Jump to content
Dogomania

Klubowa szpiców i ras pierwotnych 19.02. NDM


weihaiwej

Recommended Posts

[quote name='Gonia']OK,ale jak ktoś na nas napadnie za brak miejsca do siedzenia,to macie nas własnozębnie bronić:diabloti:[/quote]

[B]Ależ nie ma sprawy :razz: .[/B]

Ale ja jeszcze w związku z tym mam jedno małe pytanko do Ciebie GONIU. Czy Samoyedy będą tak jak w rozpisce ringu, sędziowane jako ostatnia rasa? Jest to dla mnie bardzo ważna informacja, bo ówczas mogłabym sobie troszkę dłużej pospać i tym samym później wyjechać z domu, zwłaszcza, że dnia poprzedniego wystawiam w Gdańsku. No a wystawiane przeze mnie szczenięta nie będą mi się za mocno stresowały długim oczekiwaniem ....

mfg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 279
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Gonia']Czytam relacje z wystaw i żeby nie było że organizator nie zapewnia miejsc do siedzenia,pytam:[B]Czy usunąć trybuny,żeby zrobić więcej miejsca dla psów,a Wy zapewnicie sobie krzesełka,czy je zostawić dla Was do siedzenia?[/B][/quote]

Ja też jestem [B]za. :multi: [/B]Tak było na zimowej wystawie i było OK

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=darkblue]Dla zainteresowanych kupnem książki Pani Gabrysi Łakomik - Kaszuba [/COLOR][COLOR=red]"Chow-chow, kto to taki?": [/COLOR][/SIZE][COLOR=darkblue]
[SIZE=3]jest możliwość zakupu na wystawie tej pozycji u samej Autorki. [/SIZE]
[SIZE=3]Cena: 20 zł.[/SIZE]

[B][SIZE=2][I]O książce więcej na stronie Allegro:[/I][/SIZE][/B][/COLOR]

[URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=86758408"][COLOR=#006699]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=86758408[/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[INDENT][quote name='kadziumia'][B]Ależ nie ma sprawy :razz: .[/B]

Ale ja jeszcze w związku z tym mam jedno małe pytanko do Ciebie GONIU. Czy Samoyedy będą tak jak w rozpisce ringu, sędziowane jako ostatnia rasa? Jest to dla mnie bardzo ważna informacja, bo ówczas mogłabym sobie troszkę dłużej pospać i tym samym później wyjechać z domu, zwłaszcza, że dnia poprzedniego wystawiam w Gdańsku. No a wystawiane przeze mnie szczenięta nie będą mi się za mocno stresowały długim oczekiwaniem ....

mfg[/quote]Tak Samoyedy są na końcu;) Powodzenia dla wszystkich:loveu:
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...