczynając od teraz, do czwartku 20 lipca o tej samej godzinie, czyli 16.10[/b].[/quote]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rany, co tu się dzieje? :shake:
Lavinio, czyli sa do kupienia jakieś ksiązki, z których dochód byłby przezanczony na pokrycie długu Antka? :multi: Gdzie można je zobaczyć? Bo może wartoby rozesłac namiar na aukcję (allegro?) linkiem do znajomych, rozreklamowac ją trochę? :razz:

A co słychac u Antka? Jak się zaaklimatyzował? Buda nadal cała? :cool3: ;)
Czy ktoś dzwonił w jego sprawie? Z ogłoszeń, które powiesiłam zniknęło kilka fiszek...
[B]Jeśli ktoś mógłby wydrukowac jeszcze trochę ogłoszeń Antka i jakoś się ze mną umówić, na ich przekazanie - byłabym wdzięczna.[/B] Sterowniki do drukarki diabeł ogonem nakrył :angryy:
Acha, ciut przerobiłam ogloszenie, dodałam m. in. fiszki z namairami do oderwania, więc najpeirw musiałabym je wysłac mailem.

Link to comment
Share on other sites

Asher, książki i albumy są, owszem, tylko nie na allegro a tu na dogo. Wystawiłam aukcję na" Inne ", w temacie pt Bazarek, jednak nie było chętnych, więc już drugi raz nie wystawiałam. Odnajdę dziś ten wątek i prześlę Ci link, tam są tytuły.

jeśli jesteś zainteresowana książkami, to napisz pw jakimi, bo likwiduję część biblioteki i mam mnóstwo różnych do sprzedania/oddania.

Link to comment
Share on other sites

Transport mamy - Joanna (Jo37:loveu: ) moze jechac po 17, poza czwartkiem. Moze te karme ktos podrzuci do mnie lub do Joanny, to od razu mu zawieziemy. Kto chce jechac odwiedzic Antolka? Jeszcze jedna sie zmiesci :cool3:


Lavinia, masz Sage O Ludziach Lodu?

Link to comment
Share on other sites

[B]Lavinio[/B], ja, chociaz bardzo jestem zainteresowana, to niestety fundusze na minusie, Sabina ostatnio powaznie zachorowała, a teraz obu psom muszę przeróżne badania porobić, ledwo daję radę. Ale wśród znajomych mogę rozreklamowac, jest wśród nich kilku moli książkowych :razz:

[B]Pidzej[/B], im więcej, tym lepiej ;)

Link to comment
Share on other sites

Czy sa jakies pomysly na zadaszenie? Moze ktos robi remont lub buduje dom i ma jakies zbedne materialy? Listwy, dykty, jakies plachty? Ostatecznie myslalam o czyms takim, jak bylo nad ringiem glownym na wystawie w Wawce. Kto mialby czas, zeby pojechac do Antka z nami?

Link to comment
Share on other sites

a moze ktos wie jak sie miewa Antos...??
czy zjadl juz bude i obrocil w perzyne?
przekopal sie pod hotelowymi budynkami?

bo tak straszono, jaki to straszny pies niszczyciel. A z drugiej strony ja czuje ze to fajny pies, i zreszta takie opinie tez tu czytalam. Czy wiec uspokoil sie troche?

Link to comment
Share on other sites

Miał to być priv dla Aede, ale stwierdziłam, że napiszę na forum.

Co do karmy dla Ankta: moja sytuacja jest taka, ze jestem pod Warszawa 40 km, dostęp do sieci mam raz dziennie wieczorem, a aby kupić karmę musiałabym pojechać specjalnie do Warszawy ...
Dlatego bardzo chętnie przekazałabym przelewem komuś pieniądze na karmę - wtedy nie musiałabym specjalnie jeździć do Warszawy. Mogę też zamówic karmę na adres dogomaniaczek, które Antka odwiedzą (nie wiem, czy firma dowiozłaby aż za Warszawę) - znacie taką firmę, gdzie mogę zapłacić przelewem?
Jeśli chodzi o rodzaj karmy, to oszczędnie jest mieszać gorszą karmę z jakąś lepszą, np. Arion czy Royal Canin. Wersja oszczędna niestety, ale karmy starczy na dłużej.
Myślałam, że Antek ma jakieś preferencje, np. przyzwyczaił się do jakiejś karmy i ją lubi, więc może jakąś taką?
Proszę o jakieś konstruktywne postanowienia i pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Mam do rozdysponowania po moim psie więcej niż połowę 14kg-owej karmy Royal Canin Hepatic. Mój pies miał stany zapalne wątroby a z tego co czytałam to Antek również ma te problemy. Karmę chcę oddać póki jeszcze jest w dobrym stanie, czy przyda się tutaj?

A może ktoś z osób na forum "udziela się" bardziej w schroniskach i orientuje się gdzie jest jakiś zwierzak któremu przyda się takie jedzonko?

Pozdrawiam
Mka

Link to comment
Share on other sites

[B]Mka, nawet nie wiesz, jak bardzo sie przyda Antkowi![/B] Bo mimo, że losem Antka przejmuje sie kilka osób, a Antek nie siedzi w schronisku, to jednak nadal jest bez domu i bez pana...
W tygodniu ktoś będzie jechać do Antka, więc może by zabrał od Ciebie tą karmę?
Jeśli chodzi o mnie, to mogę zasponsorować wór karmy za około (plus minus) 100 zł, czyli jednak raczej Eukanuba niż Royal Canin... No chyba że ktoś z Was ma dojścia do karmy ze zniżką...

Link to comment
Share on other sites

Karme można zamowić w karusku, oni dowożą karme na miejsce, sklep jest w Krakowie a dowoz byl do Warszawy. Najwygodniej bedzie wlasnie tak.
Jesli chodzi o mieszanie, to tak wlasnie teraz je Antek. Choacoaz ja uwazam ze mieszanie karmy specjalistycznej ze zwykla nie ma sensu, jednak tak wyszlo. Wedlug mnie teraz najwazniejsze sa leki, a czy kama musi byc specjalan oceni wet.
Moze z funduszy przekazac te 70 zl i zamowic 15 kg? Gdgt jezeli tak chcesz to podaj na pw numer konta, ja poprosze osobe z funduszu zeby przelala na Twoje konto. chyba ze ktos chce dolozyc do karmy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_z']Transport mamy - Joanna (Jo37:loveu: ) moze jechac po 17, poza czwartkiem. Moze te karme ktos podrzuci do mnie lub do Joanny, to od razu mu zawieziemy. Kto chce jechac odwiedzic Antolka? Jeszcze jedna sie zmiesci :cool3:
[/quote]

To ja jutro dzwonie do dr. P.Zahorodnego,w Michalowicach i probnie umawiam na piatek, tak?
Ewentulanie mu powiem, ze ktoras z Was zadzwoni konkretnie, tak?
Dowiem sie czy krew on sam dostarczy do lab, tu moze byc problem godzin.On nie ma lab na miejscu i nie wiem czy sam ta krew odstawia do lab, czy lab zabiera od niego. Jutro sie wszystkiego dowiem.

I dobrze byloby aby ktoras z Was, wydrukowala te wyniki, aby widzial co bylo-porownal.

adres:
Nazwa:[B]Przychodnia Dla Zwierząt - Paweł Zahorodny[/B]Gmina:Gmina MichałowiceAdres:ul. Szkolna 22, 05-816 MichałowiceTel:(0-22) 723-94-65 i 501-073-836Fax:(0-22) 723-94-65E-mail:[EMAIL="[email protected]"][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/EMAIL]



Ooo! mozna mu e-mail przeslac wynik.

A moze Powstancow Slaskich, moze blizej, i tam jest lab na miejscu.

Z tym ze wolabym aby wlasciel lecznicy go zobaczyll, a wlasciel zazwyczaj jest godz. 20-21.
Dowiem sie tez.
Zdecydujcie, gdzie wolicie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...