Jump to content
Dogomania

Klubowa szpiców i ras pierwotnych 19.02. NDM


weihaiwej

Recommended Posts

  • Replies 279
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam,
dziękujemy za nowy temat.
Kilka szczegółów:
termin przyjmowania zgłoszeń: 30 stycznia 2006
Działa formularz elektroniczny:
[URL="http://www-legionowo.pl/form/index_3.php"]http://www-legionowo.pl/form/index_3.php[/URL]
Organizator: oddział Legionowo
Wystawa odbędzie się w Nowym Dworze Mazowieckim....w hali.
Opłaty:
[SIZE=1][COLOR=#005633]- za pierwszego psa (z katalogiem) [B]80 zł [/B]
- za każdego następnego (bez katalogu) [B]70 zł[/B]
- za psa w klasie szczeniąt [B]40 zł[/B]
- za psa w klasie weteranów (bez katalogu) - [B]bezpłatnie[/B] - pod warunkiem wystawienia
- interchampiony [B]40 zł[/B]

[/COLOR][/SIZE][B][U][SIZE=1][COLOR=#005633]Opłaty wnoszone w dniu wystawy wynoszą 100 zł za każdego psa.[/COLOR][/SIZE][/U]
[/B]

Obsada sędziowska:
[SIZE=1][COLOR=#005633][B]Zivile Povilaitiene (LT)
[/B] Basenji
Łajka zachodnio-syberyjska
Nagi pies meksykański - Standard
Podengo portugalski krótkowłosy miniaturowy
Szpic mały kolorowy klasyczny (brązowy/czarny)
Szpic mały kolorowy współczesny (pomarańczowy/wilczasty)
Szpic miniaturowy
Szpic wilczy

[B]Marek Maciej Bork-Grabowski (PL)[/B]
Pies grenlandzki
Alaskan Malamute
Karelski pies na niedźwiedzie

[B]Peter L. Jensen (DK)[/B]
Chow Chow (czarny, błękitny)
Chow Chow (rudy)
Akita amerykańska / American Akita (Duży japoński pies/Great Japanese Dog)
Eurasier
Samoyed
Lapinporokoira

[B]Angelika Kammerscheid-Lammers (D)[/B]
Akita
Shiba

[B]Ewa Szeliga-Szeremeta (PL)[/B]
Siberian Husky[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=#005633][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=#005633][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=#005633]pozdrawiam[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=#005633]Iza Koriat-Zumis[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=#005633]ZKWP o/Legionowo[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Ja już od roku cieszę się na myśl o tej wystawie!!!:loveu: :loveu: :loveu: Akity sędziuje v-ce Przewodnicząca Klubu Akity na Świecie! Oceniała moją Sake w 2000r.w Sopocie,a niestety w 2004 ,kiedy ponownie była w Sopocie,nie mogłam być.Teraz będzie znowuż i pojadę!!!:eviltong: :eviltong: :eviltong:
Wystawię trzy psy:OKII pójdzie w otwartej,OJOSAN w championach,pokażę też shibę -BABĘ w szczeniakach:p
Już sie nie mogę doczekać tej wystawy....:cool3: Nawet jak dostanę po doopie:evil_lol: ,nic to,ważne ,że się znowu spotkamy w akitowym gronie!!!!:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='donya'][LEFT]Będzie fajnie jak zwykle :lol: :lol: :lol:
Bimbonek tez w otwartej - na championat chyba sie nie doczekamy :shake:
[/LEFT]
[/quote]Doczekacie się,ZG teraz jakoś sie spieszy!!!A fajnie to MUSI być!:loveu: :lol:
A po Klubowej będę czekała na ....wrzesień,na specjalistyczną w Łodzi,a później na światówkę!!!:diabloti: :diabloti: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='christoph']My na 90% będziemy też, Bushi wystąpiłby po raz pierwszy w Championach.
Szkoda tylko, że warunki w hali nie pozwalają na zbytnie bezeceństwa przy okazji mityngu właścicieli:shake:
Osobiście wolałbym spotkanie na stadionie, jak np. w Łodzi...[/quote]

Hiihiiii:evil_lol: Hala,nie hala;) :diabloti: Akiciarze wszędzie sobie poradzą....;) :diabloti: :evil_lol:
chyba w to nie wątpisz?;) :evil_lol: :diabloti:
A stadion w Łodzi będzie we wrześniu,a nawet w maju.....:cool3: :cool1: :diabloti: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weihaiwej']Ja pierwszy raz będę w tym akitowym gronie pełnoprawnym członkiem - bardzo się cieszę!:multi: I na ocenę przez panią Angelikę również, mimo iż to nasz debiut i może nie wyjść rewelacyjnie :)

Pozdrawiam![/quote]

Będzie dobrze,nie martw się!:multi:
W kilku moich postach poniżej ,napisałam że oprócz Klubówki nie mogę się doczekać specjalistycznej w Łodzi i światówki.Zapomniałam o sierpniowym Sopocie:razz: !!!Też się doczekac nie mogę,muszę pojechać KONIECZNIE!!!Takiego sędziego [B]nie można przegapić!!!!:multi: :multi: :multi: [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agacia']Weihaiwej,a jak bedziesz jechac na ta wystawe? Ja bede z 3.5 miesiecznym haszczakiem i szukam jakiegos transportu;)[/quote]
Agacia, ja będe jechać samochodem, ale najprawdopodobniej z Gliwic, nie z Wrocławia, bo pożyczam auto od rodziców, którzy tam mieszkają. Spróbuję to szybko ustalić i jakbym jednak wyruszała z Wrocławia, to dam Ci znać, miejsce będzie :)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie !!! Dzwoniła do mnie Pani z oddziału Poznań,usilnie poszukuje miejsca w samochodzie /z 1 szpicem miniatrurowym/ na wystawę Klubową Szpiców 19 lutego. Ja jestem Z Gdyni także trudno jest mi ją zabrać ale może ktoś z Was mili Dogomaniacy pomoże jej. Dziękuję w imieniu tej Pani i podaję telefon do niej Pani Anita Stróżyk509 538 997. Pozdrawiam wszystkich gorąco i życzę Wam Wszystkim WIELU SUKCESÓW HODOWLANYCH I WYSTAWOWYCH W NOWYM ROKY 2006 I NIE TYLKO.:lol::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ja póki co, też nie mam jeszcze pewnego transportu, i jakby co, dam znać.
Bo zawsze są dwie opcje, albo zabrać się z kimś, albo zabrać kogoś. Ale nie mam pewności, czy uda mi się skombinować auto. Będę to wiedzieć dopiero później.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...