Jump to content
Dogomania

Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.


Laura1108

Recommended Posts

[QUOTE][B][COLOR=black][FONT=Verdana]Piątek 11 grudnia 2009 r. – godz. 21.35[/FONT][/COLOR][/B]
[COLOR=black][FONT=Verdana]
[COLOR=black][FONT=Verdana]W dniu dzisiejszym odwiedziłem Mukiego. Zawiozłem mu preparaty, które otrzymałem za pośrednictwem kuriera UPS (na prośbę darczyńców nie publikuję: co i od kogo). Maluch chuligani i rozrabia za potęgę. Muki odzyskał pełnię radości życia. Do nowego domu może jechać już w przyszłym tygodniu. Musimy pilnie zacząć poszukiwać dla tego szczeniaczka nowego domu. [/FONT][/COLOR]
[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana]Upoważniłem Panią Agnieszkę (tel. kom. [B]509 264 862[/B]) do podjęcia decyzji adopcyjnej. Wszelkich informacji dot. aktualnego stanu zdrowia Mukiego oraz dalszego leczenia udzieli Państwu Pani Magda (tel. kom. [/FONT][/COLOR][B][COLOR=red][FONT=Verdana]501 141 177[/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana]), która od początku aż do dziś opiekuje się Mukim. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Powoli historia tego szczeniaka zbliża się do finału. Moja rola była żadna i marginalna: ja tylko podjąłem decyzję, aby ratować jego życie. Szczeniak miał poparzone ponad 95 % ciała, ale daliśmy mu szansę, przed nim jeszcze całe życie.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Chciałbym w jego imieniu (Muki sam nie potrafi mówić, chyba że przemówi w Wigilię) Wam wszystkim gorąco podziękować za okazaną pomoc, za serce i wsparcie finansowe. Szczegółowe rozliczenie „akcji Muki” będzie opublikowane w rocznym sprawozdaniu finansowym. Bez Waszej pomocy….[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Szczególnie gorąco chciałbym podziękować przyszłym doktor wet…: Pani Joannie oraz Pani Magdzie, które poświęciły cały swój prywatny czas, aby ratować do psie życie…[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Pozostaję z poważaniem,[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Janusz Orzechowski [/FONT][/COLOR]
[/QUOTE]Zobaczcie sobie fotki malucha na stronie Ambuvetu: [URL]http://www.kundelpolski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=52&Itemid=71[/URL]

Jednym słowem maluszek zdrowieje z dnia na dzień, dzięki woli dobrych ludzi i ludzisk :)

Link to comment
Share on other sites

[I][FONT=Batang][COLOR=#ff0000][B][SIZE=4]Cioteczki kochane jak wiemy MUKI chociaz jest w doskonałej formie to w dalszym ciągu potrzebuje naszej pomocy. Ściągnijmy tu znowu jak najwięcej dobrych wróżek które pomogą PO RAZ KOLEJNY MUKIEMU i znajdą mu odpowiedzialny [/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][B][SIZE=4] [/SIZE][COLOR=#ff0000][SIZE=4][FONT=Batang]domek[/FONT] .[/SIZE][FONT=Batang][SIZE=4]Domek w którym spędzi bezpiecznie dalsze dzieciństwo . [/SIZE][/FONT][/COLOR][/B][/I]
[I][B][FONT=Batang][SIZE=4][COLOR=#ff0000] Muki to psie dziecko które chciałoby uwierzyć że to nie koniec prezentów na te ŚWIĘTA, a mikołaj go jeszcze raz odwiedzi i podrzuci mu jeszcze jeden duży prezent kochający DS.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

ale łysolek biedniutki. Ale jak znowu porośnie to niezły przystojniaczek z niego będzie. Oglądając zdjęcia człowiek nie zdawał sobie sprawy, że te oparzenia były aż tak rozległe... na grzbiecie i okolicach jednak było trochę sierści. Dzielny Muki! Dobrze, że broi! Ma do tego święte prawo :)

Link to comment
Share on other sites

i nie mogę znaleźć na stronie kundel polski maila do pana Janusza i tego artykułu o zamknięciu. Ale panie Januszu! Proszę się nie poddawać! Ludzie bywają wredni i paskudni ale nie zwierzęta. One potrzebują czegoś takiego jak Ambuvet!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szerkanka']kOBIETYYYY potrzebuje kogs z Wawy by mogl przetrzymac mikro sunie na tydzien? baaaaaaardzo prosze ja ją odbiore z wawy ok. 22
[url]http://www.dogomania.pl/threads/1491...miescie/page24[/url][/QUOTE]

Skontaktuj sie z Madallena 501 226 939
Buzka dla Mikiego...zdrowiej maluszku .

Link to comment
Share on other sites

Czesc Serduszko!wygladasz znacznie lepiej,ale gdzie jest ten Twoj domek?????caly czas jest mi przykro,ze nie moge Cie zabrac do siebie,KTOS musi Cie pokochac i zaadoptowac bo przeciez tyle zlego podzyles w swoim krociotkim zyciu,ze to musi zostac wynagrodzone !!!!!!Domku przybywaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sciskam Cie bardzo i caluje,Twoja sliczna mordeczke:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...