Jump to content
Dogomania

ODNALEZIONA po niemal 2 latach! Skradziona suczka West - Daga! Hurra!


aga34

Recommended Posts

  • Replies 852
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='evelynka'][URL]http://www.allegro.pl/item933634818_west.html[/URL]

jeszcze tu[/QUOTE]

To jest w Orzeszu na Ślasku. Boze tam by ja wywiezli?:-/ Zdjecia nie ma wiec podejrzane troche :-/. To drugi koniec Polski trzeba kogos znalezc z tamtych okolic zeby podjechal, zebral jakies info i zrobil jakas fote jak sie uda. Z tego co kajrze to na tym watku jest ktos ze ślaska tylko nie wiem z jakich rejonow. A to nie Ty przypadkiem evelynka?? Orzesze to jest gdzies kolo Rybnika. Bylam tam ze 3 lata temu wiec kojarze.

Link to comment
Share on other sites

Ja mam wgląd na dolnośląskie giełdy tam mam znajomych.:cool3: Więc robię wywiad o znajomych kolegów co niedziele. A o tej suni co pisałam to postaram się więcej dowiedzieć, czy np. ma czip czy książeczkę ma i od kiedy. No i oczywiście nosek czy ma odbarwiony. Może mnie nie być bo mam małe problemy z netem:comp26: ale w razie czego zrobię desant z czwartego pietra na kompa sąsiadki z parteru:diabloti:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='esiag'][B]daga2508[/B] a skad Ty taki ,mega baner wytrzasnelas :-o?? Dzieki :)[/QUOTE]

Nikolaaa :kciuki: jest autorką moich banerków:Cool!:. Jest mega wypasiony:eek2:. A spodziewałam się takiego ja wy macie...ale mam dwa osobne w jednej kupie! Jak szaleć to szaleć. I wyrazy uznania dla Nikolaaa!

Link to comment
Share on other sites

Niebieska chciałabym Tobie bardzo podziękować za dzisiaj, że czekałaś na posterunku, pod blokiem na Płycie nim ja dojadę z Redy. Trochę mnie skrobanie szybek opóźniło. Ale zdążyłam.;)
Dzisiaj widziałam na własne oczy tą suczkę z Płyty, ma brązowy nochalek tak jak Daga, ale to nie Ona. :-(
Nie pozostaje nic innego jak szukać dalej. I mieć nadzieję, że kiedyś się znajdzie.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj jeszcze dwie osoby z Westkami zahaczyłam, jedną w Rumi, a drugą w Redzie. Pani w Rumi o mało co nie przejechałam. ;)
Ale niestety jak podjechałam bliżej to się okazało, że to nie Daga. Zauważyłam jednak że coraz więcej ludzi chodzi po ulicach z pieskami na spacery.
Szukam kontaktu do listonoszy obsługujących Orłowo, Redłowo i Kack. Część Gdyni obstawiłam jeśli chodzi o listonoszy ale tam nie mam zasięgu. Kolega, który jest listonoszem będzie się starał znaleźć jakieś dojścia ale nie wie czy mu się uda. Jeśli ktoś zna listonoszy z tych dzielnic to proszę o kontakt na pw.

Link to comment
Share on other sites

Evelynka oglądałam zdjęcia i to nie Daga.
Mam prośbę do osób z Trójmiasta i okolic, którzy zechcieliby mi pomóc w porozwieszaniu jeszcze raz plakatów w lecznicach na terenie Trójmiasta i okolic oraz pozostawieniu w lecznicach ulotek.
Betbet, wyślę tobie na maila nowy plakat i ulotkę i chciałabym Ciebie prosić abyś wstawiła to na tym wątku, bo ja nie potrafię.
Jeśli ktoś będzie mógł sam wydrukować i porozwieszać oraz porozwozić to będę wdzięczna, jeśli natomiast ktoś jest chętny na porozwieszanie i porozkładanie wydrukowanych plakatów i ulotek to ja je wydrukuję i dostarczę pod umówiony adres.
Jeśli ktoś zechciałby pomóc to proszę o kontakt na pw.
Czekam jeszcze na info od jednej osoby i wtedy chciałabym poroznosić też ulotki na osiedlu wskazanym przez Tą osobę.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dobry pomysł z tą aukcją... Te zdjęcia są ze Stanów, tam jest ten przemysł śmierci świetnie zorganizowany :( Wstukajcie sobie na youtube.com 'puppy mill'. Szczeniaczki sprzedawane są tam w sklepach na masową skalę. U nas suczki siedzą, w oborach i przybudowkach :( Wierzę,że Dagunia się znajdzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mshume']Bardzo dobry pomysł z tą aukcją... Te zdjęcia są ze Stanów, tam jest ten przemysł śmierci świetnie zorganizowany :( Wstukajcie sobie na youtube.com 'puppy mill'. Szczeniaczki sprzedawane są tam w sklepach na masową skalę. U nas suczki siedzą, w oborach i przybudowkach :( Wierzę,że Dagunia się znajdzie.[/QUOTE]

Uff cale szczescie. Dagi wiec na pewno tam nie ma!!! Po co ktos mialby ja krasc i przetransportowywac poza Polske. Duze ryzyko.
Zastanawiajace jest tylko to, po co oglaszaja sie w takim razie w Polsce.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...