Jump to content
Dogomania

chart afgański od szczeniaka na łańcuchu!!!!wolny, kochany , ma wspaniały dom!!!


czerda

Recommended Posts

Apacz, nareszcie znalazł dom , !!!
"Apacz jest najszczęśliwszym psem na świecie !!!
pani Iwona mówi , że dopiero teraz rozumie czym jest wolność jak patrzy na niego
zawojował ich serca swoją radością i łagodnością , mimo , że wokół domu jest pół hektara chodzą na spacery po polach i do lasu , bo widok , jak się tam Apacz cieszy jest niezwykły, rozbiega się i wraca w całym pędzie , zaprasza ich do zabawy , biegnie z taką lekkością i tak szybko i cieszy się tym , bawi się swoją wolnością , zaraża ich swoją radością i chęcią życia
naprawdę są zachwyceni i nie mogą uwierzyć że miał łańcuch u szyi

Apacz jest szczęśliwy !!!!!!!!!!! "

Apacz którego zdjęcia ci wysłałam
zrobię krótki opis
Apacz jest mieszańcem charta afgańskiego z dużym psem , wygląda i zachowuje sie jak afgan np.-potrafi zwinąć się w kłębek , od urodzenia na łańcuchu!!!!nigdy!!!nie był na spacerze
mimo to nadal jest wesoły jak się do niego przyjdzie , kładzie sie , chce się bawic , jedo uszy , tułów , łapy to splątane napęczniałe dredy, nie mogłam odejść od niego ---obiecałam Apaczowi że pobiega i poczuje co to znaczy byc chartem ,jego właściciele mówią że nie jest im potrzebny -to pies w którym nie ma żadnej agresjii, jest tylko duży
może mieć ok.4 lata
Apacza pokocha każdy kto miał agana , te psy mają specyficzny charakter
ja też miałam afgana
jak mam szukac kogoś kto go pokocha?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 353
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pies jest od szcezniaka na łańcuch -nieogrodony gom przy drodze
nie wiedza ile ma lat , nie ma księżweczki zdrowia , pododno go karmią , bo bokserkę , którą wzięliśmy , prawi zagłodzili , wtedy powiedzieli , że mogą jedgo też oddać , nawet gdyby chcieli jakieś pieniądze chętnie zapłacę
zrobie dzisiajzdjęcia
w rodzinie jede brat pije drugi chybz pracuje i mniej opije

Link to comment
Share on other sites

Dwóch mężczyzn w chałupie a wokół chałupy brak płotu..., psy zagłodzone, niewyczesane, pewnie budy porządnej też nie ma...a już na bank brak słomy w niej. Szok! Ty już tak chętnie im za nic nie płać... Postrasz lepiej strażą miejską albo Toz-em za zaniedbywanie zwierząt. Ciekawe skąd wytrzasneli afgana.

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie czy to mix afgana czy tez nie to 3ba mu pomoc! zabrac od tych a fe ludzi! do jakiegos hotelu dać! znam fajne miejsce ale kolo zielonej gory - transport bylby potrzebny! chyba ze znacie gdzies blizej jakies miejsce! jak sie dokladam od zaraz!
nowe zdjecia beda napewno potrzebne! duzy pies to znaczy? jakiej wielkosci> afgana? wagowo jak? pewnie i tak zachudzony!
Czerda czekamy na dalsze info spytaj czy by go oddał - zacznij od flaszki...
jakby co to 3ba na cito kombinować miejsce!
jesli moge w jakis sposob pomoc to dzwon - 600/414/656

Link to comment
Share on other sites

nie uda się zrobic zdjęc bez łańcucha , i raczej w dredach , bo nie widzą potrzeby Golić go > przed zimą
też czekam na zdjęcia obiecała zrobić je Marysia -ona tam mieszka hotel znam pod ZG zawieżliśmy tam bokserkę od tych ludzi dlatego się z nimi zetknęłami zobaczyłam Apacza
on jest identyczny jak afgan < mówiłam już że miałam afgana > tylkoduuuuuuuuuużo większy , nie wiem dlaczego jest taki duży , nie jest chudy ale charty czy jedza czy nie są zawsze takie same , ale ludzie mówili , że on jeść dostaje
jest większy w kłębie od owczarka ok.10 cm waży z 45 kg.
on jest przecudny , naprawdę piękny , bardzo chciałm go wziąć ale moje 3 psy on ---i to że wracam z pracy póżno , mam też suke i jak miałam afgana nawet jak nie miała cieczki często za niedpowiednie zachowanie srogo obrywał
czekam też niecierpliwie na zdjęcia

Link to comment
Share on other sites

ja równierz czekam - a czy dałoby go rade dac do tego np hotelu? poznałam wł. i wiem że psy mają tam super opiekę i napewno by o niego zadbali! zrobimy zrzutkę na hotel. Poznalam pana tez przy okazji oddawania mu bokserki z ramienia fundacji sos bokserom.
Charty nie sa zawsze takie same ;) sa albo zachudzone albo zapasione albo w sam raz;) z tym że po tych długowlosych nie widać czy kostki wystają czy żeberka są przykryte tłuszczykiem ;)

czekamy na wiesci!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ambra']ja równierz czekam - a czy dałoby go rade dac do tego np hotelu? poznałam wł. i wiem że psy mają tam super opiekę i napewno by o niego zadbali! zrobimy zrzutkę na hotel. Poznalam pana tez przy okazji oddawania mu bokserki z ramienia fundacji sos bokserom.
Charty nie sa zawsze takie same ;) sa albo zachudzone albo zapasione albo w sam raz;) z tym że po tych długowlosych nie widać czy kostki wystają czy żeberka są przykryte tłuszczykiem ;)

czekamy na wiesci!![/QUOTE]

witam
gg 13205316 jak będzie potrzebna jakaś tam pomoc pieniężna w sprawie przeniesienia Apacza to proszę pisać do mnie.

Link to comment
Share on other sites

Apacz bardzo mi przypomina mojego flesza -bał sie w życiu wielu rzeczy -ale nie bał sie śmierci bo byłam z nim
chcę żeby apacz mógł poczuc wolność
chce sama dać mu chociaż pieniądze , na transport , na hotel , na co będzie potrzebne -to nic nie znaczy , nie chcę mu kupić wolności ale nie mogę dac mu jejprzy mnie -więc chociaż tak....ale tak naprawde to nie ma znaqczenia , poprostu poczułam jego bezsilność i chcę mu pomóc
pomóżcie mu tylko znależc koogoś kto go pokocha , nic więcej nie jest mu otrzebne

Link to comment
Share on other sites

żeby zacząc szukac dla niego domu musimy go fizycznie mieć - ulokować w bezpiecznym miejscu doprowadzic do stanu używalności określic charakter dom jakigo potrzebuje i oglaszać i szukac domu!
obecnie nie mozemy robic mu ogloszeń bo nie mamy pewności ze psa nam wydadzą - zreszta jakies wieksze info by sie o nim tez przydało!
czekam dalej na dobre wiadomosci, jakos wspolnie sie uda mu pomoc!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']
[B]czy ci ludzie są skłonni oddać psa do nowego domu i podpisać zrzeczenie się go? [/B]wtedy by można go poogłaszać, dobrego domu mu poszukać...[/QUOTE]

[B]no i wlaśnie w związku z powyższym, jeszcze raz się powtórzę - czy Ci ludzie są sklonni podpisać zrzeczenie się psa???[/B] Bo inaczej nie można planować hotelu, ogloszeń i nowego domu....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...