Jump to content
Dogomania

Historia bokserka Imbirka (Sułtana) z Kundelka :))))))


g_o_n_i_a

Recommended Posts

  • Replies 10.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Imbirka

    3038

  • Medorowa

    1205

  • e.v.a

    1026

  • Kate I Luka

    373

[B]Ewa[/B] jak sama nie rozchodzisz to żadna rehabilitacja ci tego nie da...:lol:
[B]Bodziulka[/B] fotek mamy sporo i zaraz się zaprezntujemy; jak wam się uda spotkanie w Warszawie to poprosimy dokumentację foto:lol:
[B]luthien[/B] ja się nie wstydzę tylko mam dość gderania pani:lol:
[B]bell[/B] święta święta i po świętach
[B]gonia[/B] dla ciebie:

[IMG]http://img480.imageshack.us/img480/6274/m00000736lb.jpg[/IMG]
troszkę się uplułem...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Milena nie pomyliły ci się wątki????????? :-o Najpierw przeczytaj całość, a później sie wypowiadaj, bo nie rozumiem o co ci chodzi. Jak ty sobie to wyobrażasz, chorego szczeniaka kastrować???????????:crazyeye: A tak wogóle ja nie jestem osobą, która szuka "reproduktora", tylko osobą która oddała serce temu psiakowi.
Twoja wypowiedz (zarzut i insynuaje) obraża mnie i wszystkie osoby które walczyły o powrót do normalności tego psiaka:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='milena182']a czemu pies ze schronu zostal oddany do adopcji bez kastracji?nie slyszeliscie o dobermanie ktorego jakis facet wziol na jeden dzien zeby pokryl jego suke i oddal go mowiac to wlascicielce schronu prosto w oczy?![/quote]
zebyś mogła takie głupie pytania zadawać :angryy: Przeczytaj dokładnie jeszcze raz cały wątek, zanim zaczniesz ludzi oskarżać.

Link to comment
Share on other sites

wczoraj przeczytalam caly watek i ogladalam wszystkie zdjecia ale dlaczego schronisko kundelek wydaje psy bez sterylizacji i kastracji to tego nie rozumiem.czytalam ze imbir mial trafic do jakiejs kobiety ice czy jakos tak podobnie miala loging i ona nie chciala zeby byl kastrowany a jej rodzice tak.czytalam a wlasciwie sledze nadal kilka watkow psow z tego schroniska i wydaje mi sie ze jest to bardzo dobrze prosperujace schronisko i sie po prostu zdziwilam.myslalam ze maja taka sama zasade jak schroniska w ktorych psa bez takiej operacji nie wydaja do adopcji!nie chcialam obrazac ludzi ktorzy pomogli temu psu i go kochaja!ps skad pomysl na imie inbir,ja kiedys ogladalam film o koniu ktory sie tak nazywal

Link to comment
Share on other sites

Milena schroniska nie sterylizują bo nie ma na to pieniędzy, nie ma wetów, którzy by sie tego podjęłi. A psiak po sterylce wymaga opieki, o która w schronie ciężko. Jak jest do wyboru sterylka czy karma to wiadomo co wybiorą. Na zachodzie sterylka jest normą a u nas normą jest przepełnienie schronów.

Link to comment
Share on other sites

schronisko w Rzeszowie jest faktycznie wspaniałe i psy mają tam b.dobrze - to wogóle nie jest schronisko to hotel:lol:
Czy ty widziałaś tego psa, jak on wyglądał, jak sobie wyobrazasz sterylizację w tym przypadku?? Piesek który nie ma roku, zagłodzony, na antybiotykch... Ja do tej pory walczę z jego skórą... Ile ten nieszczęśnik miał siedzieć w schronisku i czekać na steylizację. Dopiero teraz wet zdecydował się go zaszczepić, bo do tej pory co chwila coś było. Dziewczyno obudz się i nie wymagaj za wiele. Na takie luksusy nie ma pieniędzy. Wszyscy walczyliśmy o życie tego psiaka i o powrót do normalności a nie o sterylkę, bo to nie był priorytet. Najważniejsze było żeby miał domek i właściwą opiekę, a kastracja może w przyszłości. Wszystko będzie zależeć od jego stanu zdrowia...
a jeśli chodzi o ice to temat zamknięty...

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za słowa poparcia i wsparcia, bardzo się zdenerwowałam takimi podejrzeniami:angryy:

[quote name='Aganiok']...Imbir nie trafiłby do żadnego rozmnażacza, tam była ostra selekcja kandydatów i jak widać trafił najlepiej jak tylko mógł :cool3:[/quote]
I za słowa uznania:lol: bardzo się staram:lol:

A teraz pokażemy jaki jestem piękny
[IMG]http://img114.imageshack.us/img114/2981/m00000405po.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Imbirek to szczesciaż ze trafil na taka wladcicielke jak Julia :multi: i na ciotki qtore go rozpieszczaja na spacerkach :evil_lol:

a swoja droga [B]milena182 [/B]czy ty zaszczepila bys swojego psiaka jak by mial katar :roll: ?? pewni ewet by ci odradzil ....a dziwisz sie ze Imbirek niejest wykastrowany:crazyeye: przeciez on by nie przezyl takiego zabiegu:shake:

widze ze Imbirek tak jak Tigra ...dupcia zawsze musi miec miętko i cieplusio :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

O jaki ten Imbirek jest pięęęękkkknnyy.. Prosze go mocno ode mnie wymiziać:loveu: :loveu: i od mojego Medorka. A nie warto się przejmować takimi komentarzami, bo każdy wie, jak Imbirek ma dobrze i w jakim celu został zabrany - aby dać mu wspaniały, ciepły, kochający domek, Jest to (po moim Medorku :evil_lol: ) najpiękniejszy bokserek jakiego widziałam:klacz: , a wszystko dzięki wspanialej Panci Imbbirka..

Link to comment
Share on other sites

Przykro sie robi, jak cos takiego sie czyta. Milena, jeżeli Ty byłabyś w stanie wykastrować swojego psa, który był od kilku tygodni był na antybiotykach, był bardzo osłabiony i mógł źle znieść narkoze, to gratuluje... Całkowicie inaczej wyglądałaby sytuacja, gdyby Imbir był do tego czasu w schronisku.

Link to comment
Share on other sites

dajcie juz spokoj nie chodzilo mi o to zeby go kastorwac zaraz po przybyciu zwyczajnie chodzilo mi o to ze myslalam ze w tym schronisku kastruje sie wszystkie psy przed oddaniem do domu i oddaje dopiero jak sa zdrowe a nie w trakcie leczenia(co innego domwe tymczasowy)mam nadzieje ze to zrozumiecie i nie bede tu musiala znowu zagladac i tlumaczyc sie z tego ze zle mnie rozumiecie!

Link to comment
Share on other sites

zaglądać zawsze możesz, a Imbirek jest to szczególny przypadek i oczko w głowie wielu cioteczek na dogo:loveu:
szczerze powiedziawszy troszkę niefortunnie wypaliłaś z takim pytankiem i akurat na tym wątku, czytając go po czasie nie wiesz jaka panowała tutaj atmosfera i dlatego nasze odczucia były takie a nie inne. to na tyle żeby zakończyć to...
oczywiście zapraszamy na nasz wątek:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...