Jump to content
Dogomania

Zawody w Sobótce


Agnieszka_

Recommended Posts

Ej, powiedzcie mi, czy jest gdzieś do znalezienia w necie formularz zgłoszeniowy ? Czy też trzeba samemu coś naskrobać i wysłać pocztą...? A jeśli tak, to co oprócz podstawowych danych (jak dane osobowe nasze i psów oraz kategoria) ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Co do formularza - dostałam od H. Marca pełen komplet dokumentów tj. formularz, mapka, program, moge podesłać co komu potrzeba.

co do noclegów - my mamy zarezerwowaną 8-kę i 4-kę w Tej stanicy ZHP, gdzie będzie wieczór maszera. Można spać z psami. Nocleg coś koło 16 zł, bez żarcia.

Link to comment
Share on other sites

A Manu to odwołała moją rezerwacje, zajęła mój domek i teraz będę musiał nocować na stake out-ie

Pozdrawiam

Jacek, jak Cie walnę !!! :evil: Nie odwołałam żadnej Twojej rezerwacji - zamówiłam domek dla ciebie z osobą towarz., siebie z Waldkiem i Kubą z koleż. - No ! :x

Zbiera Ci się :evil: .... Ale jak Ty wygodnicki jesteś i chcesz spać wygodnie w osobnym pokoju, to Twoja sprawa. :( Od nas się D*** odwracasz ?... :(

Link to comment
Share on other sites

no wiec jesli chodzi o nocleg to my juz mamy pelny pokoik :) no chyba ze ktos w ostatniej chwili zrezygnuje

Jacek, jak Cie walnę !!!

no to moze jakies male zaklady zrobimy? daje 10 gr na to ze Manu wygra, w koncu trenowala kung fu :D

Link to comment
Share on other sites

Uau...

ostro...

Oua... jakie tam ostro ?... :o To Ty nie wiesz, jakie Szpice są game ? :wink: :wink:

no to moze jakies male zaklady zrobimy? daje 10 gr na to ze Manu wygra, w koncu trenowala kung fu

Rav ! :evil: Tylko 10 gr ??? :x

A kung fu zaczęłam już przez tego cholernika w przedszkolu trenować...

Ale jak ją hmmm... przygniote, to się nawet nie ruszy..

Myslałby kto, że taki duży jesteś... :-?

Ty to już sobie porządnie u mnie uzbierałeś Prowokatorze jeden... Jak się spotkamy, to tym razem Ty będziesz przede mną uciekał, a nie ja przed Tobą, jak to w przedszkolu było. Zobaczysz. Wreszcie się zemszczę... :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Ehh troszke się sprawy skomplikowaly ze Sobótką. Nie moge biegać jeszcze gdzieś 3 tyg. ze względu na tą kontuzje z Sieradza. A wiec skandynawka w Sobotce odpada. Jedynie zostaje mi velo, w którym chciałabym wystartować, a moja mama pobiegnie w skandynawce. Tylko jest problem. Bo Mike prawdopodobnie nie pojedzie i nie mam skąd wziąść drugiego psa, a na dodatek jade z Ravem maluchem i roweru tez nie mam jak przewiez. Teraz pytanie : czy ktoś z forum miałby możliwosć pozyczenia mi do Sobótki jakiegokolwiek roweru i jednego psa ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...