Jump to content
Dogomania

Zawody w Sobótce


Agnieszka_

Recommended Posts

  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ELO!!!

ale nie wszystkie fotki wyszly :(

Mnie też... :( Bo zdjęcia też już mam !... :D Będę dzis skanowała i tez umieszczę w tej galerii z tym, że w osobnym katalogu (automagicznie 8) )

Pay, obciąłeś mi głowę. :(

Mnie się udało lepiej :D

Nasze wrażenia po zawodach też sa super ! :D Frekwencja zawodników była bardzo duża, nawet po odliczeniu tych, co "zrejterowali" :wink:

Trasa... hmm... co tu więcej dodawać...? Ja się cieszyłam, że Waldek wrócił cały, psy całe i wózek cały... Ponieważ był sam w klasie D3, to może nie będę nic więcej dodawać...? :wink: :lol:

Generalnie nie był zadowolony z wyniku, psy swoim zachowaniem zrobiły nam niespodziankę, biegły zupełnie inaczej niż podczas treningów, moje obawy co do zachowania Chinnoka się ziściły i dziś lub jutro przystępuję do zmiany systemu olinowania... :wink: Układ jeden za drugim w naszym przypadku powinien znacznie pomóc.

Link to comment
Share on other sites

YoOoOoOoO

wczoraj w domku bylismy po 23.. od razu poszlam spac :) najbardziej to mnie pupa boli i stopy :P myslalam ze bedzie gorzej..

i najbardziej sie ciesze z tego ze przebieglam cala trase.. a to dzieki mamie Agnieszki:)) zmobilizowala mnie do biegu :D

trasa bardzo malownicza:) na poczatku trasy mozna bylo zobaczyc zawodnikow konczacych zawody (Waldek pozdrowionka)

pozdrowionka rownierz dla funkcyjnych haha...

Link to comment
Share on other sites

hej wszystkim :)

no to ja gratuluje wszystkim ktorzy startowali w Sobotce, trasa byla ciezka ale chyba glownie dla biegaczy, duzo bylo kamieni i trzeba bylo bardzo uwazac zeby nogi ni skrecic , hmm no mi niestety zabraklo 3sek do 5 miejsca ale i tak jestem zadowolony, chociaz wiem ze gdybym nie chodzil tak duzo w sobote przed startem, to moze i 3 miejsce byloby w zasiegu :P (ale to teraz takie gdybanie), no teraz musilebysmy sie spotak cgdzies i pograc sobie w kregle ( Ci ktorzy byli wiedza, o co chodzi :P )

fajnie ze poznalismy kolejnych dogomaniakow, jesli dobrze naliczylismy bylo nas chyba okolo 16 osob ( w planie bylo 20 )

pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia w Wysokiej

p.s.

widze Grzes ze to Ciebie dopadla susza w baku na autostradzie, zamiast mnie :D

Link to comment
Share on other sites

Icek, jeszcze teraz sprawdziłam znowu - tylko jedno zdjęcie Paya nie wchodzi (Qko), a dwa mają cyfrowe błędy. A tak jest OK. Widać coś u Ciebie się dzieje... :(

Komar, większość zdjęć będzie umieszczonych na serwerach, sam sobie pobierz. 8) Jak kto nie ma gdzie umieścić, to wysyłać proszę do mnie. 8) Ja wrzucę. :D

Moje zdjęcia się trochę opóźnią, miałam małą powódź w domu... Już opanowana, ale pralka to jest bardzo fe...!

Link to comment
Share on other sites

Męczcie teraz Jacka, aby uaktywnił katalog... :D

Ciekawe bardzo... katalog był aktywny zanim ładować zdjęcia skończyłaś :)

Ejże, nieprawda... :-? Wtedy zaraz po jeszcze nie działało, bo sprawdzałam... To może zaraz potem, a mnie nie było jakiś czas.

Tak czy inaczej, nieważne. :D Zdjęcia są dostępne i jest OK. :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...