Jump to content
Dogomania

ODNALEZIONA po niemal 2 latach! Skradziona suczka West - Daga! Hurra!


aga34

Recommended Posts

  • Replies 852
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Proszę pamiętajcie o mojej Daguli i rozglądajcie się na spacerach.
Ja dawałam ostatnio ogłoszenia na forach dzielnic Gdyni ale mi konto zablokowali, bo powielałam ogłoszenia, mam zablokowane do 11.04. Mam nadzieje tylko, że mi ogłoszeń nie wykasują.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj byłam w Koninie zawoziłam swojego narzeczonego do pracy,niestety biedaczek pracuje jako kierowca:-( i wyjechał na 5 tygodni ale nie o tym miałam pisać! Odwiedziłam schronisko TOZ-u w Koninie na Gajowej w poszukiwaniu Dagi ale niestety bez większego rezultatu choć serce się kraje na widok tych wszystkich bidulek:-(. Poza tym w Ostrowie będąc u rodzinki na takim dośc dużym osiedlu domków jednorodzinnych i spacerując z swoją suzi goniłam kobietę z westem bo miał brązowy nosek ale jak ją dorwałam to okazało się że to już 7 letnia suczka w dodatku nie miała kilku zębów (jakąś chorobę dziąseł miała czy coś) wypytałam o wszystko! Babka patrzała na mnie jak na jakaś kretynkę ale cóż jak wyjaśniłam jej o co chodzi to nawet książeczkę zdrowia przyniosła. Wytłumaczyła mi gdzie jej sąsiadka kupiła przed świętami westa z jakiejś domowej hodowli (czytaj: pseudo hodowli) :razz:więc z zamiarem kupna szczeniaka pojechałam, to co zobaczyłam :crazyeye: po prostu mnie przeraziło 3 suki w opłakanym stanie w tym wszystkim naliczyłam 7 szczeniaków zaniedbanych,zapchlonych :placz: wyć mi się kurna chciało... Ale wszystkie suczki miały czarne nochale. Jak można tak zwierzaki traktować!? Nie wiem nie rozumiem.Jakim trzeba być człowiekiem.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za pomoc, ja byłam z małym u lekarza na kontroli dzisiaj i jesteśmy zdrowi. Zaczynamy od jutra wychodzić na spacerki.;)
Może podczas tych spacerków uda nam się Dagę wypatrzyć.
Zacznę też dalej wetów odwiedzać i salony dla psów.
Jutro przypominam się Pani o kolejne ogłoszenie w magazynie weterynaryjnym, nie wiem czy to coś da ale warto jeszcze trochę powalczyć.
Czasami jednak wydaje mi się, że jej już nigdy nie znajdę.:-(

Link to comment
Share on other sites

Dziś przeczytałam cały wątek. Strasznie mi przykro i mam nadzieję, że Daga się odnajdzie. Widziałąm, że były jakieś tropy w Elblągu. Teraz z racji ładnej podogy wybywam z moimi psami na dłuższe spacery. mogę obiecać , że będę się rozglądać za westem z brązowym noskiem ;)

Link to comment
Share on other sites

Będę wdzięczna za wszelką pomoc.
Szukamy dalej chociaż już mniej intensywnie.
Mam trochę problemów zdrowotnych z synkiem, cóż może to zabrzmi niezbyt miło ale On w tej chwili jest ważniejszy niż poszukiwania pieska.
Wiem że pewne osoby tego nie zrozumieją ale cóż trudno.

Link to comment
Share on other sites

Aga ja nie mam dzieci, ale też rozumiem że one są najważniejsze, a jeśli ktokolwiek tego nie pojmuje tu głupi z niego człek,...., życzę Twojemu synkowi szybkiego powrotu do zdrowia!!!! A o poszukiwaniach Dagi wie tyle osób i się za nią ogląda ze Ty spokojnie możesz zajmować się dziećmi.

PS: idę dziś znów do Bandury, oblukam co i jak ;-)

Link to comment
Share on other sites

Aż się popłakałam jak przeczytałam o tym piesku.
Z Małym czekamy na wyniki, byliśmy w poniedziałek na badaniach. Jeszcze jedne przed nami ale najpierw musimy się na wizytę do lekarza umówić. Dziękuję wszystkim za dobre słowa.
W sprawie Dago trochę działamy. Byliśmy na kilku spacerkach po Rumi, widać coraz więcej psów w ogródkach ale po Dadze ani śladu.
Dzisiaj rozmawiałam też z Panią od magazynu wet. będzie kolejne ogłoszenie w majowym numerze.
Byłam w dwóch salonach psiej urody i jednym zoologicznym. Na razie jednak cisza.

Link to comment
Share on other sites

Betbet i Frania77 jutro w Gdynie jest jakaś imprezka z psami, "Pies w wielkim mieście", chcę się tam wybrać aby się trochę porozglądać, mam do Was wielką prośbę jeśli tam będziecie to weźcie proszę pod lupę Weściki, bo może będzie wśród nich Dagulec.
Ja też mam zamiar się wybrać, ale nie będę całego dnia bo dzieci nie wyytrzymają. Młodszego chcę sprzedać rodzicom, ze sobą zabiorę Juliankę i Lawę jak znajdę kaganiec, bo ta cholera chce wszystkich obcych zbliżających się do nas gryźć.:diabloti:
Się z niej pies obronny zrobił. Do domu owszem goście mogą wejść ale z wyjściem to już się problem robi. ;)
Tak więc dla bezpieczeństwa chcę mieć w pogotowiu kaganiec.
Betbet nie wiesz przypadkiem czy nie trzeba mieć psa w kagańcu w Gdyni, bo coś mi ktoś kiedyś o tym mówił. Pewna Pani mówiła, że dostała w Gdyni mandat, bo pies szedł na smyczy i bez kagańca. Czy to prawda?
Ostatnio sprawdzałam jednego Westa w Rumi ale to nie była Daga. :shake:

Link to comment
Share on other sites

Mnie Aga tam napewno nie będzie,...., Jadę do rodziny na weekend,a tam chce zapoznać Niko z ich Westem ;-), kurcze nawet nie wiedziałam że taką impreze organizują !! Szkoda żeakurat teraz, bo bym z chęcia się na takie cośik wybrała, jak tam będziesz to napisz potem co to wogóle za impreza była ;-)
PS: u weta nic się nie zmieniło, i ogłoszenie i ulotki dalej wiszą,....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...