Jump to content
Dogomania

Historia bokserka Imbirka (Sułtana) z Kundelka :))))))


g_o_n_i_a

Recommended Posts

hehe no to dopiero mialas swierzy zapach :) ja pamietam Tyson tylko raz sie wytarzal w krowim placku !! ale na szczescie byl blisko staw hodowlany :Di mama go tam troche uprala :d a w samochodzie siedzial z tylu w kocy by tak nie smierdzialo :D okna otwrte wszystkie :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Imbirka

    3038

  • Medorowa

    1205

  • e.v.a

    1026

  • Kate I Luka

    373

haha no no Imbirku widze ze idziesz w slady swojej mlodszej kolezanki Tigry :lol: achhh nie ma to jak padlinka z robalami w sloneczny dzionek :lol:
a zapaszki nie z tej ziemi :)
Tigra jak juz sie wytarza to potem kaze jej biegac po wodzie :evil_lol: i ja tarzam w trawie czystej po powrocie do domu szczotkowanie i zazwyczaj pomaga:cool3:

Link to comment
Share on other sites

No to dzisiaj się udało przetrwać dzień bez tarzanka:evil_lol: :diabloti: Byliśmy 4 godz. nad wodą i Imbir może w sumie z 15 min. siedział spokojnie. Najlepsza zabawa to przeganianie żab z trawy i skakanie za nimi do wody. Nikt z nas nie wziął niestety aparatu, a ubaw mieliśmy wszyscy po pachy:lol: :evil_lol: Imbirek nawet próbował pływać ale wychodziło mu to strasznie niemrawo i zastanawiałam się czy za chwilę jak za daleko popłynie nie będę sama musiała wyciągać go z wody. Nie potrafi za dobrze skręcać tak żeby wrócić do brzegu i musiałam go kontrolować i powstrzymywać bo mnie się dziś kąpiel nie uśmiechała:evil_lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aganiok']Mądre psisko :diabloti: hehehe :eviltong: :diabloti: :diabloti: :evil_lol:[/quote]
haha no no kolacyjke chciala pani upolowac:evil_lol:
dzieńdoberek Imbirku :cool3:
dzieńdoberek Julia:cool3:
dziendoberek wszystkim :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evaxon'] Tigra dzis ganiala kaczki ...az wskoczyla w smierdzaca rzeke :mad:[/quote]

hehe aż mi przed oczami stanął nasz spacerek:evil_lol: Jak cała kompania (prawie cała) chlupała się na Zdrowiu w stawie:cool3: albo jak Klaudia napuszczała Mikę na kaczki:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Witajcie:lol: , wczoraj kaczki były za daleko i bardzo wielką miałem chęć do nich popłynąć, ale nie jestem najlepszym pływakiem;) i ta moja wstrętna pańcia tak mnie pilnowała :eviltong: Byliśmy nad zalewem w Czarnocinie i tam jest dużo żab, wię kaczki zamieniłem na żaby i też miałem świetną zabawę:lol: :evil_lol:
Imbirek wymiziany i wycałowany grzecznie śpi na łóżku:loveu: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aśka-od-dagona']Imbir z Tysikiem Malutkim;)

[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2774/dgm0dv.jpg[/IMG][/quote]
Imbirek padł :evil_lol: ? czy to nowa komenda "pies zdechł"??:evil_lol:
ostatnio spacerujac z moim psem Tigra biegnac nagle sie przewrocila na bok i lezala nieruchomo(czesto tak ma jak nosi kaganiec:evil_lol: :lol: ) widzial to pewien młodzieniec przejezdzajacy z kolega na rowerkach tuz obok i nagle słysze "[I]ej tej lasce pies zdechł" [/I]na to drugi [I]" no co ty nie slyszales komendy pies zdechł?"[/I] i chłopaszki w smiech :lol:

Link to comment
Share on other sites

Tak wygladał wczorajszy trening w przewrwie (dziękujemy cioci asi za zdjątko).
Dziś kibicowaliśmy naszej drużynie podczas pokazów agility na łodzkiej wystawie psów. Komentarzy różnych było dużo, bo chodziliśmy razem z Tysiem (a one jednak razem fajnie wyglądają), ale jeden nas ucieszył. Jedni państwo myśleli, że Imbir był wystawiany na wystawie i że ma papiery:multi: :lol: :evil_lol: Nie ważne, że to była ocena nieprofesjonalna, ale strasznie mnie ucieszyła. Imbirek wraca do formy:lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

A tak wygląda Imbir jak wraca z treningu w środkach komunikacji miejskiej:evil_lol: :diabloti: :lol: na zdjęciu z Dagonem i Maksem:evil_lol: :lol:
[IMG]http://img156.imageshack.us/img156/6640/dgm0su.jpg[/IMG]
I jeszcze jedno zdjęcie w pociągu do Warszawy:evil_lol: :diabloti:
[IMG]http://img245.imageshack.us/img245/4476/imbir9pa.jpg[/IMG]
Moja sierotka:loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...