Jump to content
Dogomania

TARNÓW - 4 psiaki, koń i rodzina. Podaruj radość na Święta!


Recommended Posts

[quote name='majqa']Według mnie to b.dobry pomysł, taki...inny. Będą mieli na choince coś, czego nie będzie miał sąsiad/ sąsiadka.[/QUOTE]
też tak pomyślałam... tylko to są raczej takie rzeczy :oops:
[URL]http://images41.fotosik.pl/224/65e36d8deb7f4660med.jpg[/URL][URL="http://images41.fotosik.pl/224/65e36d8deb7f4660med.jpg"]
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

kurcze , ja nie wiem ...ale tak sobie mysle ,ze ta nasza pomoc ze tak powiem trzeba jakosc dograc bo glupio by bylo zasypac ta rodzine 50-oma kg proszku i np.100-u szamponami. Trzeba by to moze jakos tak na partie podzielic ,zeby to rece i nogi mialo . To tylko taka moja mysl , no tak mi sie przynajmniej wydaje

Link to comment
Share on other sites

Jeśli o to chodzi, trudno mi się odnieść, bo... Raz - kłopotliwość dostarczenia, a dwa, nie wiemy, jak ten rodzaj podarunku odebrałaby pani, jako matka, gospodyni. Mogłaby to odebrać super albo mogłaby się poczuć źle, że ktoś zupełnie postrzega ją jako niezaradną.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Orpha, patrząc na rozpiętość deklaracji, wpisy Asior (o potrzebach domku), pomysły dogomaniaków nie sądzę, by rodzina nie mogła się wygrzebać spod proszku. Myślę, że jest tu spora rozpiętość/ różnorodność.[/QUOTE]
no tak racja ,racja ,ale ja tak tyko niesmialo podrzucam ze moze jakos sie podzielimy , bo to czasem roznie bywa np.80% kupi mydlo ;p. Oczywiscie nie upieram sie , ze mam racje
[IMG]http://1.1.1.3/bmi/www.dogomania.pl/images/smilies/icon_redface.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Jeśli o to chodzi, trudno mi się odnieść, bo... Raz - kłopotliwość dostarczenia, a dwa, nie wiemy, jak ten rodzaj podarunku odebrałaby pani, jako matka, gospodyni. Mogłaby to odebrać super albo mogłaby się poczuć źle, że ktoś zupełnie postrzega ją jako niezaradną.[/QUOTE]
tak, masz rację...może poczuć się urażona :wallbash: kiepski pomysł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orpha'](...) ja tak tyko niesmialo podrzucam ze moze jakos sie podzielimy (...) [/IMG][/QUOTE]
Nie no, uwaga jak najbardziej słuszna. Ot, niefart, że tak ważne ustalenia zapadają, gdy akurat dogo nawala i sądzę, że Asi ciężko jest to wszystko pozbierać w kupkę, a na pewno by chciała.

Link to comment
Share on other sites

Wobec informacji że Rodzina ma jedzenie , to poczekam jeszczez z zakupami i nie będę kupowała tej mąki i cukru . Zobaczę może jakieś dżemy, rzeczywiście owoce , warzywa w puszkach .
Na pewno coś podrzucę jak już będzie wiadomo czeko potrzeba .



Przepraszam że tu , ale ten maluch nie daje mi spokoju :(
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/174047-2-miesiAE-czny-szczeniak-na-krowim-A-aA-cuchu-mamy-tydzieA-MyA-lenice[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Nie no, uwaga jak najbardziej słuszna. Ot, niefart, że tak ważne ustalenia zapadają, gdy akurat dogo nawala i sądzę, że Asi ciężko jest to wszystko pozbierać w kupkę, a na pewno by chciała.[/QUOTE]
ech no wlanie , "praca" na dogo w tych warunkach to niestety ciezka orka , wiesza , wywala , nie otwiera ...koszmar , a tu przeciez chodzi o wazne rzeczy a nie o rozmowy o kwiatkach na spodnicy :(

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny, nie sadze, ze zasypiemy ją proszkami.. Przy 5 osób mieszkających na wsi, w tym 4 dzieci to 3 kg proszku raczej na miesiąc nie starczy...
My z Biafrą dokupimy,m jeśli czegoś będzie brakowało....
Nie musicie się martwić, ze czegoś będzie za dużo... najwyżej starczy im na 3 m-ce a nie na miesiąc...
Bardzo proszę, żeby Ci którzy chcą jeszcze nr konta pisali do mnie na maila.... tu jest mi czasem ciężko wyłapać to wszystko.. zwłaszcza, ze dogo jeszcze nie działa tak jak powinno... a w każdej chwili może znów przestać ( ponoć część użytkowników dostało wiadomość, ze między 20-21 listopada dogo nie będzie "chodzić")

DLATEGO ew ZAPYTANIA O KONTO lub TO CO KTO WYSŁAŁ ( a nie ma wysłać) piszcie mi na maila: [email][email protected][/email]
Tu ew można pisać propozycje kto co che kupić, zeby się troszkę podzielić...
Przypominam , ze bardzo pilna potrzeba jest zakupu[B] LATARKI[/B], którą można by potem ładować do prądu, bo na baterie ich raczej stać nie będzie.... No i jakieś [B]gumiaki ocieplane[/B]....
te rzeczy MUSZĄ MIEĆ!!!
Może ktoś się zaoferuje że kupi....

ok to ja idę spać bo mi zostały jakieś 4 godz snu....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia-Bianca']Wobec informacji że Rodzina ma jedzenie , to poczekam jeszczez z zakupami i nie będę kupowała tej mąki i cukru . Zobaczę może jakieś dżemy, rzeczywiście owoce , warzywa w puszkach .
Na pewno coś podrzucę jak już będzie wiadomo czeko potrzeba . [/QUOTE]

kochana, nigdzie nie jest powiedziane, ze mają jedzenie, tylko, ze nie opłaca się słać im tych ciężkich rzeczy bo za to co zapłaci się za przesyłkę można kupić następne jedzenie...

Im potrzeba wszystkiego... spójrz do pierwszego postu, jak na razie nie mamy nic.......

Link to comment
Share on other sites

Posty jakieś okrojone się wyświetlają, PW w ogóle nie działa od paru dni, nie mogę wejść na 1-stronę...
proszę na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

- nr konta do przelewu
- adres na jaki wysłać paczkę

Chcemy jutro z Mamą wyslać i przelać, ale naprawdę dobija mnie, że nic nie można znaleźć na tym nowym (testowym?!) dogo, nie ma subskrybcji, wątki się nie otwierają........ męczy mnie to :(

Link to comment
Share on other sites

Ktoś pytał co jeszcze można kupić.
Jest jeszcze trochę rzeczy na prezenty.
Brak deklaracji na nowe buty....i na co jeszcze to sobie zobaczcie.
Zapraszam do zapisywania się na listę.
[B][COLOR=#ff0000]Dziewczynka 9 lat:
[/COLOR][/B]130 cm wzrostu, 55 cm w pasie, buty rozmiar 32, drobniutka, chudziutka
buty- jakiekolwiek
spodnie
sweterek albo bluzę
miś - może być używany [B][I][COLOR=royalblue]Emilak, + majqa już wysłała dużego misia[/COLOR][/I][/B]
puzzle ze zwierzętami [B][I][COLOR=royalblue]Emilak[/COLOR][/I][/B]

[COLOR=red][B]Chłopczyk, który chodzi do lasu po chrust, lat 14 :
[/B][/COLOR]165 cm wzrostu, 69 w pasie, buty rozmiar 41, drobny, chudy
rękawiczki [B][I][COLOR=royalblue]Emilak[/COLOR][/I][/B]
czapka [B][I][COLOR=#4169e1]Emilak[/COLOR][/I][/B]
kurtka zimowa
spodnie
bluza
[B][COLOR=red]Dziewczynka lat 16:[/COLOR][/B]
162 cm wzrostu, 71 w pasie, buty rozmiar 37, raczej normalnej budowy ciała, nie za gruba nie za chuda
plecak do szkoły - może być używany[I] - [B][COLOR=royalblue]Milli z malamuckiego, + Aga-ta (post 235)[/COLOR][/B][/I]
buty zimowe - [I][B][COLOR=#4169e1]Milli z malamuckiego[/COLOR][/B][/I]
2 grubsze bluzy - [I][B][COLOR=#4169e1]Milli z malamuckiego[/COLOR][/B]
[/I]spodnie - [I][B][COLOR=#4169e1]Milli z malamuckiego[/COLOR][/B]
[/I]
[B][COLOR=red]Dziewczynka 17 lat:[/COLOR][/B]
170 cm wzrostu, 72 w pasie, buty rozmiar 41, rozmiar L, troszkę grubsza od siostry, normalnej budowy ciała, nie jest w każdym bądź razie gruba
buty zimowe
bluzkę ze zwierzętami [COLOR=magenta]-[B]Pliszka[/B][/COLOR]
torbę na ramię do szkoły [B][I][COLOR=royalblue]Reno2001 (post 248, już wysłane)[/COLOR][/I][/B]
spodnie
puzzle ze zwierzętami dla najmłodszej dziewczynki

[COLOR=red][B]Mama dzieci:[/B][/COLOR]
wzrostem podobna do tej najstarszej córki, może ciut niższa, też raczej drobna


Do tego potrzebne deklaracje na zakup-podarowanie:
kaloszy (najlepiej dla każdego z rodziny)
latarki z akumulatorem do ładowania w gniazdku

Link to comment
Share on other sites

Ubrań będą mieli dużo. Gorzej chyba z butami.
Może jakieś ciapy-klapki po mieszkaniu?

Myślę, że jak są podane rozmiary butów to można śmiało kupować. Niby rozmiar rozmiarowi nierówny...ale powinno się utrafić.
Ja zawsze kupuję buty w deichmanie i tam przekłamania nie ma.
A buty to nie zapominajmy też o jakichś eleganckich ;) Przydadzą się, czasem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"Asior"'] Przypominam , ze bardzo pilna potrzeba jest zakupu[B] LATARKI[/B], którą można by potem ładować do prądu, bo na baterie ich raczej stać nie będzie....[/quote]


kurde, z tego wszystkiego sie pogubilam ale na malamucim juz padla propozycja:

[quote]ja napewno im załatwie zapas żarówek energooszczędnych, akumulatorki i ładowarkę, co by nie musieli kupować do latarki baterii[/quote]


Pomocy! Dlaczego jak chce odpowiedz z cytatem to nie pojawia mi sie zadne okienko odpowiedzi? To ja taka sierota czy tez tak macie??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masienka']kurde, z tego wszystkiego sie pogubilam ale na malamucim juz padla propozycja:
[/QUOTE]
czyli na stówę mogę wpisać latarke???
[quote name='masienka']
Pomocy! Dlaczego jak chce odpowiedz z cytatem to nie pojawia mi sie zadne okienko odpowiedzi? To ja taka sierota czy tez tak macie??[/QUOTE]
nie.. mnie się otwiera... spróbuj kliknąć dwa razy na tą odpowiedź z cytatem

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...