Jump to content
Dogomania

TARNÓW - 4 psiaki, koń i rodzina. Podaruj radość na Święta!


Recommended Posts

Słuchajcie pytałam mojego TZ-ta i on w następnym tygodniu tez będzie jechał do Krakowa i w Wawie tez bedzie pewnie jeszcze parę razy w tym czasie więc może odłóżmy ten transport na następny tydzień żeby kazdy mógł spokojnie popakować to co ma i ustalić jakies miejsce odbioru, co myślicie? Ja oczywiście wcześniej napiszę kiedy by zabierał rzeczy z Wawy, chyba że wolicie w ten poniedziałek to oczywiście może tak zostać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monday']Tula - jak dla mnie lepiej :)
Myślę, że dla większości lepiej...dałaś nam jeden dzień na spakowanie wszystkiego. Teraz tydzień - już lepiej.[/QUOTE]

He he ja po prostu myślałam że jak jest zapytanie na transportowym to potrzebny jest transport jak najszybciej, ale jak poczytałam watek to pomyślalam że lepiej będzie poczekac do następnego tygodnia, mi to tez bardziej pasuje bo postaram się tez cos od siebie dodać, a jak wiesz Monday z czasem u mnie na poszukiwania krucho:)

Link to comment
Share on other sites

Tula ja całe popołudnie spędziłam na poszukiwaniu butów :/, więc zdaję sobię sprawę, że dla osób, które czasu mają mniej to ten jeden dzień na przygotowanie wszystkiego to tragicznie mało.

:)
Rozreklamowałam wątek na wątku Sofii, bo może ktoś z Radomia będzie cciał się dorzucić, to chciałam, żeby wiedział, że nie będzie musiał wydawać na przesyłkę pocztą :) Bo to spory koszt jednak.

Link to comment
Share on other sites

Tula, a TZ to cię chyba z domu wygoni za sprawianie mu takich ekstra okazji do pomocy przy transporcie czy to psiaków, czy rzeczy....
Nie wiem czy on jeździ dostawczym samochodem...ale na potrzeby tej zbiórki chyba powinien :) :) :)
Żeby się nie przeraził w Warszawie...

Link to comment
Share on other sites

Ale się wzruszyłam tą historią...
Już dziś postaram się przetrząsnąć szafę w poszukiwaniu ciuchów. Myślę że coś się nada dla starszych córek.
I tak sobie pomyślałam może jakieś kolorowe pudełeczka na drobiazgi itp? Wiem że to akurat mało potrzebna rzecz, ale tyle już osób się zaoferowało z ubraniami, żywnością i tymi najważniejszymi rzeczami a sądzę że dziewczynki by się ucieszyły. Przez cały wątek nie przebrnęłam, więc nie wiem czy ktoś już coś takiego proponował...:roll:
O książkach widziałam że już ktoś coś wspominał, mogę poszukać czegoś u siebie... Mam sporo książek nie zniszczonych a i tak stoją na półce nieużyteczne bo już z nich wyrosłam trochę;)

Link to comment
Share on other sites

Jutro Iwonka odbiera ode mnie moją skromną paczuszke . Zapakowałam : plecak szkolny czarny (chyba raz użyty)kupiony na dogo na bazarku ;) , kredki , farby , pędzelki , plastelinę , kilka bluzeczek i takie tam ...no i maly misiek . Zresztą cały czas szperam , niewiele już tego zostało bo mnóstwo poszło na bazarki a i wspomagałam ostatnio ludzieńków na wsi .Ale zawsze coś sie znajdzie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monday']Patrzę na listę prezentów...
Nastolatki można powiedzieć - obkupione. Dostaną conajmniej po 3 nowe rzeczy ze swojej listy.
Ale chłopak i 9latka...
Może jest ktoś chętny kupić nową bluzę, albo coś innego dla chłopaka i buty, albo sweterek dla dziewczynki? Wiem, że dostaną używane, ale, żeby prezent mieli taki "obfity"....znacie uczucie jak dostaje się coś nowego? Jak później się o to dba, jak się cieszy z noszenia tej rzeczy ;)[/QUOTE]


Ja coś kupię nowego dla chłopaka. Dziś ide na zakupy to potem napiszę - czy bluzy, czy kurtka czy buty (zobacze na ile mi kasy starczy).

Link to comment
Share on other sites

Majga do Łodzi to on niestety nie jeździ ale zapytam czy nie bedzie w najbliższym czasie przez Łódź przejeżdżał i napiszę, ale troche wątpię bo to nie jego rejony. Moja siostra czasem do znajomych do Łodzi jeździ ale nie wiem czy będzie tam w najbliższym czasie.
14ankaaaa mój TZ będzie zabierał rzeczy z Wawy, miało to byc w ten poniedziałek ale ostatecznie przekładamy a następny tydzień żeby wszyscy się wyrobili, a ja na wątkudam znac kiedy dokładnie może wszystko zabrać.
Monday mój TZ ma samochód osobowy kombi, najwyżej wpakuje się na styk:), cos mi wspominał że mógłby jakiegos busa skombinować, ale nie wiem czy dał by radę, więc nie obiecuję:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tula']Majga do Łodzi to on niestety nie jeździ ale zapytam czy nie bedzie w najbliższym czasie przez Łódź przejeżdżał i napiszę, ale troche wątpię bo to nie jego rejony. Moja siostra czasem do znajomych do Łodzi jeździ ale nie wiem czy będzie tam w najbliższym czasie.
(...) [/QUOTE]
Bardzo, bardzo Cię proszę zasięgnij wobec tego języka u TZta i Siostry.

Link to comment
Share on other sites

WIecie co... czytam i czytam i im więcej czytam tym bardziej mi ta cała "akcja" przypomina fabrykę Świętego Mikołaja :D

Spójrzcie co znalazłam na allegro: [URL]http://aukcje.nasza-klasa.pl/show_item.php?item=822837164[/URL] - butki, trapety z nubuku za 60 dych + przesyłka... (pomyślałam o chłopięcych potrzebach..)
[url]http://allegro.pl/item818629249_skora_naturalna_trapery_kozuszek_braz_39.html[/url] - a tutaj dziewczęce..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orpha']mam gre "monopol" tylko opakowanie jest strasznie sfatygowane , ale srodek pelny i w porzadku[/QUOTE]
własnie miałam Wam pisać, czy ktoś nie ma monopolu!!!!!
[quote name='14ankaaaa']i jeszcze mam pytanie. Albo wysyłać pocztą albo ktoś ma zawozić z wawy to wszystko, tak?
No i właśnie kiedy, gdzie i jak, bo nie bardzo zrozumiałam??[/QUOTE]
Tula będzie wiozła, znaczy jej mąż :)
[quote name='MagYa^^']
Spójrzcie co znalazłam na allegro: [URL]http://aukcje.nasza-klasa.pl/show_item.php?item=822837164[/URL] - butki, trapety z nubuku za 60 dych + przesyłka... (pomyślałam o chłopięcych potrzebach..)
[url]http://allegro.pl/item818629249_skora_naturalna_trapery_kozuszek_braz_39.html[/url] - a tutaj dziewczęce..[/QUOTE]
kurcze... JAKIE TANIE!!!!!!!!!!
może znajdzie się sponsor....

Link to comment
Share on other sites

Jakaś masakra.. siedzę trzeci dzień na allegro i oglądam artykuły szkolne.... Nie ma nic uniwersalnego... ALBO HannahMontana, albo Spidermen, albo HighSMusical...
NIC NORMALNEGO
Zwykły długopis musi mieć jakąś idiotyczną naklejkę. A kupić całe wyposażenie do piórnika u jednej osoby to CUD.

Link to comment
Share on other sites

Kupiłam buty dla chłopca - skorzane, za kostkę, z ociepleniem. Oraz kalosze dla dzieczynyki - słodkie - biało różowe w krówki :-)Sama bym takie chciała, ale widać za stara jestem ;-)
Oba prezenty dopisałam do listy, bo nie było ich na oryginalnej liście marzeń.





[LIST=1]
[*] [INDENT] [B][COLOR=#ff0000]Dziewczynka 9 lat:
[/COLOR][/B]130 cm wzrostu, 55 cm w pasie, buty rozmiar 32, drobniutka, chudziutka
buty- jakiekolwiek
[COLOR=Red]kalosze - Sonikowa
[/COLOR]spodnie
sweterek albo bluzę
miś - może być używany [B][I][COLOR=royalblue]Emilak, + majqa już wysłała dużego misia[/COLOR][/I][/B]
puzzle ze zwierzętami [B][I][COLOR=royalblue]Emilak[/COLOR][/I][/B]

[COLOR=red][B]Chłopczyk, który chodzi do lasu po chrust, lat 14 :
[/B][/COLOR]165 cm wzrostu, 69 w pasie, buty rozmiar 41, drobny, chudy
rękawiczki [B][I][COLOR=royalblue]Emilak[/COLOR][/I][/B]
czapka [B][I][COLOR=#4169e1]Emilak[/COLOR][/I][/B]
kurtka zimowa
spodnie
bluza
[COLOR=Red]buty zimowe - sonikowa
[/COLOR]
[B][COLOR=red]Dziewczynka lat 16:[/COLOR][/B]
162 cm wzrostu, 71 w pasie, buty rozmiar 37, raczej normalnej budowy ciała, nie za gruba nie za chuda
plecak do szkoły - może być używany[I] - [B][COLOR=royalblue]Milli z malamuckiego, + Aga-ta (post 235)[/COLOR][/B][/I]
buty zimowe - [I][B][COLOR=#4169e1]Milli z malamuckiego[/COLOR][/B][/I]
2 grubsze bluzy - [I][B][COLOR=#4169e1]Milli z malamuckiego[/COLOR][/B]
[/I]spodnie - [I][B][COLOR=#4169e1]Milli z malamuckiego[/COLOR][/B]
[/I]
[B][COLOR=red]Dziewczynka 17 lat:[/COLOR][/B]
170 cm wzrostu, 72 w pasie, buty rozmiar 41, rozmiar L, troszkę grubsza od siostry, normalnej budowy ciała, nie jest w każdym bądź razie gruba
buty zimowe [B][I][COLOR=teal]Monday [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/COLOR][/I][/B]
bluzkę ze zwierzętami [COLOR=magenta]-[B]Pliszka[/B][/COLOR]
torbę na ramię do szkoły [B][I][COLOR=royalblue]Reno2001 (post 248, już wysłane)[/COLOR][/I][/B]
spodnie
puzzle ze zwierzętami dla najmłodszej dziewczynki

[COLOR=red][B]Mama dzieci:[/B][/COLOR]
wzrostem podobna do tej najstarszej córki, może ciut niższa, też raczej drobna [/INDENT]




[/LIST]
[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tula']Słuchajcie pytałam mojego TZ-ta i on w następnym tygodniu tez będzie jechał do Krakowa i w Wawie tez bedzie pewnie jeszcze parę razy w tym czasie więc może odłóżmy ten transport na następny tydzień żeby kazdy mógł spokojnie popakować to co ma i ustalić jakies miejsce odbioru, co myślicie? Ja oczywiście wcześniej napiszę kiedy by zabierał rzeczy z Wawy, chyba że wolicie w ten poniedziałek to oczywiście może tak zostać.[/QUOTE]

super, że za tydzień, bo szukałam dziś bluzki ze zwierzętami i jedna była śliczna z konikami, ale dekolt do pępka.. Będę szukała dalej ;) Najwyżej kupię tamtą i do tego jakiś top pod spód...

Link to comment
Share on other sites

Długopisy to może nie, bo ode mnie już poszły, a dziś znów pakowałam ich od diabła i trochę. Jeśli wszystko uda mi się dopiąć jak przewiduję pójdzie jeszcze sporo rzeczy. Dziś zapakowałam 3 pudła, a w nich prześliczne, używane, niezniszczone, czyściuteńkie cudeńka ubraniowe. Na dwie z dziewczynek na pewno będą dobre - bluzeczki, sukienki, spódniczki, spodnie itp. Asieczka i Iza będą musiały chyba tira wynająć, bo jakoś nie widzę, by z tym, co od nas wszystkich poprzychodzi zabrały się na jeden raz, błahahahahahaha....

Link to comment
Share on other sites

Jesoooo :shake:
Jeden dzień mnie nie było i ledwo przebrnęłam przez tyle stron :loveu:

Odebrałam dzisiaj 4 paczki od
Majqa x2
Pliszka
i Danuta R.

Dziękuję bardzo :loveu:

Na koncie sytuacja wygląda następująco :
[B]węgiel :[/B]
50,00 DaSilva
100,00 Izabella Dz.
50,00 MagdaNS
100,00 Marek K
50,00 Krystyna S.
-----------------------
[B]350,00[/B] suma

Błagam piszcie nicki jeśli je macie :loveu:

Pozostałe wpłaty :
350,00 anonim karma dla zwierząt
100,00 Karina1002 na prezent
50,00 Izabella Dz. na żywność
50,00 Reno2001 na cokolwiek lub dokładka do węgla

Pogubiłam się parę stron wcześniej i nie jestem pewna na czym stanęło z karmą dla psów.
Myślę, że jeśli mam na to 350 zł a 50 zł na żywność dla ludzi to chyba lepiej pieniądze Emilii przeznaczyć na jedzenie dla ludzi.
Zabijcie mnie jeśli Emilia postanowiła inaczej :oops: ale nie przekopię się drugi raz :shake:
Ktoś jeszcze dokładał dla psów...wyjdzie sporo tego Boscha.
Zawsze można psom dokupić w sklepie jakieś wielkie puchy.
Oni na pewno dają ziemniaki z resztkami.
Koń też całe życie jadł ziemniaki z mąką

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...