Jump to content
Dogomania

Staszek z dworca w końcu dotarł na stację DOM STAŁY!!! Dziękuję wszystkim !!!


obraczus87

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ponadrabiałam Świąteczne zaległosci.
Obraczus ten wątek to torpeda, szybko lecia le i miło sie czyta.

Dla Staszka to Ty jesteś tegorocznym, najwspanialszym prezentem i Agnieszak. Gdyby nie jej dobre serce i twoja sprawna organizacja i upór Staszek siedziałby na tym dworcu dalej i nie wiadomo jak by sie jego losy poukładały!
A tu i deklaracje sa i tymczasik fajny domowy:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[B]Niestety Staszek nie może mieć styczności z żadnymi innymi psami. Odradzam zabranie transportem jutrzejszym Staszka i tego starszego psa, bo nic z niego nie zostanie. Staszek przed wyjazdem do lecznicy rzucił się na mojego psa, mimo że Rufus zachowywał do niego dystans. To Staszek wybiegł z garażu prosto na mojego Rufusa i to on pierwszy zaczął nim szarpać. Staszek nie toleruje innych psów. Może ma uraz po tym ugryzieniu na dworcu, może czuje się pewny, może chce dominować, a może obroża go tak umocniła w swych poczynaniach (?) . Nie wiem. Już zaszczepiony, ma książeczkę.[/B]

Link to comment
Share on other sites

A ja bym tak ostro do tego nie podchodziła. Psy różnie się zachowują. Może wyczuł zagrożenie?? Bał się.. nie wiem... Pani Alinko co sądzi Pani o tym??

Ja znałam wiele psów, którym przypisywano miano agresywnych, a jak przyszło co do czego to okazywało sie, że są potulne...

Staszek jechałby z Dziadkiem autem, ale Staszek na tylnim siedzeniu, a dziadek w Kontenerku w bagażniku... zaraz napisze do Pati.

Link to comment
Share on other sites

[B]No to ok. Staszek się nie boi, on chce dominować. Znam trochę psie zachowanie. Psy zachowują się tak, gdy w pobliżu jest właściciciel (czyli jak na razie ja). Poczuł się na moim podwórku panem i władcą, a podwórko jest dość spore. No, ale jakoś mam nadzieję, że zorganizujecie tak, by psy dojechały cało. [/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...