Jump to content
Dogomania

TARNÓW - 4 psiaki, koń i rodzina. Podaruj radość na Święta!


Recommended Posts

[quote name='malicja']Biafro, czy kontaktowal sie z Toba kurier w sprawie paczki z koldrami? prosilam sprzedawce o kontakt z Toba, paczka zostala dzis nadana, ale nie wiem czy nie idzie na moj adres domowy.[/QUOTE]

Czy ktos mi moze podac adres fundacji? PILNE!
tak jak sie obawialam paczka idzie na moj adres, musze ja szybko przekierowac.

Link to comment
Share on other sites

Będą mieli węgiel super!
Biafra dostaniesz rózgę od Mikołaja, za te kłamstewka :D Ale chyba ze złota ;)

Szkoda, że tak daleko Tarnów od nas, moj TZ przywiózł dziś drugiego tira drewna.. Na pewno przydało by się.

A jutro powinna dojść do Fundacji paczuszka ode mnie - kurierem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Biafro czy karma dotarła?? :)[/QUOTE]

Jakaś karma dotarła ale co jest wewnątrz dzisiaj Ci nie powiem.
Ja mam grypę i nie mogę się ruszać :shake:
Czuję się jakbym spadła z konia na beton :placz:
Beze mnie paczki nie otworzą. Ale stoi bezpiecznie i czeka.
Jak ożyję to sprawdzę niezwłocznie

Link to comment
Share on other sites

Najprawdopodobniej w[B] sb.[/B] będzie ktoś ode mnie jechał do Oświęcimia więc podjedzie i do Krakowa. Nie znam jeszcze godziny (tu niestety trzeba się dostosować), oczywiście podam orientacyjną. [B]Biafro/ Asiorku[/B] - jeśli sprawa dojdzie do skutku, podam kierowcy Wasze numery, a Wam numer kierowcy. Na miejscu trzeba koniecznie zorganizować kogoś do rozładowania (niestety na pomoc kierowcy raczej bym nie liczyła :-(). Paczek jest w tej chwili [B]21 [/B]w tym i bardzo duże, ciężkie (w paczce nr 17 Misiek). Pewno dojdą jeszcze 2-3. Każda z paczek jest podpisana - majqa, ma swój numer. Jeśli gdzieś było coś, co może się potłuc, napisałam na opakowaniu (mogłam i coś przegapić ale ta ilość mnie przerosła). Co doszło mi dzisiaj wrzucę w osobnym poście.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Najprawdopodobniej w[B] sb.[/B] będzie ktoś ode mnie jechał do Oświęcimia więc podjedzie i do Krakowa. Nie znam jeszcze godziny (tu niestety trzeba się dostosować), oczywiście podam orientacyjną. [B]Biafro/ Asiorku[/B] - jeśli sprawa dojdzie do skutku, podam kierowcy Wasze numery, a Wam numer kierowcy. Na miejscu trzeba koniecznie zorganizować kogoś do rozładowania (niestety na pomoc kierowcy raczej bym nie liczyła :-(). Paczek jest w tej chwili [B]21 [/B]w tym i bardzo duże, ciężkie (w paczce nr 17 Misiek). Pewno dojdą jeszcze 2-3. Każda z paczek jest podpisana - majqa, ma swój numer. Jeśli gdzieś było coś, co może się potłuc, napisałam na opakowaniu (mogłam i coś przegapić ale ta ilość mnie przerosła). Co doszło mi dzisiaj wrzucę w osobnym poście.[/QUOTE]

21 sztuk paczek :smhair2:
Ja nie wiem czy mi z dnia na dzień w Balicach wynajmą jakiś hangar :shake:
I to jeszcze w sobotę
Chyba, że we trójkę z Asią i kierowcą wypchniemy pod chmurkę jakiś średniej wielkości samolot
Proponuję od razu CASA :eviltong: bo po co się ograniczać.
Przecież mogą dojść jeszcze kolejne paczki :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ketunia']Nie jest tak źle. Damy radę:)
Nawet nie wiecie ile bym dała aby zobaczyć miny tych dzieciaczków.[/QUOTE]
kochana, ja odliczam dni do wyjazdu.. cieszę się jak głupia!!!!! Jak bym sama co najmniej miała te wszystkie rzeczy dostać :)
[quote name='karina1002']Sorry dziewczyny, może się narażę, ale czy jesteście pewne że expres do kawy i toster to jest dobry pomysł?
To jest biedna rodzina, która pewnie pali w piecu i na płycie wodę grzeje. Nie mają pieniędzy na prąd, ja się zastanawiam czy pralkę mają, a my damy expres i toster, którego nie będą umieli włączyć. A jak się skończą filtry i chleb tostowy, to w życiu nie będą tego kupowali bo ich na to nie stać i wywalą za pół roku. [/QUOTE]
aatam zaraz narazisz... nie narazisz sie.. masz prawo tak myśleć... Wg mnie akurat te rzeczy to nie jest jakiś straszny zbytek... Filtry kosztują ze 4-5 zł, chleb do tostera nie musi być tostowy ( nie raz robiłam z normalnego ;) )
Niech, ze sobie oni od wielkiego święta zrobią kawe czy herbatę w expresie i kanapeczkę z serkiem i wędlinką :)
[quote name='Barbara_B'][B]Biafra[/B], a ja sobie myślę, że to Ty i [B]Asior[/B] przede wszystkim macie te miejsca w niebie zaklepane. I wdzięczność tych, którym pozwoliłyście dać coś od siebie dla tej rodzinki. Cudne dziewczyny jesteście:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]
:shake: eeetam.. niestety dość duża liczba osób się z Tobą nie zgodzi :D
[quote name='judita']Kobitki jesteście..ech słów brak !! szkoda że nie mogę się dołaczyć :([/QUOTE]
ważna, ze jesteś na wątku ;)
[quote name='karina1002']A tak z ciekawości:
Ile ton węgla idzie w jednym sezonie grzewczym? Czy ktoś wie?[/QUOTE]
wg mnie w ich przypadku ( mają taki piec kuchenny na którym grzeją wszystko (gazu nie mają raczej) to powinno starczyć 3 tony...
[quote name='majqa']Najprawdopodobniej w[B] sb.[/B] będzie ktoś ode mnie jechał do Oświęcimia więc podjedzie i do Krakowa. Nie znam jeszcze godziny (tu niestety trzeba się dostosować), oczywiście podam orientacyjną. [B]Biafro/ Asiorku[/B] - jeśli sprawa dojdzie do skutku, podam kierowcy Wasze numery, a Wam numer kierowcy. Na miejscu trzeba koniecznie zorganizować kogoś do rozładowania (niestety na pomoc kierowcy raczej bym nie liczyła :-(). Paczek jest w tej chwili [B]21 [/B]w tym i bardzo duże, ciężkie (w paczce nr 17 Misiek). Pewno dojdą jeszcze 2-3. Każda z paczek jest podpisana - majqa, ma swój numer. Jeśli gdzieś było coś, co może się potłuc, napisałam na opakowaniu (mogłam i coś przegapić ale ta ilość mnie przerosła). Co doszło mi dzisiaj wrzucę w osobnym poście.[/QUOTE]
[IMG]http://www.forum-macierzynstwo.pl/images/smilies/e/mdleje.gif[/IMG][IMG]http://www.forum-macierzynstwo.pl/images/smilies/e/mdleje.gif[/IMG][IMG]http://www.forum-macierzynstwo.pl/images/smilies/e/mdleje.gif[/IMG]
zemdlałam..... Iza... chyba trza załatwiać większą przyczepę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...