Jump to content
Dogomania

Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...


agbar

Recommended Posts

[quote name='agbar']

[FONT=Arial][COLOR=Red][FONT=Verdana][COLOR=Black] nie krakaj wronko:diabloti:[/COLOR][/FONT][B]
to nie ja mówiłam ino Ci w prognozie pogody :placz::placz::placz:[/B] [/COLOR][/FONT]


Dzisiaj pierwszy raz w zyciu spalilam mieso...ale tak naprawde spalilam....na smierc....garnek tez umarl.....w chalupie smierdzi okrutnie.....wszystko co moglam juz wypralam,ciagle czuje swad....czym to kures.two wygnac?????boshe...jaka ja jestem glupia....do niczego sie jednak nie daje...dol wrocil....[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
nie dołkuj ....to ja Ci się przyznam ze kiedyś ugotowałam na śmierć kiełbaski tak że wtopiły się w garnek a wszystko białe zmieniło kolor na beż :angryy::angryy::angryy:a poza tym oprócz tego że umarłam kiełbaski i garnek o mały włos umarłabym siebie i 3letniego Kube ....jedyny plus był że przyjechali moi rodzice i to że spaliśmy na niskich materacach .....jesli byłaby to standartowa kanapa to już nas od kilkunastu lat nie byłoby wśró zywych ....:razz::razz:

więc nie dołkuj :calus: KCM :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 17k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='malawaszka']no wisz co??? jakbym ja się miała dołować z powodu spalonego obiadu to już dawno musiałabym popełnić harakiri :evil_lol:[/quote]

:razz:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz:o ryżu nie wspominając[/B][/COLOR][/FONT] :roflt:[FONT=Arial][COLOR=Red][B].............te wtopione w garnek woreczki[/B][/COLOR][/FONT] :evil_lol::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agbar']noooo kurde kto sie osmielil tak straszyc:mad:


nie krakaj wronko:diabloti:




kiedy bedziesz????? mam juz odkrecac sloiczek:razz:
























Dzisiaj pierwszy raz w zyciu spalilam mieso...ale tak naprawde spalilam....na smierc....garnek tez umarl.....w chalupie smierdzi okrutnie.....wszystko co moglam juz wypralam,ciagle czuje swad....czym to kures.two wygnac?????boshe...jaka ja jestem glupia....do niczego sie jednak nie daje...dol wrocil....[/quote]


no co Ty... Dziubku:loveu::calus:
cho z TZtem do mnie na obiada.....:multi:
a to ze garnek i mieso...to wina garnka i miesa[img]http://www.invision.smileyville.net/smilies/foolish (6).gif[/img]
i juz nie smutkuj bo jestes za ladna[img]http://www.invision.smileyville.net/smilies/girl (3).gif[/img] i za madra[img]http://www.invision.smileyville.net/smilies/girl (24).gif[/img] i za blyskotliwa [img]http://www.invision.smileyville.net/smilies/girl (20).gif[/img]na dolki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Czeeść Alutka........[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-456.gif[/IMG] dzisiaj Pryma Aprylis kogo robisz w kunia :razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Ups.[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-222.gif[/IMG]...myślałam ze u Alutki się wpisałam....Buhahahahahahaa.......ja jeszcze spię......sorki Aga:loveu: Witaj z rańca :loveu::multi:
[/COLOR][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Czeeść Alutka........[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-456.gif[/IMG] dzisiaj Pryma Aprylis kogo robisz w kunia :razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hmmmm: budzik mnie zrobił :razz::razz:jakoś nie włączył się [/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='agbar']KWM......:loveu:
swad spalenizny gdzies umknal...dobrze ze jest ladna pogoda to mam chalupe na przestrzal otwarta:evil_lol:[/quote]

:multi:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi:ino uważaj na wiewiórki :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Ups.[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-222.gif[/IMG]...myślałam ze u Alutki się wpisałam....Buhahahahahahaa.......ja jeszcze spię......sorki Aga:loveu: Witaj z rańca :loveu::multi:[/COLOR][/FONT][/B]
[/quote]

noooooo witaj spiaca krolewno:loveu:

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:hmmmm: budzik mnie zrobił :razz::razz:jakoś nie włączył się [/B][/COLOR][/FONT]



:multi:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:multi:ino uważaj na wiewiórki :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

myslisz ze moga mi zrobic napada:crazyeye::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']buuahahah no i przepadłam bo wypobraziłam sobie gang wiewiórek penetrujący włości :roflt:[/quote]

:evil_lol: :evil_lol: [FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol:...i po orzeszku :grins: i po orzeszku :diabloti::diabloti:........:splat: .....o dżisys...zaraz podpadne :diabloti::eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B] puk puk ...jest sąsiad :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]




sasiady we pracy..ostaly sie same baby...a ty myslisz ze ja tak sama ta kawe na tym tarasie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agbar']sasiady we pracy..ostaly sie same baby...a ty myslisz ze ja tak sama ta kawe na tym tarasie:evil_lol:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]a ja musze sama :razz::razz:...:splat: pewnie temu nie mam tarasa :roflt: ;)[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]a ja musze sama :razz::razz:...:splat: pewnie temu nie mam tarasa :roflt: ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

nie musisz sama...ja czekam:razz:

[quote name='malawaszka']ahhh to się nazywa życie - wszyscy mężczyźni ze wsi udali się na polowanie, a kobiety, aby się nie zamartwiać o swych żywicieli, zasiadły zgodnie na tarasie jednej z nich i popijając napar z kofeiny plotą wiklinowe kosze... :loveu:[/quote]

plota na pewno ale nie wiem czy kosze:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']ahhh to się nazywa życie - wszyscy mężczyźni ze wsi udali się na polowanie, a kobiety, aby się nie zamartwiać o swych żywicieli, zasiadły zgodnie na tarasie jednej z nich i popijając napar z kofeiny plotą wiklinowe kosze... :loveu:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]o dżisys Waszka .....splułam se laptopa[/B][/COLOR][/FONT] [IMG]http://www.pic4ever.com/images/25r30wi.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/25r30wi.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/25r30wi.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/25r30wi.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/25r30wi.gif[/IMG]

[quote name='agbar']nie musisz sama...ja czekam:razz:

:roll:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]wiem [/B][/COLOR][/FONT][COLOR=Red]:loveu:[/COLOR]



plota na pewno ale nie wiem czy kosze:diabloti:[/quote]

:evil_lol:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol: dokładnie .....
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

a ja nigdy nic nie spalilam na smierc:roll: co najwyzej podpalilam scierki, rekawice kuchenne... siebie:roll::roll: no ale nigdy jedzenia:p:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

helołłł:multi: nie dołkuj:shake: przecez mozna cos zamowic:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agbar']


Dzisiaj pierwszy raz w zyciu spalilam mieso...ale tak naprawde spalilam....na smierc....garnek tez umarl.....w chalupie smierdzi okrutnie.....wszystko co moglam juz wypralam,ciagle czuje swad....czym to kures.two wygnac?????boshe...jaka ja jestem glupia....do niczego sie jednak nie daje...dol wrocil....[/quote]
E tam chrzonisz - ja np zawsze, ale to zawsze zapominam o mleku:roll::oops::evil_lol:;)

Fajne:cool2::cool2:
[url]http://images31.fotosik.pl/198/7759a41d35cd17cd.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

Czy ja wspominalam cos o tym , ze na wsi jest pieknie?Ze sie zakochalam ??...Bredzilam...Marze o betonowej puszczy,o blokowisku,oddalonym od wszelakiej zieleni....Wtedy na pewno ICH nie spotkam.....Bo jesli gdzies jest pieknie,cudnie i zielono to wtedy ONE nadchodza.......2 kwietnia, godziny wczesnoporanne,slonce przygrzewa juz delikatnie, po czeresni skacze wiewiorka,ptaki koncertuja przerazliwie, niby halas a jednak cisza....i nagle te niby cisze przerwal wrzask mrozacy krew w zylach.......to byla ta chwila gdy go zobaczylam.....zamarlam...gonitwa mysli...Co teraz????? Co mam robic????Uciekne! o! tak....wroce jak bedzie Bartek.....Nie, nie moge go tu zostawic samego..absolutnie, musze znac jego kazdy krok....Ale!Bartek!!!TAK!!!Zadzwonie do niego, do mojego rycerza wspanialego,w blyszczacej zbroi, na cudownym ogierze:loveu:Biegne po telefon..STOP!!!!!!!!!!!!Nie biegne.....powoli,spokojnie..noga za noga.....nie moge sie odwrocic do wroga plecami.....poooowoooli..mam...dzwonie....
-Ba a artuuuus......
-co sie stalo kochanie????
- booo,boooo..booo...mozeeeeszz wrooocic do do do domuuuuuuuu
-ale co sie stalo?????????????? jestem 50 km od domu
- tooooo szyyyyyy szyyyybkooooo jedzzzzz do domuuu ..juuuzzzzz,prooosze
-kotus nie placz....zadzwon po Magde ona ci pomoze..ja nie dam rady w ciagu kilku minut wrocic



Czy ja cos mowilam o rycerzu?????Na mozg upadlam chyba....phiii rycerz.....giermek w oberwanej koszuli na zapchlonej szkapie.....dam se rade.....dam se rade.....dam se...MAAAAAAGDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!CHODZ DO MNIE SZYBKO!!!!!!!!!!!
uffff dobrze ze moja sasiadka czasem wczesnie wstaje i dzis byl chwala ci panie ten dzien......Madziu, wierze w ciebie kochana.....ratuj mnie!!!Co potrzebujesz? Szmatke? prosze -migusiem, wiadro? -alez bardzo chetnie ,juz natychmiast.....Uwielbiam ja....cudowna mam sasiadke...:loveu::loveu:jaka ona mila i dzielna.....CO???????????????Ona chyba oszalala..co ona do mnie mowi????Ja ja zabije!!!Jak to WYNIOSLAS GO NA DWOR???ZYWEGO?????????????Nie zabila go...no porazka.....to ja mam teraz czekac az ON tu wroci z cala rodzina???? Dobra......okna-zamknac,drzwi-zamknac-,pies do domu..... Bartek niebawem bedzie....poczekamy piesiuniu.......Jest!!!!! Kochanie pojedziemy do sklepu?????Kochanie sie zgadza ..gnamy.....on pyta dlaczego ja mam obled w oczach..tez mi pytanie.....ciekawe co on mial by w oczach jak by mu tarantula po scianie w sypialni szla!!!!!!!!!!!Do sklepu prawie wbieglam krzyczac: spraj na pajaki plissssssssssssssssss aber schnellllll!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!I wiecie co on ten...... sprzedawca mi powiedzial???????????????????ZE NIE MA!!!!!!!Nie ma...nie ma..bo PAJAKI SA POZYTECZNE..mowi do mnie on ..ze sie ich nie zabija.....Odpowiedzialam mu ze ja tez jestem pozyteczna a ONE chca mnie zabic......i wyszlam....
Ale nie poddalam sie,zakupilam siatki na okna,ramke z siatka do drzwi wejsciowach i balkonowych,zaraz bede szukac lozka z moskitiera czy jak sie to nazywa.....bede walczyc....ZYWCEM MNIE NIE WEZMA!!!.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agbar']Czy ja wspominalam cos o tym , ze na wsi jest pieknie?Ze sie zakochalam ??...Bredzilam...Marze o betonowej puszczy,o blokowisku,oddalonym od wszelakiej zieleni....Wtedy na pewno ICH nie spotkam.....Bo jesli gdzies jest pieknie,cudnie i zielono to wtedy ONE nadchodza.......2 kwietnia, godziny wczesnoporanne,slonce przygrzewa juz delikatnie, po czeresni skacze wiewiorka,ptaki koncertuja przerazliwie, niby halas a jednak cisza....i nagle te niby cisze przerwal wrzask mrozacy krew w zylach.......to byla ta chwila gdy go zobaczylam.....zamarlam...gonitwa mysli...Co teraz????? Co mam robic????Uciekne! o! tak....wroce jak bedzie Bartek.....Nie, nie moge go tu zostawic samego..absolutnie, musze znac jego kazdy krok....Ale!Bartek!!!TAK!!!Zadzwonie do niego, do mojego rycerza wspanialego,w blyszczacej zbroi, na cudownym ogierze:loveu:Biegne po telefon..STOP!!!!!!!!!!!!Nie biegne.....powoli,spokojnie..noga za noga.....nie moge sie odwrocic do wroga plecami.....poooowoooli..mam...dzwonie....
-Ba a artuuuus......
-co sie stalo kochanie????
- booo,boooo..booo...mozeeeeszz wrooocic do do do domuuuuuuuu
-ale co sie stalo?????????????? jestem 50 km od domu
- tooooo szyyyyyy szyyyybkooooo jedzzzzz do domuuu ..juuuzzzzz,prooosze
-kotus nie placz....zadzwon po Magde ona ci pomoze..ja nie dam rady w ciagu kilku minut wrocic



Czy ja cos mowilam o rycerzu?????Na mozg upadlam chyba....phiii rycerz.....giermek w oberwanej koszuli na zapchlonej szkapie.....dam se rade.....dam se rade.....dam se...MAAAAAAGDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!CHODZ DO MNIE SZYBKO!!!!!!!!!!!
uffff dobrze ze moja sasiadka czasem wczesnie wstaje i dzis byl chwala ci panie ten dzien......Madziu, wierze w ciebie kochana.....ratuj mnie!!!Co potrzebujesz? Szmatke? prosze -migusiem, wiadro? -alez bardzo chetnie ,juz natychmiast.....Uwielbiam ja....cudowna mam sasiadke...:loveu::loveu:jaka ona mila i dzielna.....CO???????????????Ona chyba oszalala..co ona do mnie mowi????Ja ja zabije!!!Jak to WYNIOSLAS GO NA DWOR???ZYWEGO?????????????Nie zabila go...no porazka.....to ja mam teraz czekac az ON tu wroci z cala rodzina???? Dobra......okna-zamknac,drzwi-zamknac-,pies do domu..... Bartek niebawem bedzie....poczekamy piesiuniu.......Jest!!!!! Kochanie pojedziemy do sklepu?????Kochanie sie zgadza ..gnamy.....on pyta dlaczego ja mam obled w oczach..tez mi pytanie.....ciekawe co on mial by w oczach jak by mu tarantula po scianie w sypialni szla!!!!!!!!!!!Do sklepu prawie wbieglam krzyczac: spraj na pajaki plissssssssssssssssss aber schnellllll!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!I wiecie co on ten...... sprzedawca mi powiedzial???????????????????ZE NIE MA!!!!!!!Nie ma...nie ma..bo PAJAKI SA POZYTECZNE..mowi do mnie on ..ze sie ich nie zabija.....Odpowiedzialam mu ze ja tez jestem pozyteczna a ONE chca mnie zabic......i wyszlam....
Ale nie poddalam sie,zakupilam siatki na okna,ramke z siatka do drzwi wejsciowach i balkonowych,zaraz bede szukac lozka z moskitiera czy jak sie to nazywa.....bede walczyc....ZYWCEM MNIE NIE WEZMA!!!.....[/quote][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Buhahahahahahahahahahahahahaha:evil_lol:............a zrobiłaś mu fote....bo ja jeszcze w Niemcach tarantuli nie widziałam....byłby okaz:diabloti:[/COLOR][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...