Jump to content
Dogomania

Siemens już w swoim domku, Samsung ma nowy hotel i wątek.


ata

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No pewnie - mbank już posłał, przyjdzie z tytułem przelewu "Marysia55 - 20 zł jednorazowo plus 3 BILETY DLA SIMENSA" Nie ma sprawy. Buzi! Spadam, Jestem nieprzygotowana do roboty!!! Cały weekend zajmowałam się wyłącznie psami. Czas do psychiatry.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']No pewnie - mbank już posłał, przyjdzie z tytułem przelewu "Marysia55 - 20 zł jednorazowo plus 3 BILETY DLA SIMENSA" Nie ma sprawy. Buzi! Spadam, Jestem nieprzygotowana do roboty!!! Cały weekend zajmowałam się wyłącznie psami. [B]Czas do psychiatry.[/QUOTE] [/B] plisss zabierz mnie ze sobą bo ja właściwie mam te same objawy co TY

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Florentynka']Przemyślałam sprawę - podnoszę swoją stałą deklarację do 10 zł/mc.
5 zł wygląda kretyńsko, a mnie ta zaoszczędzona piątka nie zbawi...[/QUOTE]
Florentynko...aj...Ty juz wiesz co- Ty nasz Psi Aniele...co ja tu Ci bede pisala....DZIĘKUJE-bardzo dziękuje....Ty juz tyle robisz dla psow a i tak sie pojawiasz zawsze tam, gdzie tak bardzo Aniołow potrza:D

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=red]Zapraszam serdecznie do zasilania Kundelkowej Skarboneczki - jak na razie pomogliśmy 22 psiakom. Były to sytuacje wymagające szybkiego wsparcia finansowego! Pomóżcie - być może i Wasze psiaki, którym szukacie domku będą musiały skorzystać z pomocy Kundelkowej Skarbonki.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red][/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]Kazda złotówka na wagę złota :)[/COLOR][/B]


[U][URL="http://www.dogomania.pl/threads/147660-Kundelkowa-skarbonka-POMA-A-Chcemy-dalej-pomagac-kundelkom"][COLOR=navy][B]http://www.dogomania.pl/threads/147660-Kundelkowa-skarbonka-POMA-A-Chcemy-dalej-pomagac-kundelkom[/B][/COLOR][/URL][/U][URL="http://www.dogomania.pl/threads/175001-MaA-e-mieszkanie-czeka-na-maA-ego-kanapowca"][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Proszę, pomóżcie w porozsyłaniu wieści o bazarku na transport Simensa:

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/175076-KUP-SIMENSOWI-BILET-DO-DOMU-tylko-5-zA-do-12-XII-do-24-00[/URL]

Z 50 biletów zostało już tylko 17, ale coś się ostatnio zacięło.:shake:

Koszt bilecika: tylko pięć złotych...;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Leyla']mój mąż jeszcze raz wysłał 100 zł , to niech to będzie dodatkowo ...od Mikołaja[/QUOTE]
Ale super!!!!!!!!!!!!!!!!:):)To d;la Siemensa to 100 zł czy do podzialu????Leyla...ten Twoj TZ...hmm....podziekuj MU sobie znanym sposobem(tylko nie przesadzaj:D)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Leyla']Naciągam go skutecznie ,a o sposoby się nie martw;) radzę sobie ...jakoś :)[/QUOTE]
hA..NIE WĄTPIE NAWET....ZNAM CIE "Z WIDZENIA":p:p...HEHEH..TAKIEJ LASCE MAŁO KTO SIE OPRZE A CO DOPIERO OSOBISTY PAN MĄŻ:D:eviltong::eviltong::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Leyla']mój mąż jeszcze raz wysłał[B] 100 zł , to niech to będzie dodatkowo ...od Mikołaja[/QUOTE][/B]
czy mogę podać Ci mój numer konta:eviltong:, żeby Mikołaj jak sie rozpędzi z tymi przelewami to mnie też coś wrzucił:diabloti: obiecuję , że wydam na psy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marysia55'][/B]
czy mogę podać Ci mój numer konta:eviltong:, żeby Mikołaj jak sie rozpędzi z tymi przelewami to mnie też coś wrzucił:diabloti: obiecuję , że wydam na psy :evil_lol:[/QUOTE]

Achhh Tyyyy ....to psi Mikołaj ,sam im rozdaje. ;) Ze wydałabyś na psy ,to akurat pewniak ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']Ale super!!!!!!!!!!!!!!!!:):)To d;la Siemensa to 100 zł czy do podzialu????Leyla...ten Twoj TZ...hmm....podziekuj MU sobie znanym sposobem(tylko nie przesadzaj:D)[/QUOTE]

Goniu, ja się nie orientuję któremu bardziej są potrzebne, zdecydujcie same...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...