Jump to content
Dogomania

Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...


agbar

Recommended Posts

[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Buhahahahahahahahahahahahahaha:evil_lol:............a zrobiłaś mu fote....bo ja jeszcze w Niemcach tarantuli nie widziałam....byłby okaz:diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]

taaaaa zdjecie...moze mu jeszcze kawe mialam zrobic:mad::crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 17k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jestem ... i oświadczam że sie pojszczałam [IMG]http://www.pic4ever.com/images/loudlaff.gif[/IMG]


wracaj kochana blokersko do domu... naj do jebia... olej te puszcze i krwiożercze spajdery :grins:


jak se przypomne tego wielkiego jak moja dłoń spajdera w anglii ... bleeeee... 3 noce nie spałam bo sie bałam że wlezie mi do łóżka, wciągnie mnie za łóżko i zeżre :placz::placz:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agbar']Zadzwonie do niego, do mojego rycerza wspanialego,w blyszczacej zbroi, na cudownym ogierze:loveu:


Czy ja cos mowilam o rycerzu?????Na mozg upadlam chyba....phiii rycerz.....giermek w oberwanej koszuli na zapchlonej szkapie.....dam se rade.....dam se rade....[/quote]
:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
:roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:
Aga normalnie się pojscałam. Napisz drugi rozdział tej księgi;)
A tak przy okazji skoro już się ujawniam to bardzo gorąco cię pozdrawiam:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agbar']Czy ja wspominalam cos o tym , ze na wsi jest pieknie?Ze sie zakochalam ??...Bredzilam...Marze o betonowej puszczy,o blokowisku,oddalonym od wszelakiej zieleni....Wtedy na pewno ICH nie spotkam.....Bo jesli gdzies jest pieknie,cudnie i zielono to wtedy ONE nadchodza.......2 kwietnia, godziny wczesnoporanne,slonce przygrzewa juz delikatnie, po czeresni skacze wiewiorka,ptaki koncertuja przerazliwie, niby halas a jednak cisza....i nagle te niby cisze przerwal wrzask mrozacy krew w zylach.......to byla ta chwila gdy go zobaczylam.....zamarlam...gonitwa mysli...Co teraz????? Co mam robic????Uciekne! o! tak....wroce jak bedzie Bartek.....Nie, nie moge go tu zostawic samego..absolutnie, musze znac jego kazdy krok....Ale!Bartek!!!TAK!!!Zadzwonie do niego, do mojego rycerza wspanialego,w blyszczacej zbroi, na cudownym ogierze:loveu:Biegne po telefon..STOP!!!!!!!!!!!!Nie biegne.....powoli,spokojnie..noga za noga.....nie moge sie odwrocic do wroga plecami.....poooowoooli..mam...dzwonie....
-Ba a artuuuus......
-co sie stalo kochanie????
- booo,boooo..booo...mozeeeeszz wrooocic do do do domuuuuuuuu
-ale co sie stalo?????????????? jestem 50 km od domu
- tooooo szyyyyyy szyyyybkooooo jedzzzzz do domuuu ..juuuzzzzz,prooosze
-kotus nie placz....zadzwon po Magde ona ci pomoze..ja nie dam rady w ciagu kilku minut wrocic



Czy ja cos mowilam o rycerzu?????Na mozg upadlam chyba....phiii rycerz.....giermek w oberwanej koszuli na zapchlonej szkapie.....dam se rade.....dam se rade.....dam se...MAAAAAAGDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!CHODZ DO MNIE SZYBKO!!!!!!!!!!!
uffff dobrze ze moja sasiadka czasem wczesnie wstaje i dzis byl chwala ci panie ten dzien......Madziu, wierze w ciebie kochana.....ratuj mnie!!!Co potrzebujesz? Szmatke? prosze -migusiem, wiadro? -alez bardzo chetnie ,juz natychmiast.....Uwielbiam ja....cudowna mam sasiadke...:loveu::loveu:jaka ona mila i dzielna.....CO???????????????Ona chyba oszalala..co ona do mnie mowi????Ja ja zabije!!!Jak to WYNIOSLAS GO NA DWOR???ZYWEGO?????????????Nie zabila go...no porazka.....to ja mam teraz czekac az ON tu wroci z cala rodzina???? Dobra......okna-zamknac,drzwi-zamknac-,pies do domu..... Bartek niebawem bedzie....poczekamy piesiuniu.......Jest!!!!! Kochanie pojedziemy do sklepu?????Kochanie sie zgadza ..gnamy.....on pyta dlaczego ja mam obled w oczach..tez mi pytanie.....ciekawe co on mial by w oczach jak by mu tarantula po scianie w sypialni szla!!!!!!!!!!!Do sklepu prawie wbieglam krzyczac: spraj na pajaki plissssssssssssssssss aber schnellllll!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!I wiecie co on ten...... sprzedawca mi powiedzial???????????????????ZE NIE MA!!!!!!!Nie ma...nie ma..bo PAJAKI SA POZYTECZNE..mowi do mnie on ..ze sie ich nie zabija.....Odpowiedzialam mu ze ja tez jestem pozyteczna a ONE chca mnie zabic......i wyszlam....
Ale nie poddalam sie,zakupilam siatki na okna,ramke z siatka do drzwi wejsciowach i balkonowych,zaraz bede szukac lozka z moskitiera czy jak sie to nazywa.....bede walczyc....ZYWCEM MNIE NIE WEZMA!!!.....[/quote]
One szczaja po nogach ze smiechu:shake:........... a ja lacze sie z Toba kochana w bolu i trwodze. Jakze bliskie sa dla mnie Twoje przezycia i horror ktory przeszlas. A jak bolesne sa te niezrozumienia:placz:... Wiem cos o przerazeniu i panice na widok tych obslizglych czarnych osmiu nog:-(... Pozyteczne... ciekawe....to niech sabie znajda pozyteczne schronienie z dala ode mnie i mi podobnych:placz:. A co do rycerza to w takich przypadkach mojego nazwalabym pucybutem...bo nie dosc ze nie rozumie to jeszcze pala sympatia do tych potfforow:shake:, bierze do reki i wyrzuca na dwor przez okno. A to bydle tylko czeka (pod tym oknem) zeby rycerza nie bylo w domu i wlazi spowrotem:angryy:. Kochana zalozmy partie antyspajderowa:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agbar']Czy ja wspominalam cos o tym , ze na wsi jest pieknie?Ze sie zakochalam ??...Bredzilam...Marze o betonowej puszczy,o blokowisku,oddalonym od wszelakiej zieleni....Wtedy na pewno ICH nie spotkam.....Bo jesli gdzies jest pieknie,cudnie i zielono to wtedy ONE nadchodza.......2 kwietnia, godziny wczesnoporanne,slonce przygrzewa juz delikatnie, po czeresni skacze wiewiorka,ptaki koncertuja przerazliwie, niby halas a jednak cisza....i nagle te niby cisze przerwal wrzask mrozacy krew w zylach.......to byla ta chwila gdy go zobaczylam.....zamarlam...gonitwa mysli...Co teraz????? Co mam robic????Uciekne! o! tak....wroce jak bedzie Bartek.....Nie, nie moge go tu zostawic samego..absolutnie, musze znac jego kazdy krok....Ale!Bartek!!!TAK!!!Zadzwonie do niego, do mojego rycerza wspanialego,w blyszczacej zbroi, na cudownym ogierze:loveu:Biegne po telefon..STOP!!!!!!!!!!!!Nie biegne.....powoli,spokojnie..noga za noga.....nie moge sie odwrocic do wroga plecami.....poooowoooli..mam...dzwonie....
-Ba a artuuuus......
-co sie stalo kochanie????
- booo,boooo..booo...mozeeeeszz wrooocic do do do domuuuuuuuu
-ale co sie stalo?????????????? jestem 50 km od domu
- tooooo szyyyyyy szyyyybkooooo jedzzzzz do domuuu ..juuuzzzzz,prooosze
-kotus nie placz....zadzwon po Magde ona ci pomoze..ja nie dam rady w ciagu kilku minut wrocic



Czy ja cos mowilam o rycerzu?????Na mozg upadlam chyba....phiii rycerz.....giermek w oberwanej koszuli na zapchlonej szkapie.....dam se rade.....dam se rade.....dam se...MAAAAAAGDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!CHODZ DO MNIE SZYBKO!!!!!!!!!!!
uffff dobrze ze moja sasiadka czasem wczesnie wstaje i dzis byl chwala ci panie ten dzien......Madziu, wierze w ciebie kochana.....ratuj mnie!!!Co potrzebujesz? Szmatke? prosze -migusiem, wiadro? -alez bardzo chetnie ,juz natychmiast.....Uwielbiam ja....cudowna mam sasiadke...:loveu::loveu:jaka ona mila i dzielna.....CO???????????????Ona chyba oszalala..co ona do mnie mowi????Ja ja zabije!!!Jak to WYNIOSLAS GO NA DWOR???ZYWEGO?????????????Nie zabila go...no porazka.....to ja mam teraz czekac az ON tu wroci z cala rodzina???? Dobra......okna-zamknac,drzwi-zamknac-,pies do domu..... Bartek niebawem bedzie....poczekamy piesiuniu.......Jest!!!!! Kochanie pojedziemy do sklepu?????Kochanie sie zgadza ..gnamy.....on pyta dlaczego ja mam obled w oczach..tez mi pytanie.....ciekawe co on mial by w oczach jak by mu tarantula po scianie w sypialni szla!!!!!!!!!!!Do sklepu prawie wbieglam krzyczac: spraj na pajaki plissssssssssssssssss aber schnellllll!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!I wiecie co on ten...... sprzedawca mi powiedzial???????????????????ZE NIE MA!!!!!!!Nie ma...nie ma..bo PAJAKI SA POZYTECZNE..mowi do mnie on ..ze sie ich nie zabija.....Odpowiedzialam mu ze ja tez jestem pozyteczna a ONE chca mnie zabic......i wyszlam....
Ale nie poddalam sie,zakupilam siatki na okna,ramke z siatka do drzwi wejsciowach i balkonowych,zaraz bede szukac lozka z moskitiera czy jak sie to nazywa.....bede walczyc....ZYWCEM MNIE NIE WEZMA!!!.....[/quote]

[COLOR=DarkRed][B]Aga ty ze mna pogadaj na ten temat...................

ja nie wiem skąd one się biora nawet jak snig pada te cholery przyłażą......
nie mówiąc już o ich paskudnych siatkach wywiadowczych.............



ja tylko aż tak histerycznie nie reaguję..............te zwykłe długonogoie(już się przyzwyczaiłam) sama wale ścieka albo butem jak popadnie


ale te wstrętne co się w ziemi gnieżrzą, te z takimi wstrętnymi pokrzywionymi nogani


brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

no na te to nawet patrzeć nie mogę...............


wołam Grzeska, Kamila
jejku wołam, ja sie drę i zwiewam

okropne

tylko ze my je brutalnie po prostu zabijamy:mad::mad::mad:


reszta wsiowego szycia................miodzio:loveu:
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lolka75']One szczaja po nogach ze smiechu:shake:........... a ja lacze sie z Toba kochana w bolu i trwodze. Jakze bliskie sa dla mnie Twoje przezycia i horror ktory przeszlas. A jak bolesne sa te niezrozumienia:placz:... Wiem cos o przerazeniu i panice na widok tych obslizglych czarnych osmiu nog:-(... Pozyteczne... ciekawe....to niech sabie znajda pozyteczne schronienie z dala ode mnie i mi podobnych:placz:. A co do rycerza to w takich przypadkach mojego nazwalabym pucybutem...bo nie dosc ze nie rozumie to jeszcze pala sympatia do tych potfforow:shake:, bierze do reki i wyrzuca na dwor przez okno. A to bydle tylko czeka (pod tym oknem) zeby rycerza nie bylo w domu i wlazi spowrotem:angryy:. Kochana zalozmy partie antyspajderowa:-([/quote]

[COLOR=DarkRed][B]to ja z Wami:razz::diabloti::mad::mad::mad:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Buhahahahhahahahahhaa Dilerka moja gupioo:loveu:






Choc nie powiem, że widok tych o to pięknych stworzeń:diabloti::diabloti:

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img358.imageshack.us/img358/4771/kizimizimilutkipajczekhw9.jpg[/IMG][/URL]
wywołuje we mnie baaaaaaaaaaaarrdzo poodobną reakcję:mdleje:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]jestem ... i oświadczam że sie pojszczałam [IMG]http://www.pic4ever.com/images/loudlaff.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT]


[B][FONT=Arial][COLOR=blue]wracaj kochana blokersko do domu... naj do jebia... olej te puszcze i krwiożercze spajdery :grins:[/COLOR][/FONT][/B]


[B][FONT=Arial][COLOR=blue]jak se przypomne tego wielkiego jak moja dłoń spajdera w anglii ... bleeeee... 3 noce nie spałam bo sie bałam że wlezie mi do łóżka, wciągnie mnie za łóżko i zeżre :placz:[/COLOR][/FONT][/B]
[/quote]ja je w nocy slysze......jak tupia po dywanie tymi wstretnymi wieloma nogami...

[quote name='agnes1']:crazyeye::roflt:
Aga normalnie się pojscałam. Napisz drugi rozdział tej księgi;)
A tak przy okazji skoro już się ujawniam to bardzo gorąco cię pozdrawiam:loveu:[/quote]
ja ciebie tyz:loveu:drugi rozdzial powiadasz...czy ty mi zyczysz ponownej wizyty ptasznika,czarnej wdowy i innych choler :crazyeye:
[quote name='lolka75']One szczaja po nogach ze smiechu:shake:........... a ja lacze sie z Toba kochana w bolu i trwodze. Jakze bliskie sa dla mnie Twoje przezycia i horror ktory przeszlas. A jak bolesne sa te niezrozumienia:placz:... Wiem cos o przerazeniu i panice na widok tych obslizglych czarnych osmiu nog:-(... Pozyteczne... ciekawe....to niech sabie znajda pozyteczne schronienie z dala ode mnie i mi podobnych:placz:. A co do rycerza to w takich przypadkach mojego nazwalabym pucybutem...bo nie dosc ze nie rozumie to jeszcze pala sympatia do tych potfforow:shake:, bierze do reki i wyrzuca na dwor przez okno. A to bydle tylko czeka (pod tym oknem) zeby rycerza nie bylo w domu i wlazi spowrotem:angryy:. Kochana zalozmy partie antyspajderowa:-([/quote]
ojjj ja ja cie dobrze rozumiem....lacze sie z toba w bolu:placz:
[quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]Aga ty ze mna pogadaj na ten temat...................[/B][/COLOR]

[B][COLOR=darkred]ja nie wiem skąd one się biora nawet jak snig pada te cholery przyłażą......[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkred]nie mówiąc już o ich paskudnych siatkach wywiadowczych.............[/COLOR][/B]

[B][COLOR=darkred]ja tylko aż tak histerycznie nie reaguję..............te zwykłe długonogoie(już się przyzwyczaiłam) sama wale ścieka albo butem jak popadnie[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkred]ale te wstrętne co się w ziemi gnieżrzą, te z takimi wstrętnymi pokrzywionymi nogani[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkred]brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkred]no na te to nawet patrzeć nie mogę...............[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkred]wołam Grzeska, Kamila [/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkred]jejku wołam, ja sie drę i zwiewam[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkred]okropne[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkred]tylko ze my je brutalnie po prostu zabijamy:mad:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkred]reszta wsiowego szycia................miodzio:loveu:[/COLOR][/B]
[/quote]
ja reaguje hosterycznie...nieeeeeeee:diabloti:ja obmyslam plan zemsty doskonalej:diabloti:
[quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]to ja z Wami:razz::diabloti::mad:[/B][/COLOR][/quote]
chcesz zostac przewodniczaca??ja moge byc skarbnikiem:grins:
[quote name='Medorowa']Buhahahahhahahahahhaa Dilerka moja gupioo:loveu:






Choc nie powiem, że widok tych o to pięknych stworzeń:diabloti:


wywołuje we mnie baaaaaaaaaaaarrdzo poodobną reakcję:mdleje:[/quote]
nienawidze cie za te fote:cool1:malo co bylabym laptoka zabila jak sie zerwalam....


niech ktos powie Alkilowej ze jej Johnny byl u mnie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agbar']taaaaa zdjecie...moze mu jeszcze kawe mialam zrobic:mad::crazyeye:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]No nie ale foto mogłas szczelic bo wiesz jak cie kiedys dziabnie to bedziemy wiedzieć co mamy powkazać lekarzom:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Medorowa']Buhahahahhahahahahhaa Dilerka moja gupioo:loveu:

[URL]http://img358.imageshack.us/img358/4771/kizimizimilutkipajczekhw9.jpg[/URL]




Choc nie powiem, że widok tych o to pięknych stworzeń:diabloti::diabloti:


wywołuje we mnie baaaaaaaaaaaarrdzo poodobną reakcję:mdleje:[/quote]M[FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]edorowa zabieraj to włochate cóś:mad:.....brrrrrrrr:roll:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]No nie ale foto mogłas szczelic bo wiesz jak cie kiedys dziabnie to bedziemy wiedzieć co mamy powkazać lekarzom:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]

M[FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]edorowa zabieraj to włochate cóś:mad:.....brrrrrrrr:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

o to takie bylo jak na tej fotce ...tylko bardziej ruchome.....:cool1::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agbar']o to takie bylo jak na tej fotce ...tylko bardziej ruchome.....:cool1::diabloti:[/quote]
[B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Aha.......dobra....to bede wiedziec co powiedzeć jak mnie bedą pytać:diabloti:[/COLOR][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

macie gupcia:diabloti::loveu:...bo juz nie chce myslec o tych tfuuuu pajeczakach..bleeeee



[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/203/e7f3a4d1b493a4d5.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/202/bfd3f76ddb0877e8.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[B][FONT=Century Gothic][COLOR=green][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-547.gif[/IMG] [COLOR=green]Bosszzzz on jest bezbłedny[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-547.gif[/IMG][/COLOR][/COLOR][/FONT][/B]
[URL="http://images33.fotosik.pl/203/e7f3a4d1b493a4d5.jpg"][COLOR=green]http://images33.fotosik.pl/203/e7f3a4d1b493a4d5.jpg[/COLOR][/URL]

[COLOR=green][IMG]http://yelims4.free.fr/MDR/MDR85.gif[/IMG][/COLOR]
[URL="http://images34.fotosik.pl/202/bfd3f76ddb0877e8.jpg"][COLOR=green]http://images34.fotosik.pl/202/bfd3f76ddb0877e8.jpg[/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agbar']Czy ja wspominalam cos o tym , ze na wsi jest pieknie?Ze sie zakochalam ??...Bredzilam...Marze o betonowej puszczy,o blokowisku,oddalonym od wszelakiej zieleni....Wtedy na pewno ICH nie spotkam.....Bo jesli gdzies jest pieknie,cudnie i zielono to wtedy ONE nadchodza.......2 kwietnia, godziny wczesnoporanne,slonce przygrzewa juz delikatnie, po czeresni skacze wiewiorka,ptaki koncertuja przerazliwie, niby halas a jednak cisza....i nagle te niby cisze przerwal wrzask mrozacy krew w zylach.......to byla ta chwila gdy go zobaczylam.....zamarlam...gonitwa mysli...Co teraz????? Co mam robic????Uciekne! o! tak....wroce jak bedzie Bartek.....Nie, nie moge go tu zostawic samego..absolutnie, musze znac jego kazdy krok....Ale!Bartek!!!TAK!!!Zadzwonie do niego, do mojego rycerza wspanialego,w blyszczacej zbroi, na cudownym ogierze:loveu:Biegne po telefon..STOP!!!!!!!!!!!!Nie biegne.....powoli,spokojnie..noga za noga.....nie moge sie odwrocic do wroga plecami.....poooowoooli..mam...dzwonie....
-Ba a artuuuus......
-co sie stalo kochanie????
- booo,boooo..booo...mozeeeeszz wrooocic do do do domuuuuuuuu
-ale co sie stalo?????????????? jestem 50 km od domu
- tooooo szyyyyyy szyyyybkooooo jedzzzzz do domuuu ..juuuzzzzz,prooosze
-kotus nie placz....zadzwon po Magde ona ci pomoze..ja nie dam rady w ciagu kilku minut wrocic



Czy ja cos mowilam o rycerzu?????Na mozg upadlam chyba....phiii rycerz.....giermek w oberwanej koszuli na zapchlonej szkapie.....dam se rade.....dam se rade.....dam se...MAAAAAAGDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!CHODZ DO MNIE SZYBKO!!!!!!!!!!!
uffff dobrze ze moja sasiadka czasem wczesnie wstaje i dzis byl chwala ci panie ten dzien......Madziu, wierze w ciebie kochana.....ratuj mnie!!!Co potrzebujesz? Szmatke? prosze -migusiem, wiadro? -alez bardzo chetnie ,juz natychmiast.....Uwielbiam ja....cudowna mam sasiadke...:loveu::loveu:jaka ona mila i dzielna.....CO???????????????Ona chyba oszalala..co ona do mnie mowi????Ja ja zabije!!!Jak to WYNIOSLAS GO NA DWOR???ZYWEGO?????????????Nie zabila go...no porazka.....to ja mam teraz czekac az ON tu wroci z cala rodzina???? Dobra......okna-zamknac,drzwi-zamknac-,pies do domu..... Bartek niebawem bedzie....poczekamy piesiuniu.......Jest!!!!! Kochanie pojedziemy do sklepu?????Kochanie sie zgadza ..gnamy.....on pyta dlaczego ja mam obled w oczach..tez mi pytanie.....ciekawe co on mial by w oczach jak by mu tarantula po scianie w sypialni szla!!!!!!!!!!!Do sklepu prawie wbieglam krzyczac: spraj na pajaki plissssssssssssssssss aber schnellllll!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!I wiecie co on ten...... sprzedawca mi powiedzial???????????????????ZE NIE MA!!!!!!!Nie ma...nie ma..bo PAJAKI SA POZYTECZNE..mowi do mnie on ..ze sie ich nie zabija.....Odpowiedzialam mu ze ja tez jestem pozyteczna a ONE chca mnie zabic......i wyszlam....
Ale nie poddalam sie,zakupilam siatki na okna,ramke z siatka do drzwi wejsciowach i balkonowych,zaraz bede szukac lozka z moskitiera czy jak sie to nazywa.....bede walczyc....ZYWCEM MNIE NIE WEZMA!!!.....[/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]:crazyeye::crazyeye::crazyeye: podziw Aga, podziw

boże aż nie chcę myśleć co ja bym zrobiła na Twoim miejscu....chyba bym sprzedała dom i wyprowadziła się do szklanej kuli :roll::roll:

tak panicznie boje się pająków że jak jestem na wsi to siedząc na ławce w ogrodzie trzymam nogi pod dupą żeby mi nie weszły po nogach.... wiem że mogą po ławce wejść ale mimo to czuję się ciut bezpieczniejsza :roll:
płaczę za każdym razem gdy chociaż jakiś malutki pajączek po mnie przejdzie :roll:

[url]http://images33.fotosik.pl/203/e7f3a4d1b493a4d5.jpg[/url] Diler jakiś taki zakręcony ....czyżby zamieszaniem z Pająkiem? :eviltong:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lolka75']jakie sfochane minecki:roflt:...a zabecki wymiataja:loveu:[/quote]

on sie juz chyba zrodzil taki sfochany:diabloti:

[quote name='malawaszka']:roflt: i bynajmniej nie z Pana psa :evil_lol:[/quote]

phiiii..no to ja nie wiem co tu jest jeszcze smiesznego.....:diabloti:

[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-547.gif[/IMG] [COLOR=green]Bosszzzz on jest bezbłedny[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-547.gif[/IMG][/COLOR][/COLOR][/FONT][/B]
[URL="http://images33.fotosik.pl/203/e7f3a4d1b493a4d5.jpg"][COLOR=green]http://images33.fotosik.pl/203/e7f3a4d1b493a4d5.jpg[/COLOR][/URL]

[COLOR=green][IMG]http://yelims4.free.fr/MDR/MDR85.gif[/IMG][/COLOR]
[URL="http://images34.fotosik.pl/202/bfd3f76ddb0877e8.jpg"][COLOR=green]http://images34.fotosik.pl/202/bfd3f76ddb0877e8.jpg[/COLOR][/URL][/quote]
wstawaj kobieto.....nery se przeziebisz:cool1:
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]:crazyeye::crazyeye::crazyeye: podziw Aga, podziw [/B][/COLOR][/FONT]

[B][FONT=Georgia][COLOR=olive]boże aż nie chcę myśleć co ja bym zrobiła na Twoim miejscu....chyba bym sprzedała dom i wyprowadziła się do szklanej kuli :roll::roll:[/COLOR][/FONT][/B]

[B][FONT=Georgia][COLOR=olive]tak panicznie boje się pająków że jak jestem na wsi to siedząc na ławce w ogrodzie trzymam nogi pod dupą żeby mi nie weszły po nogach.... wiem że mogą po ławce wejść ale mimo to czuję się ciut bezpieczniejsza :roll:[/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Georgia][COLOR=olive]płaczę za każdym razem gdy chociaż jakiś malutki pajączek po mnie przejdzie :roll: [/COLOR][/FONT][/B]

[B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://images33.fotosik.pl/203/e7f3a4d1b493a4d5.jpg[/URL] Diler jakiś taki zakręcony ....czyżby zamieszaniem z Pająkiem? :eviltong:[/COLOR][/FONT][/B]
[/quote]

ja nie wiem czy on w ogole sie zorientowal co sie dzieje...to byla blyskawiczna akcja:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

to tak jakby ktos sie stesknil.....:cool1:

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/203/67086cc5018e029d.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/188/9aded0fc0db1953c.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/189/50da02ffaa37c87f.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/203/2cb6749030d1ba3d.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Buhahahahahahahahahahahah.......................:roflt::roflt::roflt:[/COLOR][/FONT][/B]
[URL="http://images34.fotosik.pl/203/2cb6749030d1ba3d.jpg"][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]http://images34.fotosik.pl/203/2cb6749030d1ba3d.jpg[/COLOR][/FONT][/B][/URL]
[B][FONT=Century Gothic][/FONT][/B]
[B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Buhahahahahahahahahahah......haha.hahaha....buhahahahahahahaha :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:[/COLOR][/FONT][/B]
[URL="http://images28.fotosik.pl/189/50da02ffaa37c87f.jpg"][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]http://images28.fotosik.pl/189/50da02ffaa37c87f.jpg[/COLOR][/FONT][/B][/URL]
[B][FONT=Century Gothic][/FONT][/B]
[B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Buhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahaha....nie moge....buhahahahahahahaha :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:[/COLOR][/FONT][/B]
[URL="http://images26.fotosik.pl/188/9aded0fc0db1953c.jpg"][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]http://images26.fotosik.pl/188/9aded0fc0db1953c.jpg[/COLOR][/FONT][/B][/URL]
[B][FONT=Century Gothic][/FONT][/B]
[B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Wymiata :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:[/COLOR][/FONT][/B]
[URL="http://images31.fotosik.pl/203/67086cc5018e029d.jpg"][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]http://images31.fotosik.pl/203/67086cc5018e029d.jpg[/COLOR][/FONT][/B][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://images26.fotosik.pl/188/9aded0fc0db1953c.jpg[/URL]
nie no...wybacz slonko ale teraz to ja sie musze pojszczac ze smiechu[img]http://www.pic4ever.com/images/25r30wi.gif[/img]
co un chcial powiedziec przez ta mine:loveu:?

Link to comment
Share on other sites

Stanowczo zaprzeczam pogloskom jakoby moj pieseczek byl nienormalny....:cool1:zapewniam ze jest jak najbardziej normalny:razz::diabloti::loveu:

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/203/f922d6aec15173e8.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pojszczałam sie poraz drugi.... tym razem z dilskiego....[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-578.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-578.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-578.gif[/IMG]

nie cytuje każdego z osobna ... bo koment jak u japkowej [/B][/COLOR][/FONT]
[QUOTE] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Buhahahahahahahahahahahah.......................:r oflt::roflt::roflt:[/COLOR][/FONT][/B]
[URL="http://images34.fotosik.pl/203/2cb6749030d1ba3d.jpg"][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]http://images34.fotosik.pl/203/2cb6749030d1ba3d.jpg[/COLOR][/FONT][/B][/URL]

[B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Buhahahahahahahahahahah......haha.hahaha....buhaha hahahahahaha :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:[/COLOR][/FONT][/B]
[URL="http://images28.fotosik.pl/189/50da02ffaa37c87f.jpg"][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]http://images28.fotosik.pl/189/50da02ffaa37c87f.jpg[/COLOR][/FONT][/B][/URL]

[B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Buhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahh ahaha....nie moge....buhahahahahahahaha :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:[/COLOR][/FONT][/B]
[URL="http://images26.fotosik.pl/188/9aded0fc0db1953c.jpg"][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]http://images26.fotosik.pl/188/9aded0fc0db1953c.jpg[/COLOR][/FONT][/B][/URL]

[B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Wymiata :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:[/COLOR][/FONT][/B]
[URL="http://images31.fotosik.pl/203/67086cc5018e029d.jpg"][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]http://images31.fotosik.pl/203/67086cc5018e029d.jpg[/COLOR][/FONT][/B][/URL][/QUOTE]


[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dodam jeszcze ino: [/B][/COLOR][/FONT]

[url]http://images32.fotosik.pl/203/f922d6aec15173e8.jpg[/url] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]:roflt::roflt::roflt::roflt:


[/COLOR][/FONT][/B][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-578.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-578.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-578.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-578.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-578.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-578.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][COLOR=Red][FONT=Arial][B]Tak tak ...Dilski jest normalny ale[/B][/FONT][/COLOR][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-551.gif[/IMG][COLOR=Red][FONT=Arial][B] inaczej :grins:


wpadłam z pampersami na ten zajsacny blogasek :grins:

[/B][/FONT][/COLOR][IMG]http://img.alibaba.com/photo/10929561/Pampers_Diaper.jpg[/IMG]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...