Jump to content
Dogomania

Niewidomy staruszek, NADAL BEZ DOMU :((


A.R.S.

Recommended Posts

Dziewczyny,zerknijcie na ten płatny dt.Warunki wydają się być super.Wprawdzie dziewczyna jest nowa na dogo,ale przecież każdy z nas kiedyś był nowy.Jak macie kogoś,to podeślijcie niech sprawdzi naocznie warunki i zastanówcie się nad tą propozycją
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/175698-Kujawy-Domowe-Zacisze-PA-atny-DT-Hotelik-dla-maA-ych-psiakA-w[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 675
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ten tymczas, czy hotel budzi we mnie mieszane uczucia:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/148872-PROPOZYCJA-Hotelik-dla-psA-w-w-potrzebie[/URL]

Tu czekam na jakieś informacje:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/175698-Kujawy-Domowe-Zacisze-PA-atny-DT-Hotelik-dla-maA-ych-psiakA-w[/URL]

Muszę jeszcze napisać do Wiosny.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie Ślepaczek jest bardzo fajny. Biedaczek nie widzi i nie słyszy a co z jego węchem? Doceniam to że wzieliście mnie pod uwagę. Wiadomo każdy ma inne oczekiwania chciałabym żeby ktoś przyjechał sprawdzić warunki. Zapewniam psiakowi troskliwą opiekę w czasie pobytu. Dużo miłości tylko czy jego można brać na ręce. Zastanawiam się też jak ja jego wykąpie czy to nie będzie dla niego stres i czy mnie nie czapnie zębami?

Link to comment
Share on other sites

Musisz najpierw zdradzić, gdzie dokładnie mieszkasz ;) to postaramy się znaleźć kogoś do wizyty, o ile wcześniej Ślepaczek nie znajdzie portu gdzieś bliżej. Dziękuję, że odezwałaś się na wątku ;)

Jeśli chodzi o Twoje pytania, to:

- węch niezły, dzięki niemu radzi sobie w życiu, widać że węszenie bardzo mu pomaga w poruszaniu się
- można go brać na ręce bez problemu, robiłam to wielokrotnie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igiełka']Zastanawiam się też jak ja jego wykąpie czy to nie będzie dla niego stres i czy mnie nie czapnie zębami?[/QUOTE]
Myślę, że nie.
Gdyby miał się w nim przebudzić demon, to sądzę, że zjadłby weterynarza podczas badania prostaty.

On wymaga kompieli i wycięcia dredów (ma trochę na łapach, ogoni i podwoziu), ale wg mnie salon piękności powinien być przed jego wyjazdem do Ciebie, czy do innego domu, w mojej obecności. Zna mój zapach, przy mnie jest najspokojnieszy, można wszystko przy nim zrobić.

Link to comment
Share on other sites

Igiełko, myślę, że Ślepaczek przyzwyczai się do schodów i nauczy po nich chodzić sam czy na smyczy. Na początku trzeba spokojnie prowadzić go w szelkach. Oswoi drogę i wreszcie zapamięta. Najlepszy sposób to wyprowadzanie go razem z Twoją sunią, będzie jego przewodnikiem.
Sama mam niewidomą sunię więc wiem o czym piszę.
A ponieważ jest to starszy psiak, nie będzie specjalnie absorbujący.

Rozumiem, że jeśli do Ciebie trafi będzie można go odwiedzać? Sporadycznie ale jednak ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gusia0106']O ile pies byłby u Pani Aliny w domu, w Jaktorowie - może jechać;)

Z tym, że to takie bardzo okolice Wawy - ode mnie ponad 65 km np;)[/QUOTE]

[quote name='fergilka']Hotelik Pani AlinyS jest w Popielarni (okolice Warszawy). To jest domek z ogrzewaniem na opał, 24h psy są pod opieką pani Iwonki. Pani AlinaS mieszka w Jaktorowie (też okolice Warszawy) i codziennie dojeżdża do hoteliku w sprawach organizacyjnych - dowozi karmę, załatwia wizyty weta. W wątku niewidomego Dziadka wszystkie dziewczyny pochlebnie wypowiadają się o Pani AlinieS i jej hotelik cieszy się powodzeniem. Jeżeli będzie potrzebna specjalistyczna karma to napewno nie będzie problemu, wtedy będzie to wliczone w cene. A może ktoś z okolic Wawy będzie mógł podjechać sprawdzić warunki?

Myśle, że to dobre miejsce, tym bardziej, że tam już jedna niewidoma bida jedzie...Do Pani AlinyS trzeba dzwonić, rzadko jest na dogo z powodu braku czasu, i o zdjęcia też pewnie będzie cieżko..

Moja deklaracja aktualna w każdym tymczasie.[/QUOTE]

Ja mogę tam pojechać sprawdzić ten hotel. Tylko nie wiem czy pies miałby być w hotelu czy w domu tej pani Aliny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Tylko nie wiem czy pies miałby być w hotelu czy w domu tej pani Aliny.[/QUOTE]
Tego nikt nie wie, informacje są fragmentaryczne i ogólnikowe, zero zdjęć.

O tymczasie płatnym u Igiełki nie możemy na razie myśleć, bo deklaracji mamy chyba na razie tylko 50 zł i to na transport. Czyli nie ma ani na transport (bo to przecież kilkaset km), ani na utrzymanie Ślepaczka.

Ale chodzą słuchy, że jutro może coś się odmienić...
............. Ślepaczek może jechać na tymczas bardzo bliziutko i do bardzo zaufanego domu....

PROSZĘ TRZYMAĆ KCIUKI

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...