Jump to content
Dogomania

ODNALEZIONA po niemal 2 latach! Skradziona suczka West - Daga! Hurra!


aga34

Recommended Posts

  • Replies 852
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ważne!
info od dogomaniaczki basi:
Kopiuję z zaprzęgowego forum:

W trójmieście (okolice Pruszcza Gdańskiego) grasuje złodziej psów rasowych.

Ma na swoim koncie kilka husky z Juszkowa, owczarki, psy małe, zawsze rasowe!


Apeluje, żeby nie zostawiać psów samych przypiętych przy sklepie, nie spuszczać ze smyczy na spacerach, czy zostawiać niepilnowanych na podwórku.

Psy sprzedawane sa na giełdzie w Pruszczu. Dzisiaj miałam okazje porozmawiać z trzema osobami które to spotkały. Dwie z Pruszcza, trzecia z Juszkowa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='frania77']Aż strach się bać, tyle tych kradzieży.....
Co się dzieje ztym światem.....:mad::mad:[/QUOTE]

Po prostu.ktos wywachal w tym niezly interes,w tej kradziezy psow. To jet tak jak z kradzieza samochodow. Ktos dostaje zlecenie na konkretna marke i ktos inny ta marke stara sie zdobyc/ukrasc. Strach myslec co bedzie dalej?! Zaczna krasc kundelki?! Mozliwosci zbytu psow jest wiele: na handel,na szczeniaki,do laboratorium,dla chinczykow,do wywozu za granice,na walki psow...

Link to comment
Share on other sites

Napisałam maila do tej Pani, nie wiem czy się odezwie zobaczymy.
Frania77 pilnuj Niko, bo nie chciałabym aby mu się coś stało. Wystaczy, że ja Dagulkę szukam.
Nie wiem po co komu te psy ale w sumie niezły interes, ukraść psa potem oddać i skasować nagrodę. W sumie to jak zadbany to kundelka można wziąść ale za takiego pewnie mniejszą kasę można od właścicieli wyciągnąć. Nie wiem co się z tym światem dzieje. Ale dzisiaj w radio mówili, że bezrobocie w naszym województwie wzrosło o 10% więc co się dziwić. Ludzie nie mają pracy, nie mają kasy to kombinują.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga34']Napisałam maila do tej Pani, nie wiem czy się odezwie zobaczymy.
Frania77 pilnuj Niko, bo nie chciałabym aby mu się coś stało. Wystaczy, że ja Dagulkę szukam.
Nie wiem po co komu te psy ale w sumie niezły interes, ukraść psa potem oddać i skasować nagrodę. W sumie to jak zadbany to kundelka można wziąść ale za takiego pewnie mniejszą kasę można od właścicieli wyciągnąć. Nie wiem co się z tym światem dzieje. Ale dzisiaj w radio mówili, że bezrobocie w naszym województwie wzrosło o 10% więc co się dziwić. Ludzie nie mają pracy, nie mają kasy to kombinują.[/QUOTE]

No dobra, tylko niech nam oddadza te psy za ta kase:(:(!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Niko to chyba całe życie spedzie na kwarantannie w domku, hi ;-) żartuje, ale faktycznie bedzie strzeżony jak oczko w głowie,...,
Niebieska713 ma racje, to jest jak z samochodami, cięzko będzie z tym walczyć skoro policja ma to gdzieś, jedyne co to właśnie uczulać właścicieli żeby poprostu bardziej pilnowali i oznakowywali swoje psy, tylko szkoda że co niektórych wogóle los swoich podopiecznych nie obchodzi...jeszcze pamiętam jak miałam Pakusia to nie raz u mnie na dzielnicy widziałam czarnego labradora, myślałam że komuś zwiał, ale nie... pańciostwu się nie chciało wychodzić i puszczali samopas...teraz już tego psa nie widać ... :-(

Link to comment
Share on other sites

Szkoda piesków, u nas też dużo kradzieży jest...a mieszkam 60 od Wrocławia i 60 od Kalisza... Przemyt kradzionych piesków kwitnie... Szkoda że ta sunia o której pisałam to jednak nie Daga,miała książeczkę od urodzenia i była starsza. Ale będę monitorować giełdy w dalszym ciągu. Ostatnio zwinęli sąsiadce z balkonu na parterze pieska shi-tzu nie wiem jak to się pisze, otworzyła drzwi tylko by mieszkanie wywietrzyć... O tyle dobrze że pies zaczipowany i dodatkowo tatooo na pachwinie miał więc może się znajdzie. Miejmy nadzieję. Ja jak ze swoją wychodzę to pilnuje jak oka w głowie bo jesteśmy przed czipowaniem... A nie chciałabym mojej wariatki stracić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...