Jump to content
Dogomania

LUSIA-INKA - w nowym domu :)) nowe zdjęcia str.40


mag.da

Recommended Posts

Bo to jets tak - jak powstają nowe osiedla pod miastem, to wiadomo, ze to miastowi się budują, a oni raczej normalnie patrzą na psy - tak po miastowemu. Ale jak się wyprowadzisz miedzy "chamy" to powinienes się tak jak oni zachowywać, bo inaczej jesteś inna. Ja też bym się najlepiej do leśniczówki wyprowadziła, zeby wokoło "luźno" było i żeby mi nikt w garczki i na podwórko nie zaglądał:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 424
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Juz po wszystkim :)
Chyba poszło dobrze.
Lusia jest wybudzona, ale jeszcze bardzo senna.
Śpi sobie owinięta ciepłym kocykiem.
Czasami się zrywa i chce gdzieś iść, ale jeszcze się zatacza.....
Popiskuje też cichutko od czasu do czasu...
Muszę jej pilnować, bo wstaje i obija się o wszystko....

Link to comment
Share on other sites

Obiecalam ze wezme Lusie. Co prawda w miedzyczasie moj maz zakochal sie w Mazaku, ktory juz u nas jest, i mamy tym sposobem trzy psy - a to oznacza ze Lusia bedzie czwarta.
Do naszego gotowego domu w Polsce jeszcze troche niestety :-( ....
nie wiem jak dam sobie rade tu z czterema psami, naprawde, w kraju w ktorym posiadacz jednego psa jest juz traktowany jak nienormalny,
a posiadacz dziecka trzech psow dwoch koni zdecydowanie jest czubkiem
ale obiecalam, i Lusia jest taka kochana ze nie moge jej zawiesc.

No chyba ze znajdzie sie ktos, kto pokocha ja mocniej ode mnie- i da jej cudowny kochajacy cieply dom, ale taki no - idealny.
Jesli kogos takiego znacie - to prosze.

Bo to jest cudo sunia, i nie dam jej skrzywdzic.

Link to comment
Share on other sites

Tak, zmiany zaszły dzisiaj....właściwie dopiero co....

Skontaktowała się ze mną dziewczyna z Warszawy - Ilona.
Zaoferowała Lusi naprawdę wspaniały dom.
Długo rozmawiałam z Nią i z jej Tatą i wiem, że Lusi, a właściwie już INCE, będzie tam wspaniale.

Po konsultacji z Erką i Dorothy uznałyśmy, że tak będzie lepiej dla suni.
Dorothy, przy swoich trzech psiakach i dwóch koniach, o rodzinie nie wspominając, ma już i tak sporo roboty :cool3:

Tak więc, jeśli wszystko dobrze pójdzie, to po zdjęciu szwów Luśka-Inka pojedzie do domu w Warszawie :)

Link to comment
Share on other sites

No brawo, gratulacje!!!:multi: :p To ja już robię zapasy :sabber: :chlup: na ten wyjątkowy dzień! Wątek Lusi czytałam od początku, za serduszko mnie ujęła bo jak moje szczęście kiedyś ona też taka rudziutka, chudziutka i po przejściach. Bardzo się cieszę!:multi:

Link to comment
Share on other sites

Luśka czuje się dziś dobrze, ma apetyt, jest wesolutka :)
[SIZE=1]Mieszkać będzie chyba na Bemowie, ale nie jestem pewna...[/SIZE] :hmmmm:

A tak wygląda w kaftaniku :evil_lol: :

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/1192/mai9mw.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Właśnie tak.
17.02 wybieramy się do Warszawy.
Luśka czuje się bardzo dobrze, jedyne co jej teraz dolega, to swędzenie. Rana się goi i swędzi, a Luśka ociera się o ściany i tarza po dywanie.
We wtorek zdjęcie szwów :)

Jej przyszła rodzinka szykuje się na przyjęcie nowej domowniczki, są już szeleczki, smycz, spanko, jedzonko itd. :loveu:
Jesteśmy w stałym kontakcie.

Link to comment
Share on other sites

Cieszy mnie to bardzo. :angel:
Jeszcze raz podziękowania dla mag.dy, dzięki której mamy ten szczęśliwy finał. Bo to ona wspaniale zaopiekowała się szkielecikiem, jakim kiedys była Lusia. Wyleczyła ją, utuczyła, wysterylizowała i teraz znalazła wspaniały domek. :klacz: :klacz: :klacz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...