Jump to content
Dogomania

Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!


Tola^^

Recommended Posts

  • Replies 423
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Właśnie wróciłam do domu po pracy, wchodzę do domu a Baka leży u Oli (mojej córci) na kanapie, tzn spała z nią dopóki ja nie przyszłam :) a teraz śpi przy moich nogach. Trzeba jej dzielić jedzenie bo by jadła i jadła, a muszę jej dawać stopniowo więcej. Rana jej już chyba nie boli, jutro w dzień zobaczę jak się goi... Czy mógłby mi ktoś napisać na PW jak wyglądaja wizyty "przed" i "po"? Na co zwracać uwagę, o co pytać? Jak wygląda umowa adopcyjna? A może jest ktoś z moich okolic??? Mam jedną Panią chętną na Bakusię, nawet jej nie widziała, a już chciała po nia przyjechać,. Dzwoniła do mnie już dwa razy...Powiedziałam jej że to nie jest takie proste i zgodziła się na wizyty... Powiedziałam, że bym ją odwiedzała czasami i że za żadne skarby nie pozwolę, "żeby źle trafiła". I że musi trochę na nią "poczekać"... Pani powiedziała, że pies przecież nie jest zabawką i nie odda jej nigdy... Pomóżcie co dalej...
A jak wyszłam z domu do pracy (w domu była Ola i babcia) to słyszałam jak Baka piszczy, a na spacerze zrobiła się "groźna" do innych psów:crazyeye:. Juro porobie zdjęcia w dzień:) Aha I uwielbia się przytulać:loveu: Taka przytulanka........

Link to comment
Share on other sites

Po krótkiej obserwacji wydaje mi się, że Bakusia powinna trafić do domu gdzie będzie jedynym psem. Jest strasznym pieszczochem, mogłaby cały czas sie przytulać, niestety w takim przypadku jak u mnie dwa psy konkurują kogo mam pogłaskać i obydwa dostaja po równo, co wg nich jest dla każdego za mało......I panuje zasada, kto pierwszy ten lepszy... Baka juz upodobała sobie moja córcię;) Śpi z nią, leży na jej tapczanie przebywa w jej pokoju i chodzi za nią :) Nadaje się do dzieci (Baka). Pewnie pisze chaotycznie, ale chciałabym tyle napisać, że mi sie wszystko kiełbasi....
Dodam, że Bakusia poza jednym przypadkiem w pierwszy dzień to ślicznie załatwia się na dworze w przeciwieństwie do mojej Airy, która wczoraj złośliwie zrobiła siooo i kooo w domu !

Link to comment
Share on other sites

Jeśli wszystko dobrze zrobiłam i nic nie pomieszałam to tu powinno byc moje ulubione zdjęcie:
[URL]http://img695.imageshack.us/img695/4669/baka003.jpg[/URL]
Udało się:) Resztę fotek wstawi Tola^^
I chciałam dodać, że Baka to "śpiewaczka". Jak Aira bawiła się piszczącą zabawką to Baka "śpiewała":cool3: Dom wariatów:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczynki... Chyba znalazłam dla Bakusi idealny domek... I tak strasznie się boję ją oddać.... W każdym bądź razie byłabym w kontakcie z tym domkiem. Sunia chodziłaby na częste wycieczki do lasu, nie siedziałaby w domu sama. W domu była już sunia taka mała, ale dwa lata temu odeszła za TM ze starości. Państwo strasznie przeżyli to zwłaszcza, że jak ją wzięli to miała 8 lat(!). Umówiłam się z tym młodym Panem, i Bakusia najpierw go obszczekała, obwarczała a potem zaczęła sie przytulać i (UWAGA) skakać na niego i merdać ogonkiem :) Jakos tak dziwnie się czuję.................Pan nie szukała psa, trafił na Bakę przypadkiem i powiedział, że takiego psa szukał(nie szukał na siłę) i miałby w końcu towarzystwo do spacerów, bo samemu juz mu smutno. A Bakunia strasznie mu się podobała....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdola']Dziewczynki... Chyba znalazłam dla Bakusi idealny domek... I tak strasznie się boję ją oddać.... W każdym bądź razie byłabym w kontakcie z tym domkiem. Sunia chodziłaby na częste wycieczki do lasu, nie siedziałaby w domu sama. W domu była już sunia taka mała, ale dwa lata temu odeszła za TM ze starości. Państwo strasznie przeżyli to zwłaszcza, że jak ją wzięli to miała 8 lat(!). Umówiłam się z tym młodym Panem, i Bakusia najpierw go obszczekała, obwarczała a potem zaczęła sie przytulać i (UWAGA) skakać na niego i merdać ogonkiem :) Jakos tak dziwnie się czuję.................Pan nie szukała psa, trafił na Bakę przypadkiem i powiedział, że takiego psa szukał(nie szukał na siłę) i miałby w końcu towarzystwo do spacerów, bo samemu juz mu smutno. A Bakunia strasznie mu się podobała....[/QUOTE]

To Pan czy Państwo ?
A czy Bakusia nie za mała na wycieczki do lasu ? Poza tym w lesie psów spuszczać nie wolno, myśliwi mogą nawet niechcący upolować psiaka.

Link to comment
Share on other sites

Pan mieszka z babcią, która jest cały czas w domu, zgodził sie na wizyty przed i po. Umowa będzie podpisana. Pan jest młody, nie pracuje - uczy się. W razie czego w domu jest babcia. Pan by ją chętnie zabrał od razu, widać było w jego oczach takie coś.... Cały czas ją głaskał a ona nie protestowała:evil_lol: Mieszka w bloku, obok Puszczy Bukowej (czyt. lasu), mówił, że często chodzi na dłuższe spacery samotnie i już mu się znudziło bez towarzysza. Z poprzednia sunią, którą dostał od dziadka tez chodził. Wyraźnie był zadowolony, i cieszył się, że Baka jest taka mała, bo będzie mógł ją nosić na rękach:cool3:
Brzmi tak pięknie, że aż nieprawdziwie. Jego mama też nie może się doczekać kiedy zobaczy Bakusię, w razie czego jest kilka osób, które zajmą się nią w czasie dluższej nieobecności.... Cos jeszcze? Prześwietliłam faceta na RTG:diabloti::diabloti::diabloti: Fajnie by było jakby maleńka poszła do kochającego domu na Gwiazdkę :loveu: I Pan był bardzo zadowolony że jest wysterylizowana..... a może by tak powiedzieć, żeby wpłacił jakis grosik na kudłacze za Bakę?:diabloti::diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']To Pan czy Państwo ?
A czy Bakusia nie za mała na wycieczki do lasu ? Poza tym w lesie psów spuszczać nie wolno, myśliwi mogą nawet niechcący upolować psiaka.[/QUOTE]
Ona by tylko na smyczy chodziła i oczywiście trasy w miarę możliwości dla wielkości :) Dlatego Pan się cieszył, że mała bo można na rękach nosić.
To młody Pan(ok25 l) i jego babcia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdola']
a może by tak powiedzieć, żeby wpłacił jakis grosik na kudłacze za Bakę?:diabloti::diabloti::diabloti:[/QUOTE]

Tak, to warunek, ja tak ogólnie jestem przeciwnikiem oddawania psów zupełnie za darmo - nawet jakiś niewielki grosz nowy domek powinien przekazać

Link to comment
Share on other sites

A ja sie jeszcze nad tym zastanawiam, pan nie pracuje, a jak zacznie pracować albo do innego miasta wyjedzie pracować to wtedy Baka zostanie z babcią ? A Babcia sobie poradzi ?
I jeszcze jedno, a jak pan sobie znajdzie dziewczyne/narzeczoną/żonę a potem dzieci będą, to jak potoczą się losy suni ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']A ja sie jeszcze nad tym zastanawiam, pan nie pracuje, a jak zacznie pracować albo do innego miasta wyjedzie pracować to wtedy Baka zostanie z babcią ? A Babcia sobie poradzi ?
I jeszcze jedno, a jak pan sobie znajdzie dziewczyne/narzeczoną/żonę a potem dzieci będą, to jak potoczą się losy suni ?[/QUOTE]
Dlatego się sprawdza domki:) I wypytuje:) Wiem, że jego mama jest bardzo małą też zainteresowana, ale zobaczymy jak się potoczy ta historia....Teoretycznie mam jeszcze jeden domek, ale na razie czekam na kontakt bo nic nie wiem. Poza tym dlatego piszę tu i teraz bo to mój "pierwszy raz" i nie chcę, żeby mała trafiła tam gdzie nie trzeba:):mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdola']Powiedzcie mi kiedy najwcześniej mogłabym wykąpać małą, bo strasznie się iska, drapie, gryzie, szczypie, itp :) Nie chciałabym jej zaszkodzić, ale sądzę, że kąpiel mogłaby jej przynieść ulgę....[/QUOTE]

Podobno po 10 dniach od sterylki. Kiedy miała operację?

Link to comment
Share on other sites

Mam chętnych Państwa na Bakusię. To Pani z dorosłym synem. Mieszkają razem w dwóch pokojach. W domu był pies owczarek kaukaski przez 13lat. Dwa lata temu odszedł za TM i Państwo nie mogli się przełamać na kolejnego psiaka. Oboje pracują, jednak Pani pracuje do 12, to Bakusia byłaby bardzo mało sama w domu, albo i wogóle. Zgodzili sie na wizytę przed i po, oraz maja chęć wpłaty na inne bidy. Pani powiedziała, że poczeka na małą bo bardzo im sie podoba i widać, że jest tego warta. Dla mnie to wszystko jest za piękne..... Acha i mieszkają dość blisko mnie. Powiedziałam, że gdyby coś to oddam ją najwcześniej jak ja wykąpię i wypielęgnuję. I jak sie ranka zagoi :) Ludzie bardzo przyjemni i mili, ciepli, ale nie oceniajmy ich powierzchownie. :diabloti: Jestem z nimi w kontakcie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...