Jump to content
Dogomania

Niewidomy staruszek, NADAL BEZ DOMU :((


A.R.S.

Recommended Posts

  • Replies 675
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niewidomy Dziadek jedzie do hoteliku do Pani AlinyS (Jaktorów-pod Warszawą). Pani Alina ma właśnie wole miejsce w ogrzewanym pokoiku. Ceny ustalane indywidualne, do pani AlinyS trzeba dzwonić bo rzadko jest na dogo.

Deklaruję 50 zł miesięcznie oraz pomoc w transporcie.

Wątek Dziadka, tam też info o hoteliku Pani AlinyS
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/172706-Niewidomy-Dziadek-ZBIERAMY-DEKLARACJE-TO-JEGO-SZANSA-NA-A-YCIE[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fergilka']Deklaruję 50 zł miesięcznie oraz pomoc w transporcie.[/QUOTE]

Dziękuję pięknie za deklarację!
Proszę uściślij tylko, czy jest to deklaracja w przypadku, gdyby Ślepek miał jechać do tego konkretnego hotelu, czy także do jakiegoś innego DT. To ważne, żeby potem nie było nieporozumień ;)

[quote name='A.R.S.']Sandra, zadzwonisz??[/QUOTE]
Na razie na wątku hotelu (czy tymczasu, bo w sumie to się pogubiłam czytając) poprosiłam o zdjęcia i nazwę karmy, jaka w cenie jest podawana. Ceny są ustalane indywidualnie, raz 250 zł, raz 450 zł, no i nie mogę się połapać, czy psy są na dwóch różnych posesjach, czy w dwóch różnych domach i pod czyją opieką. Jeśli w cenie nie będzie dobrej jakości puszek, to trzebaby dopłacać, żeby Ślepak dostawał to, co może zjeść bez problemu, a to kolejne koszty. I włącza mi się od razu moje ograniczone zaufanie... To miejsce jest bardzo daleko, nie damy rady na bieżąco kontrolować warunków.

Czekam na odpowiedź, a tymczasem rozglądajmy się za czymś innym, może bliżej? Albo u zaufanej osoby. Żeby nie było, że Ślepaczek pojedzie z deszczu pod rynnę.

Jeśli możecie, to wstawcie jego zdjęcie na NK, albo wydrukujcie jako plakat:

[IMG]http://i600.photobucket.com/albums/tt85/corkalapa/SLEPAKPLAKAT_pomn600.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gusia0106']A bardzo daleko to znaczy gdzie?

Może od Ciebie daleko, ale ktoś zaufany może mieszka w tamtych okolicach?[/QUOTE]
Gdzieś pod Warszawą.
Gusia, a Ty znasz może osobiście kogoś, kto trzyma tam psy?
Jestem rządna informacji z pierwszej ręki ;)

Link to comment
Share on other sites

Hotelik Pani AlinyS jest w Popielarni (okolice Warszawy). To jest domek z ogrzewaniem na opał, 24h psy są pod opieką pani Iwonki. Pani AlinaS mieszka w Jaktorowie (też okolice Warszawy) i codziennie dojeżdża do hoteliku w sprawach organizacyjnych - dowozi karmę, załatwia wizyty weta. W wątku niewidomego Dziadka wszystkie dziewczyny pochlebnie wypowiadają się o Pani AlinieS i jej hotelik cieszy się powodzeniem. Jeżeli będzie potrzebna specjalistyczna karma to napewno nie będzie problemu, wtedy będzie to wliczone w cene. A może ktoś z okolic Wawy będzie mógł podjechać sprawdzić warunki?

Myśle, że to dobre miejsce, tym bardziej, że tam już jedna niewidoma bida jedzie...Do Pani AlinyS trzeba dzwonić, rzadko jest na dogo z powodu braku czasu, i o zdjęcia też pewnie będzie cieżko..

Moja deklaracja aktualna w każdym tymczasie.

Link to comment
Share on other sites

Przeczytałam cały wątek korzystając z nienagannego działania mojego i-plusa. Biedny ślepaczek, może jakiś cud pod choinkę mu się trafi. Jak trzeba będzie coś sprawdzić w okolicach W-wy (hotelik, DT, DS-tak, tak wszystko się może zdarzyć-to możecie na mnie liczyć)

Link to comment
Share on other sites

Mysza1, [COLOR=Silver]ja nie chcę nic obiecywać :/ Bo najpierw muszą minąć te koszmarne święta, muszę wywalić zwierzyniec na Natolin a w tym czasie wyszorować porządnie mieszkanie a najgorszy punkt programu to wydanie tych szczeniorków (a myślałam, że z takimi to będzie migiem...). A wtedy zostaje tylko podjąć decyzję co ja chcę z tym wszystkim dalej :roll:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Ty też do góry Puszku.
Jutro się nie wyrobię ale jeżeli będzie decyzja na ten akurat hotel to mogę w przyszłym tygodniu "przy okazji" zajrzeć tam, zobaczyć jak to wygląda, zrobić parę zdjęć jak pozwolą). Jeżeli więc nikt się nie wybierze (powiedzmy wtorek, środa) to dajcie dokładny namiar jak tam trafić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...