Jump to content
Dogomania

chart afgański od szczeniaka na łańcuchu!!!!wolny, kochany , ma wspaniały dom!!!


czerda

Recommended Posts

a ja mam wspaniałą wiadomość - forumowiczka swiata chartów - FS - przeslala mi wczoraj pieniązki na pomoc dla Apacza (200euro!) tak wiec Apacz bedzie zabezpieczony do znalezienia domku!
są dobzi ludzie na tym swiecie! oj są!! FS dziekuje w imieniu Apacza!!

Kto moze zronic allegro? kto go moze pooglaszać? nie ma na co czekać!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 353
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nie powiem też sie cieszę , miałam narazie na niedgo płacić , a tak mogę dla innych dać deklaracje , takie gesty bardzo mnie wzruszają , nie każdy nawet jak ma pieniądze jest w stanie zrezygnować z odmówienia sobie czegoś , żeby dać to innym
,dzisiaj w mojej wsi ktoś wyrzucił z samochodu młode psy , narazienie wiem gdzie są , ale się tym zajmę , sczrony w pobliżu są tak pełne że nie przyjmują zwierząt , a wczoraj ktoś znalazł w polach 3 prawie zamarznięte szczeniaki , na szczeście żyją
mam wrażenie że to dzieje się wokół mnie specjalnie , nie mam już po pracy czasu na nic
jeszcze raz dzięki dla tej pani

Link to comment
Share on other sites

Świeci gwiazdka na niebie,srebrna i staroświecka,
Świeci wigilijnie,każdy ją zna od dziecka
Chwyć w garść jej promienie,trzymaj z całej siły
I teraz w tym rzecz cała,by się życzenia spełniły!!
WESOŁYCH ŚWIĄT!!!
a Apaczawi życzę aby szybko znalazł kochający domek!!

Link to comment
Share on other sites

wiecie co - ja tez nie mam na nic czasu - przyznaje sie! jeszcze pieniedzy nie wplacilam nie mam kiedy usiasc na d....
jutro zadzwonie do hoteliku, spytam o wszystko - najwazniejsze jak dogaduje sie z innymi psami!! bo byc może....ale ciii narazie....
ale to jutro....

Link to comment
Share on other sites

jakiś czas temu Czerda poprosiła mnie o fotki Apacza,bo potrzebne są do ogłoszeń,wysłałam wszystkie jakie zrobiłam,ale gdzie i jak chłopak jest ogłaszany to ja nie wiem niestety
mam plan,aby odwiedzic Apacza jak bedę ze świąt wracała.....ale czy ten plan wypali to wie tylko moja Izzy,gdyż dziewczyna szykuje się do cieczki,a przeciez takiej aromatycznej panny na teren hoteliku nie wprowadzę ;-)

Link to comment
Share on other sites

ogłoszenia miały być na allegro ale tam nie wchodziłam i na cafeanimals
tajemniche to z Apaczem ja wiem tylko że Lidka która ma charty we Francjii weżmie go jeśli nie znajdzie domu gdzie będzie jedyny-ona ma 16 chartów , nikt więcej kto ma psy o niego nie pytał , a pan z hotelu mówi że bardzo apacza interesuja inne psy i jest przyjazny , myślę że ten pan wie o Apaczu teraz najwięcej
chcę też wiedzieć !!!

Link to comment
Share on other sites

Czerda możesz poprosić osobę,która robiła te ogłoszenia dla Apacza o linki do nich?
byłam na allegro i nie udało mi się znaleźć ogłoszenia,że Apacz szuka domu,a wpisywałam i chart afgański,i mix,a nawet po imieniu chciałam odnaleźć,ale na hasło Apacz wyświetla się ,że nic nie ma

Link to comment
Share on other sites

dzwonilam do hoteliku - wszystkie polecenia o jego losie maja byc przekazywane mailowo i to chyba przez Czerde - tak?
Apacz jest na maxa łagodny pan stwierdzil ze nadawal by sie nawet na dogoterapie z dziecmi - zero agresji!! Z innymi psami nie jest jeszcze wypuszczany na wybieg - ale przez kraty nie przejawia zadnej agresji jest pozytywnie nastawiony - ale to tez bedzie zalezec od psa drugiego. Kastracja wskazana bo znaczy teren i w domu napewno bedzie obsikiwac kazdy kąt!
po swietach ma umowionego fryzjera - nie da sie go rozczesać poki nie zostanie obciety, gubi b. siersc. Fryzjer bedzie albo gratis albo za nieiwelką kwote - nie wiem skad sie wzieło ze ma kosztowac 200 zł!!
faktury beda wystwiane co 2 tyg. po swietach wiec zrobie wplate. Czerda skontaktuj sie mailowo z zapytaniem do kiedy ma oplacony pobyt w hoteliku i wowczas przeleje kwote na dalszy pobyt. Ustalimy tez co z kastracja.
Zdjecia beda po fryzjerze wyslane na maila - nie wiem czy do Czerdy czy do Elisse.
A dom jest chetny ale mieszka tam owczarek i 2 charcice - jedna dzis zaadoptowana ode mnie. Apacz musialby sie dogadać przede wszystkim z onkiem.
Tak wiec sprawa w toku !
Apacz ma b. ladny chód - taki charci jak pan okreslił, ale przy kazdym zblizeniu czlowieka widać ze był prany rowno! pan stwierdził ze on czeka na bicie - ze nie wiem wlasciwie co ma zrobic jak jest wolno puszczany - nie zna zabawy nie zna biegania i otwartej przestrzeni.

Link to comment
Share on other sites

ja zostawiłam Panu swojego maila,jeśli przyśle mi jakies zdjęcia to je natychmiast Wam prześlę
pamietam jak wypusciliśmy Apacza na wybieg zaraz po przyjeździe do hoteliku,prawie nie zauważył że jest bez smyczy,drobnymi krokami obchodził teren i wachał,wąchał,wąchał...
chciałabym go zobaczyć jak biega i jest szczęśliwy!!

Link to comment
Share on other sites

narazie nie chcę tego pana obarczać zapytam tylko do kiedy jest opłacone
chat z owczarkie zawsze się dogada-dominacja on jest jednoznacznie wynikająca z natury charta , moje onki sypiały razem z chartem a nawet był doberman i byli razem kilkanaście lat-chart zawsze zachowywał respekt do iinych
wiem że dziewczyna która miała zrobić ogłoszenia ma przykre problemy osobiste -może tak ją wycięło zaraz ją dzisiaj zapytam jak nie da rady napiszę
jeśli zadecydujemy o kastracjii dam znać do hotelu , bo mam takie wrażenie że musze od początku do końca dopilnowywać (swoich) spraw dzisiaj ktoś znalazł w miasteczku gdzie pracuję szczeniaczka , przyniosłą go dziewczyna do wet. powiedzieli żeby poszła do straży bo oni mogą się zająć tylko na polecenie straży inaczej im nie zapłacą =po kilku godz 4 chłopcó powtórzyło hiostorję -znależli tego szczeniaczka znó i znó przynieśli już całkiem zziębniętego i głodnego a weci na to -----mogliście go zostawić tam gdziwe znależliście
idą ąwięta cholera ...
moja mama wzięłą go do siebie ale coś mi jest niedobrze
za chwilę zajmę się Apaczem

Link to comment
Share on other sites

jhttp://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a4dec88800b205ee.ht mam jeszcze Apacza takie zdjęcia , oglądałam je i tak się cieszę że już tam nigdy nie będzie
[URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c18334a26ba8d7fa.html[/URL]
[URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e5363f73d8d37488.html[/URL] [U][COLOR=#0000ff][URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e5363f73d8d37488.html[/URL][/COLOR][/U]
[URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4d86342073933e29.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

dobrze, że już Apacz od tego faceta zabrany i że już w hoteliku bezpieczny:multi: choć miałam pietra jak czytałam, że facet zaczął się opierać i Was szantażować...no ale już jest dobrze na szczęście:lol: Apacz teraz cieszy się życiem i poznaje świat:loveu::loveu: a był katowany...to straszne...nie do pojęcia:-(

super, że będą nowe foty psiaka, gdy już będzie po fryzjerze - takie foty eleganckie się do ogłoszeń nadadzą:cool3:

choć coś czuję, że nowy domek dla Apacza może będzie - faktycznie on jest łagodny i wiele zależy od tego jak inne psy go przyjmą, żeby nie wzbudzać w psach nawzajem niepokoju i negatywnych emocji.

tylko pamiętajcie o kastracji chłopaka, zawsze to bezpieczniej, gdy idzie do adopcji, żeby to już było zrobione;)

PS - mnie się Apacz i z afganem i z seterem gordonem kojarzy;)

Link to comment
Share on other sites

no i nie udało mi się Apacza odwiedzić choć moja Izzy ciągle jeszcze "mniej kobieca" ;)
tym razem zawiniła Rodzinka.....zostańcie jeszcze chwilkę,przeciez zaraz Ciocia Ania przyjedzie a chciała się z Wami spotkać....
jak wracałam było już ciemno i tłok na drodze....ech

czekam na foty Apacza po fryzjerze,strasznie jestem ciekawa jak będzie wyglądądać
zobaczycie,że jeszcze domki będą się bić o chłopaka!!

Link to comment
Share on other sites

pan w hotelu przekazał że wystawił fakturę za dotychczasowe dni za 250 zł i po fryzjerze jeśli się zdecydujemy będzie sterylizacja , ja myślę że ze względu na jego niezaspokojony popęd i znaczenie terenu powinien byc wysterylizowany
chcę wiedzieć czy są jeszcze jakies pieniądze na Apacza od tej pani z Francjii , jeśli nie to ja zapłacę

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...