Jump to content
Dogomania

Zawody w Sobótce


Agnieszka_

Recommended Posts

  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam

Jadę z Sonią na zawody do Sobótki niestety tylko jako widz. Miałem zamiar w SM ale mam paskudną anginę do przyszłej środy na antybiotykach i boję się o gardełko. Będe w sobote także miło mi będzie niektórych poznać.

A może by tak ktoś chciał Sonię pożyczyć do zaprzęgu ale.....

nie gwarantuje sukcesu :)

do zobaczenia

Link to comment
Share on other sites

nom.. hejj ;)))

wiem wiem ze mnie dawno nie bylo... bede bede w sobotce, raczej na pewno ;p znaczy bede na pewno, bede startowac z 5 albo 6 psami.. Adze psiaka na pewno dam, nie wiem jeszcze ktorego, to zalezy ktore ze mna startuja, bo to jeszcze pewne nie jest :P ale jakis bedzie, najlepszy z tych co zostaja ;)) [zadne Koki ani Bossy.. ;pp] nom.. to do zobaczenia tam ;))) papps ; *****

Link to comment
Share on other sites

Jak juz wiecie strajk beztrminowy PKP jest prawie pewny - kolej dokladnie o godzinie 0.00 czwartek 13.11.2003 zatrzymuje sie i pociagi nie beda juz kursowaly, az do odwolania - jak podaje tygodnik Newsweek.

Pociagi ktore wyruszyly przed polnoca dotra do stacji koncowych ale na tym sie konczy.

I co teraz ?????????????

Link to comment
Share on other sites

Jak juz wiecie strajk beztrminowy PKP jest prawie pewny - kolej dokladnie o godzinie 0.00 czwartek 13.11.2003 zatrzymuje sie i pociagi nie beda juz kursowaly, az do odwolania - jak podaje tygodnik Newsweek.

Pociagi ktore wyruszyly przed polnoca dotra do stacji koncowych ale na tym sie konczy.

I co teraz ?????????????

Ja cały czas mam nadzieję, że jednak w piątek juz pojadą. Ale na wszelki wypadek bede dzwonić jak jeżdzą PKSy bo nie ma innego wyjścia :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...