Jump to content
Dogomania

ODNALEZIONA po niemal 2 latach! Skradziona suczka West - Daga! Hurra!


aga34

Recommended Posts

Betbet nie mam do Ciebie żalu ani pretensji. Ja się po prostu nie mogę z tym pogodzić i pewnie przez najbliższe 10 lat będę pędziła za każdym Westie aby sprawdzić czy to nie Daga. Nawet jak minie termin, w którym mogę ją odebrać od kogoś zgodnie z prawem to się nie poddam. Choćbym miała ją póżniej ukraść komuś kto ją ma w tej chwili to mam gdzieś konsekwencje. Nik mnie przecież do więzienia nie wsadzi za kradzież psa. Można powiedzieć, że kundla bo bez rodowodu.
Daga a Tobie życzę powrotu do zdrowia. Ładnie się uziemiłaś na koniec zimy. Do kiedy będziesz miała tą "skarpetkę"?
Ja cały czas mam nadzieję, że kiedyś ją spotkam na spacerze ale wtedy nie ręczę za siebie. Boję się, że z wściekłości dopadnę osobę, która ją w tej chwili ma i sprawię jej małe:mad:, a za to moża już trochę posiedzieć.:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 852
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sprawdzałam to nie Daga, ale dzięki. Pani przesłała mi skan książeczki i więcej zdjęć. W książeczke były szczepienia i naklejki tak jak w Dagi więc nie sądzę aby ktoś aż tak podrabiał książeczkę zdrowia psa. Były też wpisy dwóch lekarzy weterynarii. Chociaż szczerze mówiąc, gdyby to było bliżej to bym pojechała ją zobaczyć tak aby mieć czyste sumienie, że wszystko sprawdziłam. Niestety jest to pod Warszawą i jak na razie się nie wybieram aż tak daleko.
Ponadto Daga miała zawsze brudne brązowe wąsy przy mordce, które pozostawały brązowe nawet po myciu.
Czasami jak przeglądam zdjęcia to sama już nie wiem, mam wiele wątpliwości ale wydaje mi się, że gdyby ktoś pokazał mi jej zdjęcie to bym wiedziała, że to Ona.

Link to comment
Share on other sites

O co Tobie chodzi z tym Piasecznem Esiag.?
Ja właśnie walczę z kolejnymi ulotkami i znowu tusz mi się skończył w drukarce, już nie pamiętam ile kupiliśmy tego po zaginięciu Dagi.
Teraz zawożę plakaty i ulotki do groomerów i wetów. Może to coś da. Jak na razie to miałam kolejny głupi telefon z kawałami.:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga34']O co Tobie chodzi z tym Piasecznem Esiag.?
Ja właśnie walczę z kolejnymi ulotkami i znowu tusz mi się skończył w drukarce, już nie pamiętam ile kupiliśmy tego po zaginięciu Dagi.
Teraz zawożę plakaty i ulotki do groomerów i wetów. Może to coś da. Jak na razie to miałam kolejny głupi telefon z kawałami.:angryy:[/QUOTE]

Wczoraj bylam u rodziny w Nowej Iwicznej k.Piaseczna i tak sobie pomyslalam ze moglabym podjechac do tego Wolomina zobaczyc ta sunke z linku, ale nie dalabym rady. Franek zabkuje i troche dokucza dziwie sie dotarl do celu w miare spokojnie.

Link to comment
Share on other sites

Witam was. Dawno mnie nie było. Do pełnego wyzdrowienia mojej nogi już bliżej niż dalej! A giełdach teraz wysyp psiaków, westów też trochę ale szczeniaków, wiadomo święta idą. Były dwa dorosłe ale pieski. Na razie żadnej suczki nie było. Evelynka faktycznie na tym zdjęciu ten west ma brązowego nochala. I to blisko mnie. A jutro będę jechała w tamtą stronę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evelynka'][URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/4118507_west_terrier_suczka_dorosla_poltora.html[/URL] aguś zdaje się że ten westik ma brązowy nosek....[/QUOTE]



Słuchajcie byłam w tym Ostrowie Wlkp. Widziałam tę suczkę ale nie reagowała na imię Daga, z wiadomości co dostałam na PW od agi też sprawdzałam na temat kota i proszenia. To raczej nie ona. Nie reagowała. A co zaobserwowałam to była nieufna w stosunku do obcych.

Link to comment
Share on other sites

Podnoszę Dagę. Chwilowo jestem znowu uziemiona, mały złapał mega infekcję i ma zapalenie oskrzeli, Pani doktor osłuchiwała go z 20 minut, a potem powiedziała uffff, na szczęście nie płóca.
Nie wiem co z tymi moimi dziećmi jest.
Jak tak dalej pójdzie to będę musiała odpuścić rozglądanie się za Dagą.
Dałam ogłoszenie do weterynarii po dyplomie, wczoraj dostałam gazetkę, w sumie się opłacało, bo rzuca się w oczy, jest na pół strony. Mam nadzieję, że może to coś pomoże.

Link to comment
Share on other sites

kurde blaszka, faktycznie Twoje maleństwa chorowite, szkoda bo taka ładna pogoda się robi i dzieciaki by pewnie chciały pobiegać na podwórku , ale na szczęćcie młody organizm i szybko zwalczy ;-) ... Aga jeśli jest Ci pisane odnaleźc Dagę, to ją znajdziesz !!! A narazie ja mogę tylko podnieść HOP HOP DO GÓRY !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...