Jump to content
Dogomania

Nana i Cykor, nowodworskie szczenięta - już szczęśliwe w DS!


LadyS

Recommended Posts

juz wczesniej troche o niej pisalam.
Nana ma wiele zalet !
nie jest agresywna-nawet podczas zabawy widac ze nie chce chwytac zebami, spokojnie zostaje sama w domu, nie piszczy, nie niszczy(jakkolwiek zalecalabym zostawienie kilku zabawek-na wszelki wypadek,w koncu to szczenie ;) ),zdarza jej sie niestety czasem posikac w domu :/ ,w nocy tez nie ma nic przeciwko zeby spac samej w innym pomieszczeniu niz ludzie. noi uwielbia byc na dworze,wiec mysle ze moglaby nawet tam mieszkac na stale,badz spedzac tam wieksza czesc czasu(byle nie ograniczac kontaktu z czlowiekiem, bo tego baardzo potrzebuje i lubi :) )

niestety jej glowna wada jest ten jej strach. on powoduje ze warczy na rzeczy,ludzi, odglosy ktorych nie zna.jesli mialaby isc do domku z dziecmi to do takiego cierpliwego-bo do dzieci jest bardzo ostrozna i lekliwa(na poczatku),z reszta jak do wszystkich nowo poznanych domownikow.takze o zabawie na poczatku mowy nie ma... pies ucieka(na dworze przybiega bez problemu).

mimo tej strachliwej wady, to jak najbardziej warto poczekac az sie niunia otworzy, bo jest przekochana z kazdym dniem coraz bardziej, na wiecej pozwala...
mysle za jeszcze ten jeden tydzien Nana zamiast szczekac na wariujace dzieciaki - to bedzie sie do nich dolaczac :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 461
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='grzybkowa']juz wczesniej troche o niej pisalam.
Nana ma wiele zalet !
nie jest agresywna-nawet podczas zabawy widac ze nie chce chwytac zebami, spokojnie zostaje sama w domu, nie piszczy, nie niszczy(jakkolwiek zalecalabym zostawienie kilku zabawek-na wszelki wypadek,w koncu to szczenie ;) ),zdarza jej sie niestety czasem posikac w domu :/ ,w nocy tez nie ma nic przeciwko zeby spac samej w innym pomieszczeniu niz ludzie. noi uwielbia byc na dworze,wiec mysle ze moglaby nawet tam mieszkac na stale,badz spedzac tam wieksza czesc czasu(byle nie ograniczac kontaktu z czlowiekiem, bo tego baardzo potrzebuje i lubi :) )

niestety jej glowna wada jest ten jej strach. on powoduje ze warczy na rzeczy,ludzi, odglosy ktorych nie zna.jesli mialaby isc do domku z dziecmi to do takiego cierpliwego-bo do dzieci jest bardzo ostrozna i lekliwa(na poczatku),z reszta jak do wszystkich nowo poznanych domownikow.takze o zabawie na poczatku mowy nie ma... pies ucieka(na dworze przybiega bez problemu).

mimo tej strachliwej wady, to jak najbardziej warto poczekac az sie niunia otworzy, bo jest przekochana z kazdym dniem coraz bardziej, na wiecej pozwala...
mysle za jeszcze ten jeden tydzien Nana zamiast szczekac na wariujace dzieciaki - to bedzie sie do nich dolaczac :)[/QUOTE]

Super, dzięki :) Nie wiem, jak ją ogłaszać - czy póki co na Poznań, czy może ogólnopolsko, a jak się nie da, to na Lublin? Doradźcie.

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, Nana ma iść do hoteliku do funii, to obecnie jedyne rozwiązanie, bo nie mamy DT innego.. Trzeba zbierać na nią deklaracje, to będzie pewnie 240 zł miesięcznie - niby niewiele, ale zalegamy też z zapłatą za Cykora... Pomocy! Choćby małe, stale deklaracje...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grzybkowa']czy to jest ten transport co ma byc za tydzien ?
i czy jesli nie, to czy ten za tydzien bylby platny ??[/QUOTE]

Myślę, że płatny może być w każdej chwili - za tydzień miałby jechać znajomy gusi, ale jeszcze nie wie na 100%. Szukamy czegoś za darmo albo płatnie z większą liczbą osób, bo koszta niemałe...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grzybkowa']moj brat z bratową beda jechac w ta niedziele do wawy z poznania... ale są totalnie nie "psiarscy", moge zapytac... z tym ze czy jest co z Naną zrobić jak juz tam dojedzie (ktos musialby ją odebrac) ??[/QUOTE]

Jeśli brat się zdecyduje, to daj znać jak najszybciej - znajdziemy kogoś, kto ją weźmie od razu.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=Indigo][B][COLOR=DarkRed][COLOR=RoyalBlue][COLOR=Navy]Kochani Dogomaniacy,[/COLOR] Serdecznie zapraszamy na bazarek dla [U]Kundelkowej Skarbonki![/U]
Na pewno o niej słyszeliście, robi wiele dobrego, bądzcie hojni dla potrzebujących kundelków!![/COLOR] [/COLOR]:cool2:
[/B][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=5][COLOR=red][URL="http://www.dogomania.pl/179836-PrzyozdA-b-mieszkanie-na-wiosnAE-dla-kundelkA-w-Do-27-02-2010-r-do-godz-22-giej"]http://www.dogomania.pl/threads/1798...o-godz-22-giej[/URL] [/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

przepraszam za nieobecność ale najpierw choroba córci a teraz moja odcieły mnie czasowo od neta...
wczoraj Cykora zaszczepiłam od wirusówek i od wścieklizny[50zł] (wczesniej odrobaczyłam) więc ma pan pies już komplet, nastepna wizyta u weta za rok:-)
co do Pana chetnego na psine to miał dziś zadzwonić i cisza...poczekam do jutra ...a potem uznajmy że nie było pana i szukamy dalej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']My będziemy mieli płatny transport chyba dla bokserki, inna Fundacja nam pomoże go opłacić. Nie wiem, czy zgodzą się wziąć szczeniaka, będę pytała.Ile możecie się dorzucić do transportu?[/QUOTE]

Zależy, ile będzie trzeba...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bleblehul']narazie może u nas być - jestem mężem grzybkowej :) zresztą do mnie już się przekonała.. może na ogłoszenia ktoś sie zgłosi bo psiak jest fajny... a póki co to rozwiązanie bez kosztowe.[/QUOTE]
Pięknie. Grzybkowa - gdzie się znajduje takich tolerancyjnych, zgodnych mężów ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...