Jump to content
Dogomania

ODNALEZIONA po niemal 2 latach! Skradziona suczka West - Daga! Hurra!


aga34

Recommended Posts

  • Replies 852
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Daga, wracaj tam gdzie twoje miejsce :( W Rumi pełno ogłoszeń - gdzie nie spojrzy, tam Daga. Jak można tak po prostu zabrać psa? To jest chore! Ona przecież była przywiązana. Więcej by się dostało nagrody za zwrot niż sprzedanie jej! Mnie raz na ulicy pytano czy mój west to Daga. No Daga to suczka, a ja mam pieska. I Jazz ma czarny nosek :( Kochana wracaj!

Link to comment
Share on other sites

przeczytałam cały wątek - strasznie mi przykro. ale nie przestawaj szukać. poprostu nie przestawaj!!!!
to cholernie niesprawiedliwe i smutne, nawet nie wyobrażam sobie tego, jak musicie od zmysłów odchodzić. widzę, że robicie wszystko, co w Waszej mocy. Faktycznie na początku mogli menele coś pomóc, ale pewnie z nimi rozmawialiście. A kobieta z Elbląga?
Wklejam informację na forum shih tzu i postaram się jeszcze jakoś pomóc, ale nie wiem, czy mi się uda - dam znać.
I wklejajcie informację gdzie się da - bo to nigdy nie wiadomo, jaki ona zatoczy krąg :) faktycznie ludzie nie rozpoznają psiaków, ale jak zobaczą ogłoszenia na każdym kroku to sie lepiej przyjrzą. wydaje mi się, że dobrze przejśc się po osiedlowych sklepikach - panie ekspedientki wszystko widzą. a to, co się po tej ciemnej stronie dzieje z psiakami - to przechodzi wszelkie ludzkie pojęcie... wierzyc się nie chce. ja już jedną sunie wysterylizowałam, chce drugą, bo jakby odpukac cokolwiek się stało (a też są jednej z modnych ras) to chociaż prawdopodobieństwo, że za nagrode oddadzą jest większe, bo się do rozrodu nie będą nadawały.... :(
i jeśli jasnowidz, to jakiś sprawdzony, bo jak mojej mamie kto zniknął, to jasnowidz straszną opowieśc wysnuł, a kotka przerażona ale zdorwa znalazła się w drugiej klatce... jest jeszcze Facebook - ja wkleiłam link do dogo na moje konto, ale tam też jest dużo osób - warto monitorowac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Betbet']W czasie swojej działalności na rzecz zwierząt pomagałam kilku osobom w poszukiwaniu psów. Pamiętam, że jedni mnie bardzo nieprzyjemnie zaskoczyli. Szukali swojego psa, a inny, identyczny pies potrzebował natychmiast DT na tydzień. Mieli czas, pieniądze, szukali identycznego psa. Poprosiłam ich TYLKO o przechowanie psiaka w potrzebie rpzez tydzień. Nie sprawiał problemów. Co mi odpowiedzieli? "Nie możemy, nie bo nie, bo my szukamy naszeeego, no nie, nie". To była ich odpowiedź...Więc im pomagać- ok, ale oni pomóc nie chcieli.

Aga zataiła przed Wami pewną rzecz, ale ja uważam, że trzeba o tym napisać. W poszukiwaniu Dagi, Aga trafiła do likwidatora pseudohodowli. Nie pisała tu o tym - jest zbyt skromna. Okazało się, że w pseudo oddają suczkę Westa. Aga załamała ręce gdy ją zobaczyła. To nie była Daga, ale suczka była okropnie ogolona z zaczerwienioną skórą, jedno ucho w bliznach, poszarpane. Suczka panicznie bała się wszystkiego i wszystkich, załatwiała się pod siebie. Aga z mężem zdecydowali się...natychmiast zabrać suczkę z tego koszmaru. Mała jest u nich od jakiegoś czasu. Wciąż są z nią problemy, jest bardzo strachliwa, nieufna, nie chce wychodzić na dwór, potrafi załatwić się w domu. W tylnych łapach wypadają jej rzepki. Ma leczone uszy. Ze skórą i sierścią udało się jakoś dojść do ładu. Decyzja jest prosta - zadręczona suczka zostanie u nich już na zawsze. Jeśli odnajdzie się Daga- będą mieli dwa psy.
Suczka je jak szalona, widocznie nie raz zaznała głodu.
Mam nadzieję, że Daga wróci do ludzi, któzy uczą się na własnych błędach. Ba, do ludzi, któzy mimo własnego nieszczęścia nie są ślepi na tragedię innych istot. Pomóżmy im. Westowe forum proszę o dodanie tam informacji o Lawie- suczce Westa, któą wyrwano z koszmaru. Aga bardzo nie chciałą publikować o tym informacji i prosiła mnie o milczenie. Ja jednak milczeć nie zamierzam. Skromność, skromnością, ale może znawcy Westów pomogą radami, sugestiami - jak pomóć biednej Lawie, by poczuła się bezpieczna.

Oto ona:

[IMG]http://img199.imageshack.us/img199/1082/dsc0114f.jpg[/IMG]
[IMG]http://img526.imageshack.us/img526/2743/dsc0115wj.jpg[/IMG][/QUOTE]

Witam!

Natrafiłam dopiero teraz na ten wątek, jestem z dolnośląskiego wiem że to daleko od was ale dużo kradzionych piesków z nad morza trafia na dolnośląskie giełdy "by ślad po nich zaginął" mogą miec oko na wrocławską giełdę bo mam tam znajomych, tych spod ciemniej gwiazdy także...
Ale popłakałam się oglądając filmik i ujęło mnie to iż to moja imienniczka zaginęła... A poza tym gest koleżanki "agA34" ujął za serce i trzyma do teraz - jestem z wami!!! Pomogę jeśli tylko się pojawi jakiś West suczka 2letnia dam znać.

Tyle mogę pomóc.

Pozdrawiam Daga

Link to comment
Share on other sites

w tej chwili jestem poza domem i mam kiepski dostęp do netu. Będę wdzięczna za jażdą pomoc. Jeśli chodzi o banerek to jest gdzieś w treści wątku włącznie z instrukcją jak go wstawić. Niestety nie mogę go poszukać,gdyż muszę zwolnić kompa za 15 minut.

Link to comment
Share on other sites

Oki jakoś dam radę z tym banerkiem. Ale mam wiadomości że na giełdzie we Wrocławiu był west 2,5 roczny ale niestety piesek, więc to nie Daga. Ale wykorzystam znajomości i na giełdę w Kaliszu też będę miała oko.Tam też dużo kradzionych pieków jest więc jeśli można pomóc to czemu nie. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikita89']Taki kolor noska występuje ale z tego co widzę bardzo rzadko... na pewno bez konkurencji dla czarno nosych :) więc krąg się dość zawęża[/QUOTE]
Ta suczke,ktora dzis rano widzialam,to miala wlasnie taki brazowy nosek. I az podeszlam z ciekawosci,bo cos mnie tknelo. I tak,brazowy nos jak nic!! Sunka lasila sie do mnie i dala sie poglaskac,czyli jest lagodna. zagadalam ta pania,ktora ja prowadzila o wiek i o imie. Powiedziala,ze ta sunka ma 3 latka i wabi sie MAJKA. Niestety nie spytalam sie,czy ja ma od malego,czy nie:( Ale ta Pani mieszka niedaleko sklepu Zatoka na Plycie Redlowskiej,bo ja tam mieszkam i chodze ze swoja sunka.

Link to comment
Share on other sites

Postaram sie w miare swoich mozliwosci,ale niestety prawie caly dzien pracuje. Nie wiem,czy nie zrobilam bledu naglasniajac ta sprawe na Dogo,bo tamta pani tez moze czytac to forum i co wtedy? najlepiej zeby zainteresowala sie tym wlascicielka,jesli jej naprawde zalezy na tej suni! Moze to jest DAGA,a moze nie. Ale to bylby dziwny wtedy zbieg okolicznosci.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niebieska713']Postaram sie w miare swoich mozliwosci,ale niestety prawie caly dzien pracuje. Nie wiem,czy nie zrobilam bledu naglasniajac ta sprawe na Dogo,bo tamta pani tez moze czytac to forum i co wtedy? najlepiej zeby zainteresowala sie tym wlascicielka,jesli jej naprawde zalezy na tej suni! Moze to jest DAGA,a moze nie. Ale to bylby dziwny wtedy zbieg okolicznosci.[/QUOTE]


Dobrze by bylo gdyby to byla prawda ze to Daga ale ja juz na sobie sie przekonalam ze te zbiegi okolicznosci niestety sie zdarzaja :-/. Aga jak wroci to nie zostawi tej sprawy. Na pewno sprawdzi ten trop.

Link to comment
Share on other sites

Nawet jesli by to byla DAGA,to w jaki sposob wlascicielka ja by chciala odzyskac? Co.pojdzie do tych ludzi i powie,ze to jej suczka??? Mi sie wydaje,ze udowodnienie i odzyskanie tej suni jest nierealne. Chyba,ze Daga miala jeszcze jakas inna charakterystyczna ceche,ktora pozwoli na udowodnienie,ze to jest wlasnie jej suczka. Bo fakty by sie zgadzaly - wiek i brazowy nosek.... I jakie dzialania podjela wlascicielka,zeby tam podjechac i zlokalizowac dokladnie swoja sunke? Mi,gdyby zaginela sunka i ktos by dal mi jakies namiary,gdzie ona by mogla byc,to ja bym juz tam siedziala dzien i noc,zeby ja odzyskac...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evelynka']Niebieska kradzież Dagi jest zgłoszona na policję i Agnieszka ma 3 lata na odzyskanie psa więc nie gadaj takich głupot.[/QUOTE] Teoretycznie,ale w praktyce to zazwyczaj wyglada to zupelnie inaczej. Wiec nie pisz mi tu,ze gadam jakies glupoty. :roll: Pomysl najpierw,jak AGA34 zamierza udowodnic,ze to wlasnie jest jej sunka,jak AGA34 zamierza udowodnic,ze wlasnie ta Pani ja ukradla? Po tak dlugim czasie odzyskanie DAGI jest terez raczej niemozliwe. Podalam namiary,gdzie DAGA moze sie znajdowac,ale jakos zero odzewu ze strony wlascicielki.:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...