Jump to content
Dogomania

Baster - Już w nowym domu !!!!!


marlenka

Recommended Posts

[quote name='marlenka']To juz przecyztałaś kto Cie polecił :)[/QUOTE]

[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/evil_lol.gif[/IMG] juz wiem
swoja droga dziękuje za uznanie wcześniejszych wypocin..[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/diablotin.gif[/IMG]
mam kilka pytań zanim cos powstanie:

1. Czy Warka ma podpisaną umowę z jakims schroniskiem?(radomskim przepełnionym? )
2. Czy pani Ala prosiła o dofinansowanie z gminy na psy?
3. Jak został zgłoszony pies z lasu?, czy Gmina zna sytuacje?
4. Czy chcemy żeby psiaka odłowił, a może chcemy dofinansowanie dla pani Ali na psy.?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 389
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='golf'][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/evil_lol.gif[/IMG] juz wiem
swoja droga dziękuje za uznanie wcześniejszych wypocin..[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/diablotin.gif[/IMG]
mam kilka pytań zanim cos powstanie:

1. Czy Warka ma podpisaną umowę z jakims schroniskiem?(radomskim przepełnionym? )
2. Czy pani Ala prosiła o dofinansowanie z gminy na psy?
3. Jak został zgłoszony pies z lasu?, czy Gmina zna sytuacje?
4. Czy chcemy żeby psiaka odłowił, a może chcemy dofinansowanie dla pani Ali na psy.?[/QUOTE]

ad1. To jest pies na terenie gminy Grabów koło warki nie ma z nikim umowy podpisanej
ad.2 . Ala chce zeby ten pies został odłowiony i zabrany chocby do schroniska narazie bo lepsze to niz smierć
ad.3 Pies z lasu został wielkorotnie zgłaszany przez Ale telefonicznie , wójt nawet nie chce rozmawiac na temet bezdomnych psów , Ala juz wczesniej miała z nim doczynienia bardzo duzo razy , i ciezko od niego wyprosic pieniadze na odłowienie psa i zabranie go w bezpieczne miejsce. Gmina bardzo dobrze zna sytuacje .
ad.4 Ala nie chce dofinansowania na swoje psy , żeby póxniej nie powiedział ze jej cokolwiek finansuje a nie może wziąc tego psa do siebie bo nie da rady juz . na jest sama i ma ponad 50 psów chce pomagac ale nie gromadzić u siebie .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='donacja']A macie pomysł jak go złapać? No i to jest on, czy ona?[/QUOTE]

[quote name='dorobella'][URL]http://www.dogomania.pl/threads/175885-Zamarznie-albo-umrze-z-gA-odu-i-chA-odu-Portret-dla-niego-do-20-12-do-20-00[/URL]

wystawiłam

To by trzeba go ustrzelić uspokajaczem jak on dziki[/QUOTE]


[COLOR=Red][SIZE=5]zapraszamy na bazarek !!!!!!!!!!!!!!![/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='donacja']Ja już się pogubiłam w tym wątku... Ta on-ka z cieczką o której pisze Soema to ten sam pies o którym pisze Marlenka?[/QUOTE]

Nie pies z tego watku to chłopiec . Słuchajcie ja w wekend mam znikomy dostęp do netu wiec jakby cos to prosze dzwonic 0-503-121-021.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']uspokajacz w zime to baardzo duże ryzyko. a co jak nawieje (to sie czesto zdarza)? nie namierzycie go i zaśnie na kilka godzin i juz się nie obudzi. sedalin rozwala termoregulację, a jeszcze mróz.[/QUOTE]


Specjalista dostanie kase za to żeby go złapac i dostarczyć we wskazane miejsce , nic mu się ne stanie - jak nie złapaiemy go to napewno umrze . A kasy na miejsce nie ma

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malibo57']Załatwcie miejsce u amalamutki - zapłacę za pierwszy miesiac, ale na stałe nie dam rady. Daje to miesiac czasu na uzbieranie deklaracji, no i pies nie zamarznie.[/QUOTE]
Ojej, pisał już ktoś do hotelu?

[quote name='donacja']A ta suka to gdzie jest? ma jakiś wątek na dogo?[/QUOTE]
Nie ma wątku.. nie ma na razie zdjęć.

[quote name='Neris']Józefów dostał niedawno w darze super budy, mam nadzieję wyglądają na ciepłe, mam nadzieję że psom jest w nich ciepło...

Dzisiaj zadzwoniła znajoma z sąsiedniej wsi. Przybłąkała się do nich owczarkowata sunia w cieczce. Mąż odgania ją od płotu ale ona ciągle siedzi... wokół niej stada psów.
Jeśli zgłoszą to w gminie, hycel odłowi suczkę i zawiezie do Józefowa. A tam ona urodzi szczenięta, 90% z nich umrze z kokcydiozy albo nosówki, w ogromnych cierpieniach.

Zupełnie nie wiem co jej poradzić. Podobno sunia ma ładne ząbki. Może wiecie coś o wolnym kojcu u kogoś?[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malibo57']Załatwcie miejsce u amalamutki - zapłacę za pierwszy miesiac, ale na stałe nie dam rady. Daje to miesiac czasu na uzbieranie deklaracji, no i pies nie zamarznie.[/QUOTE]


MALIBO, bardzo dziękujemy!!! Już zadzwoniłam do Marlenki i szukamy miejsca w hotelu!! zbeirzemy deklaracje na następne miesiace, ale dzieki tobie mozna go ratowac juz, przed nadejściem najgorszych mrozów...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...