Jump to content
Dogomania

Foks- foksterier ma dom!


Rybka_39

Recommended Posts

[COLOR=Blue][quote]Rozumiem. Jednak wierz mi, że czasami zdarzają się sytuacje, że jakaś osoba czytając ogłoszenia ukocha sobie psa i jest jej przykro - o co ma pretensje do osób adopcje organizujących - nie trudno dowiedzieć się, że to akurat nasza. Na szczęście tutaj taki problem nie zaistniał. Jestem wyczulona na punkcie zaufania ludzi, bo rozmawiam z nimi chociażby na akcji i wiem, jak ich zraża, to, że pies koleżanki był chory, inny do niej nie dotarł, bo znaleźli jakieś luksusy dla niego itd.[/quote][/COLOR]Komu jest przykro i dlaczego?
Nie jestem hodowlą, u mnie się nie rezerwuje psów, bo o rezerwację chodzi tak?
[COLOR=SeaGreen][COLOR=SlateGray]
[quote]ak się nadarzy okazja to pogadamy...[/quote][/COLOR][/COLOR]Ok, czekam.

[quote][COLOR=SeaGreen][COLOR=SlateGray][COLOR=DeepSkyBlue]Przyznaje bez bicia, nie mam. Myślę jednak, że jak coś już ruszy to znajdzie się niejeden.[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/quote][COLOR=SeaGreen][COLOR=SlateGray][COLOR=DeepSkyBlue]

[COLOR=Black]Więc jak nie masz to nie mamy o czym gadac i przepraszam co ma ruszyć?

[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][quote][COLOR=SeaGreen][COLOR=SlateGray][COLOR=DeepSkyBlue][COLOR=DarkOrange]Można dalej naciskać.[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/quote][COLOR=SeaGreen][COLOR=SlateGray][COLOR=DeepSkyBlue][COLOR=DarkOrange]
[COLOR=Black]
Tak, można też uwiesić się portek Pani Ani i błagać ją.

[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][quote][COLOR=SeaGreen][COLOR=SlateGray][COLOR=DeepSkyBlue][COLOR=DarkOrange][COLOR=Sienna]
[COLOR=Black]Odniosłam mylne wrażenie, kiedy wrzuciłaś wszystko do jednego wora... Nie wiem zajrzałaś na inne filmy sms, gdzie facet w kilkanaście minut uspokoił psa na tyle, że przestał się rzucać na rękę i zaczął siadać na przemian na podestach - nie wiem, czy to było przy użyciu oe, ale robiło wrażenie...[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/quote][COLOR=SeaGreen][COLOR=SlateGray][COLOR=DeepSkyBlue][COLOR=DarkOrange][COLOR=Sienna][COLOR=Black]
Nie, nie oglądałam, nie interesują mnie tego typu metody szkolenia.
Jakby Cię prądem pokopali też byś siadła na tyłku.
Nie uznaję tego typu metod, chyba, że mówimy o zagrożeniu życia, typu pies zwiał za zającem obok jezdni, ale dla mnie to i tak jest niesmaczne.

[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][quote][COLOR=SeaGreen][COLOR=SlateGray][COLOR=DeepSkyBlue][COLOR=DarkOrange][COLOR=Sienna][COLOR=Black][COLOR=RoyalBlue]Podrzucie te umowy jak najprędzej, bo wiecie, że z tego mogą być kłopoty...[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/quote][COLOR=SeaGreen][COLOR=SlateGray][COLOR=DeepSkyBlue][COLOR=DarkOrange][COLOR=Sienna][COLOR=Black][COLOR=RoyalBlue]
[COLOR=Black]
Jak będą kazali to podrzucę[/COLOR].

[quote][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]Czytałam ogłoszenie Foksa, które prawdziwe nie było[/qupote]

No tak bo Ty Foksa widzisz co sobota, widzisz jak pracuje, widzisz jakie komendy umie, tak to zwracam honor, w takim razie oświeć mnie.
łajam się za swój brat kompetencji w robieniu jak to mówiłaś słodkich ogłoszeń.

[quote]Ogłoszenia owszem, ale prawdziwe - nie będzie problemu po szkoleniu w domu albo taką mam nadzieję.[/quote]No tak moje ogłoszenia były fałszywe, możesz nie uogólniać?
No to jak masz dom, to go szkól, szkolenie, szkolenie, a co ja robię od listopada w schronisku?
Bo chyba na kawkę i ploty tam nie przyłażę tylko na szkolenie.

[quote]Działałyście więcej w sprawie zbierania kasy, myślę, że same wiecie najlepiej... Nie mamy sytuacji krytycznej, nie musimy mieć DT na cito. Można ją zbierać nawet pół roku - jak Foks trafi do nowego domu to będziemy mieć więcej na koncie schroniskowym. Nie mamy pewności kiedy znajdzie się dom, a branie psiaka tam i z powrotem źle się kończy, same wiemy najlepiej. Można zadziałać tuż przed wyadoptowaniem, kiedy będziemy miały jakieś większe szanse na dom. [/quote]buahahaha, zdaje się, że mówiłaś coś o łajaniu się, żę za mało robisz, coś o kłapaniu dziobem i o ego.
To pozwolę Ci nabrać doświadczenia, proszę możesz nam pomóc zbierać kasę, bo ja nie mam czasu pisać na wszystkich watkach "wrzuć grosika na Foksika".
Nie DT nie musimy mieć na cito, w ogole nie musimy go mieć, w ogole niech siedzi tam do u s ranej śmierci, aż znajdzie się sponsor, ja nie mam takowych znajomości, jakby mnie było stać, albo jakby miała sponsorów to bym zebrała kasę.
OBUDŹ SIĘ!
Są setki umierajacych psów, skąd ja mam wziąć wpłacaczy?
Jak masz mi dawać takie rady to ja ich nie potrzebuję, chyba, że postawiłaś sobie za cel, wyprowadzić mnie z równowagi, ja nie mam czasu na dodatkowe obowiązki, ja jestem od ogłoszeń itp i od wyprowadzania psów, oprócz tego, mam swoje życie, ja nawet nie mam czasu bazarku prowadzić!

[COLOR=SeaGreen][COLOR=SlateGray][COLOR=DeepSkyBlue][COLOR=DarkOrange][COLOR=Sienna][COLOR=Black]
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][quote]- pokryć częściowo koszty szkolenia indywidualnego u nowego właściciela - to dobrze brzmi na ogłoszeniach,[/quote]Dobra, ale rozumiem, że jako schroniskowy pies, koszty pokryje katowicka skarpeta?

[quote]że wszystko wiedząca Publikacja wie i nawet pokaże nam jak.[/quote]Tak i do tego wszechwidząca, ocenia psa, choć go pół roku nie widziała i ze swoja koleżanką glutofią ocenia ludzi choć ich 2 razy widziała z puszką.


[quote]Ja nie mam doświadczenia,[/quote]Do zbierania kasy nie trzeba za dużego, to jak nie maż doświadczenia to mi nie dawaj takich rad.

[quote]W bazarkach przerażają mnie wysyłki, fioletowego pojęcia o nich nie mam. Sterta rzeczy stoi u mnie i myślę, że by się do sprzedania nadała... [/quote]
Poczta Polska nie taka straszna.

[quote]rozumiem, że mam sobie przywieźć łóżko, adoptować dzieciaka i zamieszkać w schronie razem z nim, żeby go nauczyć co trzeba.[/quote]Ty nie, Ty jesteś Ciocia Dobra Rada.:)

[quote]To, że nie znalazłam mu domu to sprawa dawna, miałam go pod opieką z dwa miesiące, a okres ten dla mnie łatwy nie był.
Bieganie też jest dobre dla niego, jak wszystkie inne objawy zainteresowania człowieka.[/quote]A ja ile go mam?
Też nie mam teraz łatwego okresu.

[quote]Póki co do schronu wrócić nie mogę, bo wtorki zostały zdjęte...[/quote]To jakim cudem w soboty jeździsz do scc?

[quote]To nie ja pozwoliłam Foksa wyaoptować, to nie ja nie wpłynęłam na decyzję rodziny...[/quote]No Ty nie, bo Ty nie masz prawa decydować komu dać psa a komu nie, takie prawo ma tylko kierowniczka.
Co się miałam uwiesić facetowi, biegnąć za samochodem z płaczem, Panie oddaj Pan Foksa?

[quote]Phi... [/quote]
Jeszcze tupnij nóżką.



[COLOR=SeaGreen][COLOR=SlateGray][COLOR=DeepSkyBlue][COLOR=DarkOrange][COLOR=Sienna][COLOR=Black]
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=SeaGreen][COLOR=SlateGray][COLOR=DeepSkyBlue][COLOR=DarkOrange][COLOR=Black]
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=SeaGreen][COLOR=SlateGray][COLOR=DeepSkyBlue][COLOR=Black]
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote]Ale kto rozmawiał z rodziną, z kim był Foks, na spacerze, gdy rodzina się z nim zapoznała...? Przecież wszystkie rozmawiałyście z tymi ludźmi, bo każda wie, że nie chcieli o ciachaniu słyszeć i jacy to oni źli są... Trzeba było odwieść od wzięcia Foksa, polecić inną biedę i może dom byłby stałym...[/quote]

A co Ciebie to obchodzi?
Wiesz kto z nim rozmawiał?
Kuba123, pracownicy schronu, zlinczujmy ich, najlepiej na czarne kwiatki dajmy!
A mnie to w ogole wywalcie ze schronu, bo śmiałam być z psem na spacerze, gdy go źle wyadoptowano.
Zapytaj kuby123 co ja myślałam o tej adopcji.
A po kolejne nie da się ocenić ludzi po 3 minutowej rozmowie w schronisku.
Inna bida poszła- Borys, odwieźć od ciachania?
Kobieto obudź się!
Nie wiesz jak sytuacja wyglądała to się nie mądrz!
Mowiłam im o wszystkich problemach Foksa, ja nie będę ci tłumaczyć, bo Ciebie interesuje tylko jedno, wyszukać błędu który popełniłam ja, a po kolejne dg32 tam NIE BYŁO, tak pewnie jakbyś Ty tam była to by go nie wzieli ( też bym nie wzięła psa który ujada 24/7 i nie da się wytzrymać z nim 2 minut w pomieszczeniu)

Link to comment
Share on other sites

[quote]A może powiedzieli prawdę, ale jak widać zbytnio na psie im nie zależało skoro nie chcieli skorzystać ani z pomocy wolontariusza ani z kastracji.[/quote]
łajam się z amój brak perswazji, jestem beznadziejna, ale publikacja myśli nad powrotem do schroniska, to będzie Foksika wyprowadzać we wtorki, ciepło się robi to i wolontariat wtorkowy powróci, pewnie o niego lepiej zadba niż ja, bo ja to już chyba się wypaliłam, bo się jednych metod szkolenia trzymam.
Może nawet publikacja szkolenia poprowadzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='publikacja']Ale kto rozmawiał z rodziną, z kim był Foks, na spacerze, gdy rodzina się z nim zapoznała...? (...) Trzeba było odwieść od wzięcia Foksa, polecić inną biedę i może dom byłby stałym...[/QUOTE]
"W teorii, między teorią i praktyką nie ma różnicy. W praktyce jest."

Mogę poprosić o zaprzestanie zaśmiecania tego wątku?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Rybka_39']Tak, poszedł do mysliwego, który miał 14 lat wyżła, zkaochał się w Foksie, zna jego problemy i będzie go szkolił do wypłaszania ptactwa, będzie mieszkałw kojcu polaczonym z ocieplonym budynkiem. :)[/QUOTE]

No tak, zapomniałam o tym myśliwym :D sprawuj się Foks!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

No to ja dzwoniłam do Pana od Foksa, bardzo sympatyczny Pan, który zapraszał mnie do siebie.
Pan ma 9 9chyba) koni i kózki ([IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/love.gif[/IMG]).
Foksik śpi na razie w budynku, gdzie trzyma się siodła, kojec w budowie, ma swój koszyczek w którym śpi, absolutnie nie załatwia się w pomieszczeniach, biega sobie po placu, chodzi na spacerki.
Poganiał konie i podgryzał, ale się powoli przyzwyczaja i na razie nie ma dostępu do kopytnych[IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG].
Nie niszczy, nie ma z nim problemów.
Dzieciaki tego pana rzucają mu patyczki i kamyczki, Foksik szaleje i bawi się z dzieciakami, zero agresji.
Rodzinka z Foksia bardzo zadowolona, ani myślą go oddać.
Kolega tego pana rozpieszczał i zdobył serce Foksa[IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/cool3.gif[/IMG].
Foks ma smykałkę do myślistwa, ogólnie wszyscy bardzo zadowoleni i myślę, że Foks też.
Jedyny problem to jest przywołanie nad czym Państwo będą pracować, Foksik chce już polować, jakiś kolega ma Panu przywieźć specjalną obrożę do szkolenia na której szkoli się psy do myślistwa za granicą ( nie wnikam, jesli będzie skuteczne, to warto spróbować[IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]) choć jeszcze sezonu nie ma.[IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG]
Jest super, tylko Foksik marudzi przy jedzeniu.[IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/diablotin.gif[/IMG]
Biega sobie, szaleje, myślę, że wreszcie jest w swoim żywiole.[IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/1luvu.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/new_angel.gif[/IMG]
Pies rzekomo agresor i sracz w domu, w rzeczywistości jest super psem, jeśli się da mu szansę, a mało kto w niego wierzył.[IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/cool3.gif[/IMG]
No, to mogę spać spokojnie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='publikacja']Posłuszny pies nie sika na łóżko... I oczywiście Wy w tym filmiku widzicie skakanie po drzewach i oe, a ja zapatrzenie psa na pana. Zobaczcie inne filmy z sms...

Co do gwazdorstwa i innych tego typu to niedobrze mi się robi, nawet jeśli to miał być żart.

Jeśli chodzi o Foksa i schron to tym co trzeba się wyspowiadałam, a Wam nic do tego. Jak widzę to Wasze rozczulanie to zastanawiam się poważnie nad tym, czy aby do schronu wrócę, a taką chęć przez chwilę miałam.

Nie łudźcie się, że oduczycie psa tego typu zachowań w schronie... Róbcie dalej te wasze słodkie ogłoszenia, na pewno jakieś łóżko do objszczania się dla Foksa znajdzie...[/QUOTE]


Dziś na spokojnie mogę Cię zapewnić, że dzięki takim słodkim ogłoszeniom kilka psów z wolontariatu znalazło wspaniałe domy w tym okropna, ciągnącą Tequila, którą widziałaś jak byłaś po doga ( mam nadzieję, że już tam zostanie), a Foks nie załatwia się w domu i nie jest agresywny, żaden behawiorysta nie był potrzebny, Foks trafił po prostu na niewłaściwych ludzi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...