Jump to content
Dogomania

Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...


agbar

Recommended Posts

[quote name='dealer']a to ja myslalam ze te drogie oplaty zwiazane sa z alergia na meskie gacie...:razz: bo przy Weszce sie bidula przyzwyczaila do chopa bez galot pewnie:diabloti:[/quote]

tiaaa pomarzyć dobra rzecz :diabloti: przy mnie to się ostatnio odzwyczaiła od chłopów :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 17k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:crazyeye:a czyjże to blogasek........:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote]
kompletnie nie mam pojecia.....[img]http://www.mysmilie.de/smilies/frech/img/020.gif[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:crazyeye:a czyjże to blogasek........:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mafia przejmuje wszystkie blogaski...:shake:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mafia przejmuje wszystkie blogaski...:shake:[/B][/COLOR][/FONT][/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:razz:o masz ...mafia to narkotyki ...piekne kobiety ...szybkie samochody ....hazard:diabloti:[/I][/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:razz:o masz ...mafia to narkotyki ...piekne kobiety ...szybkie samochody ....hazard:diabloti:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote]
...haracz:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B][COLOR=red]A DZIEN DOBRY...ale czy on taki dobry......?????:crazyeye: [/COLOR][/B][/quote]

a pewnie ze dobry...slonko swieci,ptyki sie dra, pies spi, TZ w pracy...truskawki zre, kawe pije,pale sobie...prasowanko czeka..kkkurde fajnie jest:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']tiaaa pomarzyć dobra rzecz :diabloti: przy mnie to się ostatnio odzwyczaiła od chłopów :diabloti:[/quote]

cho..cie przytule, ja nie chlop ale co tam...solidarnosc jajnikow musi byc i basta:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:crazyeye:a czyjże to blogasek........:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote]

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mafia przejmuje wszystkie blogaski...:shake:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

że niby o co Wam chodzi??? że o mnie??? bo ino ja tu chiba nowa :evil_lol:

[quote name='dealer']cho..cie przytule, ja nie chlop ale co tam...solidarnosc jajnikow musi byc i basta:diabloti:[/quote]

ohhhh KCM :loveu: :Rose: Ty jedna zrozumiałaś mą potrzebę przytulania się do czegokolwiek :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']że niby o co Wam chodzi??? że o mnie??? bo ino ja tu chiba nowa :evil_lol:



ohhhh KCM :loveu: :Rose: Ty jedna zrozumiałaś mą potrzebę przytulania się do czegokolwiek :evil_lol:[/quote]

eeee....do CZEGOKOLWIEK:crazyeye: ....znaczy sie ja jestem CZEGOKOLWIEK....no to sie dowiedzialam..:cool3: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evaxon']witanko piekna :loveu:[/quote]

noo witam witam:)

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]wróciłam do cie ... bom sie stęskniła... KCM :loveu: :loveu: :loveu: [/B][/COLOR][/FONT][/quote]

cheba bede plakac.....moj rycerzyku:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dealer']cheba bede plakac.....moj rycerzyku:loveu:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie rycz babo...bo psem poszczuje.... nie slimtaj... nie lubie mienczaków!!!!! wskakuj na kuń i cho ... w niedziele tańce hulanki swawole... ja cie pier.... nicze [/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie rycz babo...bo psem poszczuje.... nie slimtaj... nie lubie mienczaków!!!!! wskakuj na kuń i cho ... w niedziele tańce hulanki swawole... ja cie pier.... nicze [/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[B][COLOR=DarkRed].....................no.........słuchaj klockowatej:mad:.............ja juz trenuje:razz::cool1:
narazie na nodze od biurka....................ci.......................w pracy [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]nie rycz babo...bo psem poszczuje.... nie slimtaj... nie lubie mienczaków!!!!! wskakuj na kuń i cho ... w niedziele tańce hulanki swawole... ja cie pier.... nicze [/B][/COLOR][/FONT][/quote]


jakim psem bedziesz mnie szczuc??? bo nie masz chyba na mysli tego twojego misia przytulnisia...moim mozesz mnie poszczuc...on sie bardziej nada:)
[quote name='malawaszka']no dooobra - niech już będzie, że do jajnika :diabloti:[/quote]
jajnikow ci u nas dostatek chooo:loveu:
[quote name='BeaC'][B][COLOR=darkred].....................no.........słuchaj klockowatej:mad:.............ja juz trenuje:razz::cool1:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkred]narazie na nodze od biurka....................ci.......................w pracy [/COLOR][/B][/quote]
to przekracza granice mojej wyobrazni....:crazyeye:
[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]to fakt jest ok:lol:[/B] :lol: :lol:[/quote]
a nie mowilam:)
[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]wstawilam foty komunijne dla zainteresowanych..buzki[/B][/quote]
przyjde:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeaC'][B][COLOR=DarkRed].....................no.........słuchaj klockowatej:mad:.............ja juz trenuje:razz::cool1:
narazie na nodze od biurka....................ci.......................w pracy [/COLOR][/B][/quote][B][I]:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/I][/B]

[quote name='dealer']
to przekracza granice mojej wyobrazni....:crazyeye:
[/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]dilerówna ..............................oddaj mózga:evil_lol::evil_lol::evil_lol:to mła słowa:razz:[/I][/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/I][/B]

[COLOR=red][FONT=Arial][B][I]dilerówna ..............................oddaj mózga:evil_lol::evil_lol::evil_lol:to mła słowa:razz:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote]


eee to tera twoja kolej jest? zapomlam sie :oops: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dealer']eee to tera twoja kolej jest? zapomlam sie :oops: :diabloti:[/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:razz:noooo kurde ......teraz to przerąbane a musze sterte papierzysków dokończyć ,...jak ja to bez mózga zrobie:cool1:
I jak Kaffa u sąsiadki:eviltong:
[/I][/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:razz:noooo kurde ......teraz to przerąbane a musze sterte papierzysków dokończyć ,...jak ja to bez mózga zrobie:cool1:[/I][/B][/FONT][/COLOR]
[I][B][FONT=Arial][COLOR=red]I jak Kaffa u sąsiadki:eviltong:[/COLOR][/FONT][/B][/I]
[/quote]

w domu lepsza :diabloti:
wyprasowalam tone prasowania na jutro mam druga:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...