Jump to content
Dogomania

Zawody w Sobótce


Agnieszka_

Recommended Posts

  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Grzes ja mam jechac z Wiosna i z Tadkiem i jak z nimi nie wypali to moglbym sie jak cos do Ciebie przylaczyc ? moge nawet z psami jechac ;). hehe

Przykro mi Ice, ale musi Ci wypalić.

Nie dość, że kobiety mają pierwszeństwo, to jeszcze były szybsze.

Ja chciałbym być w Sobótce przed 19:00, ale co z tego wyjdzie to się jutro okaże. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Ja niedawno wrocilam z zawodow wlasnie 8)

Mnie sie podobalo,ale niestety nie wystartowalam :( Trasa byla ciezka, z jej powodu juz w piatek czesc osob wrocila do domu. Z tego co wiem to rozlecialy sie 3 lub 4 wozki. Ale pozostali chyba nie zaluja startow. Wiecej szczegolow niech opowiedza pozostali. :wink:

Link to comment
Share on other sites

hej!!! ja też sie ciesze ze wystartowałem... a szczególnie z tego że nie byłem ostatni...:-) teraz mnie wszystko boli... ogólnie zawody mi sie podobały... fajna trasa bo trudna była... Azja też sie dobrze spisała hehe... no to czekam aż wystartuje po raz drugi:-)... moze jakieś lepsze miejsce zajme... no to papa

Link to comment
Share on other sites

... startowalam w velo, mam 5 miejsce, zawodniokow bylo 14 w tej klasie.

Ogolnie trasa byla trudna, 9,5km, duzo kamieni i duzo pod gorke ...

Należy podkreślić, że nie było podziału na VD i VM, a wśród tych 14 zawodników były tylko dwie przedstawicielki płci pięknej (Nat i Agnieszka).

A teraz ja się będę chwalił. :evilbat:

Mnie się udało tą klasę wygrać. :B-fly: :B-fly: :B-fly:

Link to comment
Share on other sites

nom.. ja tez bylam, udalo mi sie byc 4 w B1 [na 4... ;p] ale co tam.. fajnie bylo, trasa taka dosyc ciezka, ale fajna tez, ludzie oczywiscie swietni, ogolnie super bylo.

mi po drodze jeden z psiakow mial 'zly dzien' czy cos w tym guscie i przestal biec... ale w 2 dniu nie wzielam go i duzo lepiej bylo.

gratuluje wszystkim ktorzy maja kregielka ;))) a tym co pomagali nam bardzo dziekuje ;)))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...