Jump to content
Dogomania

Klubowa szpiców i ras pierwotnych 19.02. NDM


weihaiwej

Recommended Posts

  • Replies 279
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czekaj , czekaj sobie Asiaczku!!!!!!!!!!!!
Konkurencja sowicie organizatorów opłaciła i Asiaczkowe kociubki będą siedzieć w kuchni ,jak pozostałe rasowce na klubówce zadawać będą szyku. Całuski.:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Hej [B]Szorka[/B], całkiem rozumnie dałaś głos i cieszę się, że w tym nawale pracy przedwystawowej humor ci dopisuje! Dzisiaj zrobiłam przelew na Wasze konto.
A tak nawiasem mówiąc, to może pozwolicie mi chociaż jednego baska zaprezentować, co? Baaaardzo proszę!;)
P.S. U mnie w kuchni wszystkie baski sie nie zmieszczą...Ha, musisz wybrac inne miejsce do ukrycia kociubków!;)
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[INDENT][B]Klub Szpiców i Ras Pierwotnych wraz z dystrybutorem karm i diet Hills Pet Nutrition,zapraszają wszystkich zainteresowanych na Sympozjum poświęcone problemom związanym z hodowląpsów,które odbędzie sie 18 lutego br. w godz.16.00-19.00 na terenie Nowodworskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Cafe "Olimp",Nowy Dwór Maz.ul.Sportowa 66.[/B]
[B]Program:[/B]
[B]1.Najczęściej występujące problemy u szczeniąt w okresie okołoporodowym-prelegent A.Jaśkiewicz[/B]
[B]2.Basenji-prelegent J.Groszek-Szymańska[/B]
[B]3.Pies rodzinny czy pies wilk?-prelegent P.Bieńkowski[/B]
[B]4.Choroby skóry i okrywy włosowej u psów-prelegent dr.n.wet.Kourou Dembele[/B]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

A ja się pochwalę- na plakacie i dyplomach będziecie mieć moja przepiękną shibę- GEISHĘ Siwash Legend. Tytułów nie wymieniam, bo za mało miejsca.

Córkę Zwycięzcy Świata z Dortmundu, i Multi Championki z Czech.

Chyba warto się pochwalić- nie?

Gosia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia']A ja się pochwalę- na plakacie i dyplomach będziecie mieć moja przepiękną shibę- GEISHĘ Siwash Legend. Tytułów nie wymieniam, bo za mało miejsca.

Córkę Zwycięzcy Świata z Dortmundu, i Multi Championki z Czech.

Chyba warto się pochwalić- nie?

Gosia[/quote]

Jasne że warto!

Tylko tyle że kiedyś próbowano wprowadzic taki zwyczaj że na dyplomach i plakacie będzie byc pies który wygrał ostatnią klubową...
Tak się dziwnie składa, że za każdym razem kiedy jest to basenji wszyscy o tym zapominają.
Szczerze życzę żeby tym razem było to chociaż prorocze...

Pozdrawiam
Grażyna

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia']A ja się pochwalę- na plakacie i dyplomach będziecie mieć moja przepiękną shibę- GEISHĘ Siwash Legend. Tytułów nie wymieniam, bo za mało miejsca.

Córkę Zwycięzcy Świata z Dortmundu, i Multi Championki z Czech.

Chyba warto się pochwalić- nie?

Gosia[/quote]
super sa powody do dumy :smile:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia']A ja się pochwalę- na plakacie i dyplomach będziecie mieć moja przepiękną shibę- GEISHĘ Siwash Legend. Chyba warto się pochwalić- nie?
Gosia[/quote]

:eviltong: chwalipięta ;)

to oczywiscie zarcik :evil_lol:
No gratuluje a czy bede mogla osobiscie pogratulowac modelce?:multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...