Jump to content
Dogomania

Taste of the wild


MissKobieta

Recommended Posts

Chciałam się przekonać na własnej skórze która wersja TOTW jest najsmaczniejsza. Kupiłam 3 wersje i zrobiłam próbę smaków :D Jako pierwsza poszła przepiórka (pierwszy raz widziałam jak pies rzuca się karmę. Jakoś wybredny nie jest ale zawsze jadł bo jadł. ), później z lekkim zastanowieniem ryba i na końcu bizon.

Link to comment
Share on other sites

teraz i ja mogę się wypowiedzieć na temat TOTW :) Młodej ta karma najbardziej przypadła do gustu po RC i Acanie, zabiera się do jedzenia już jak postawię michę:multi: (ale niestety muszę zawsze doprawić trochę mięskiem i marchewką:eviltong:),teraz zjada porcję do końca więc jak na takie wybredne stworzenie nie jest źle ;) co do kup to się unormowały w końcu, koniec luźnych jak po Acanie i robi w końcu regularnie :p ogólnie super, zostajemy przy tej karmie,może później zmienimy tylko smak

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgataP'] co do kup to się unormowały w końcu, koniec luźnych jak po Acanie i robi w końcu regularnie :p ogólnie super, zostajemy przy tej karmie,może później zmienimy tylko smak[/QUOTE]
u nas to samo, kupki małe zwarte, o połowę mniejsze niż po acanie :/ acana mu na tyle nie służy już, że nie mam co zrobić z połową worka bo dosypywanie kilku chrupek do TOTW kończy się kłopotami :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pauli_lodz']u nas to samo, kupki małe zwarte, o połowę mniejsze niż po acanie :/ acana mu na tyle nie służy już, że nie mam co zrobić z połową worka bo dosypywanie kilku chrupek do TOTW kończy się kłopotami :)[/QUOTE]

dokładnie:) poza tym po acanie możnaby z bąków Rudej robić bomby biologiczne :lol: mi też zostało ok 6 kg acany ale w przyszłym tygodniu podrzucę to do schronu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gryf80']kurcze może i ja spróbuje,kupię na poczatek mały woreczek.jak wasze wybredniaki to chętnie jadły.czy mogłybyście podać rodzaj "najsmaczniejszego"?[/QUOTE]
ktoś tu podawał listę że najsmaczniejsza ponoć wersja z przepiórką czyli wetlands canine ;) mój nie tyle wybredniak co okropny wrażliwiec, pacififc stream dla wrażliwców pasuje jak ulał, oby tfu tfu tfu tfu.

i jeszcze edit. co do bomb biologicznych - kubek po acanie też czasami dawał czadu, że ło matko. teraz jest cisza i świeże powietrze :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

ja raczej długoterminowo nie karmię, mój pies zjadł już jakieś 10 kilogramów TOTW pacific stream i ja jestem zachwycona. przeszłam na to bo miał sensacje jelitowe, diagnoza padła na jelito drażliwe i na tych kulkach elegancko się unormowało - kupy jak marzenie, sierść piękna i lśniąca i - nie wiem czy to dzięki karmie czy po prostu tak się zbiegło w czasie - ale linieje DUŻO mniej, pies pełen energii, wcina z apetytem. ja póki co jestem zachwycona :) trochę obawiam się, czy próba innego smaku nie będzie jak próba innej karmy więc - ryzyko znów rozchwiania trawiennego, ale chciałabym spróbować i kupować naprzemiennie coby się psu nie znudziło :)

Link to comment
Share on other sites

Kupiłam dzisiaj 6,8 kg pacific'a na spróbowanie mojemu psiakowi. Powąchał, wziął do pyska jedną granulke i wypluł :P mam nadzieję, że jednak mu zasmakuje i nie będzie miał po niej problemów żołądkowych bo próbowałam już 4 karm zaczynając od zwykłego brita po proformance, purinę pro plan i acanę i po każdej miał rewolucję chociaż karmy były wprowadzane powoli. Jedynie jaka mu służy to royal ale jak wiadomo za tę cenę chciałabym karmić psiaka czymś przyzwoitszym.

Link to comment
Share on other sites

mój pies jest jednak zbyt wrażliwy albo ma jakiś problem bo TOTW zupełnie mu nie służy. Mimo małej ilości jaką mu dodawałam do starej karmy od razu dostał ostrej biegunki :/ także gdyby był ktoś chętny z Warszawy mogłabym odsprzedać za 60 zł ok. 6 kg pacific'a.

Link to comment
Share on other sites

oj szkoda tu łódź bo bym chętnie wzięła za jakiś czas niedługi bo mojemu wrażliwcowi bardzo przysłużyła. fiszboneq - może warto psiakowi zrobić badania, może to jakieś zaburzenia trawienia, etc, na ostatnie 2 lata myślałam że mam trzustkowca a tu "tylko" jelitka ale łatwiej dobrać karmę jak wiadomo czego unikać :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

my będziemy próbować wersję wetlands a konkretnie to mamy nadzieję, że tylko klara będzie zajadać a nie my żeby się nie zmarnowało. raczej wybredna nie jest. z testowanych tylko trainer z królikiem jej nie pasował ale i tak zjadła w kilku podejściach. brit care smakował i mieliśmy już kupować jak poczytaliśmy trochę jak interpretować składy karm i padło na TOTW. powinniśmy dziś już mieć paczkę ale zooplus nie dopisał najwyraźniej więc początkiem tygodnia (mam nadzieję) zmieni klara dietę. damy znać jak się przyjeło i jakie efekty

Link to comment
Share on other sites

a my już pod koniec drugiego worka pacific stram 6,8 kilo, potestowałam już trochę high prairie - i jak dla mnie karma mniej ładnie pachnie niż rybna ale psu smakuje i próba była krótka ale chyba nie będzie problemów trawiennych, za parę dni jak skończy się rybka przejdziemy całkiem na bizona :) i ja tu chciałam oficjalnie zareklamować sklep e-karma - zamawiałam u nich trzeci raz i po raz trzeci przesyłka błyskawiczna - a dodatkowo ponieważ nie mieli w planach sprowadzania małych worków innych smaków - dostałam za free karton próbek high praire na testowanie na psie :) super sklep, super podejście do klienta, błyskawiczne zakupy i co bardzo cenię - przy karmach zawsze jest stan magazynowy, więc nie ma sytuacji, że zamawiamy a po 2 dniach dzwoni pani i mówi że nie mają karmy na stanie [co mnie spotkało w krakvecie i nigdy więcej nie próbuję u nich kupić].
sierść lśniąca i wyraźnie mniej wypadająca na TOTW, oby tak dalej :)

Link to comment
Share on other sites

wczoraj dotarła do nas karma w wersji wetlands. najpierw klara powąchała i odeszła ale za kilka sekund wróciła i chrupała jak jeszcze nigdy a niejadkiem to ona nie jest. wieczór to mało miarodajne bo po bieganiu zawsze je z apetytem ale rano też chrupała ze smakiem i ewidentnie o więcej prosiła. nie mieliśmy z czym mieszać a poza tym niczego nie jadła dłużej więc dostała od razu miche tylko totw. sensacji nie było. kupa ok. zobaczymy co będzie dalej i damy znać. musze się przyznać, że spróbowałem chrupka i dobre to:) czuć mięso ewidentnie.

Link to comment
Share on other sites

od tygodnia klarucha raczy się totw wetlands i ciągle zjada ją z wielkim apetytem, niczego innego suchego tak chętnie nie zjadała. kupy fajne, bąków brak. sierść ciagle dość mocno gubi ale chyba już ciut mniej albo sobie tak wmawiamy. dodatko dostaje jeszcze biotynę raz dziennie. no i jeszcze mamy podejrzenia że jest bardziej wild teraz od tej kamry:) może to o to w nazwię chodzi. nie wiemy skąd tyle energii. może dwie godziny brykać na spacerze wieczornym i myślimy, że w domu już padnie ale zje, poleży 15 minut i jest gotowa do szaleństw:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...