Jump to content
Dogomania

Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach


zoja.

Recommended Posts

[quote name='EVA2406']Jeśli sprawna, to oczywiście tak :)[/QUOTE]

Sprawna, z tego co wiem od teściowej te takie komory na proszek wymagają czyszczenia, ale działa wszystko dobrze. Pralka jest w łomiankach, i mam nadzieję ze zmieści się nam do samochodu, pytanie tylko gdzie mamy ja dostarczyc i czy może to być w weekend? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alekso']Sprawna, z tego co wiem od teściowej te takie komory na proszek wymagają czyszczenia, ale działa wszystko dobrze. Pralka jest w łomiankach, i mam nadzieję ze zmieści się nam do samochodu, pytanie tylko gdzie mamy ja dostarczyc i czy może to być w weekend? :)[/QUOTE]

Można w każdym terminie po wcześniejszym ustaleniu z Jolą - 664-821-160

Zapraszam na bazarek:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242271-BI%C5%BBUTERIA-dla-Poli-do-27-04-godz-22-00?p=20728117#post20728117[/url]

Link to comment
Share on other sites

Czy jest ewentualnie ktos,kto mógłby przeprowadzić wizytę przed adopcja na śródmieściu ? Niestety się nie znam a prawdopodobnie będzie trzeba sprawdzić domek dla mojego tymczasowicza. Przez telefon pan wydaje się wporzadku jutro zadecyduje,czy jest chętny w 100% gdy pozna psa osobiście

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']Czy jest ewentualnie ktos,kto mógłby przeprowadzić wizytę przed adopcja na śródmieściu ? Niestety się nie znam a prawdopodobnie będzie trzeba sprawdzić domek dla mojego tymczasowicza. Przez telefon pan wydaje się wporzadku jutro zadecyduje,czy jest chętny w 100% gdy pozna psa osobiście[/QUOTE]

Ola, czy chodzi o Rysia? Poproszę koleżankę która jest specjalistka od sprawdzania domków - podaj dane co i jak :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paros']Ola, czy chodzi o Rysia? Poproszę koleżankę która jest specjalistka od sprawdzania domków - podaj dane co i jak :lol:[/QUOTE]
Byłabym wdzięczna, ale czekam aż Pan dzisiaj przyjedzie i pozna Rysia osobiście. :p muszę usłyszeć, że na pewno jest zdecydowany na niego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igam'][B]28.04 (niedziela) jest Dzień Ziemi na Polach Mokotowskich
[/B]Czy my - Znajdki się tam wybieramy?[/QUOTE]

[quote name='malagos']Juz o to dwa razy pytałam i nikt mi nie odpowiedział.....[/QUOTE]


Teraz Znajdki są fundacją i powinny być oficjalnie zgłoszone jeżeli chciałyby wziąć udział. Tyle się działo w znajdkowej codzienności, że został przegapiony termin zgłoszenia ... :shake:

Przykro :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406']Można w każdym terminie po wcześniejszym ustaleniu z Jolą - 664-821-160

Zapraszam na bazarek:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242271-BIŻUTERIA-dla-Poli-do-27-04-godz-22-00?p=20728117#post20728117[/URL][/QUOTE]

Mam problem z dowiezieniem pralki do przytuliska, bo sama z mężem nie daję rady zapakować jej do samochodu - czy ktoś z Was mieszka może w pobliżu łomianek i mógłby pomóc wrzucić pralkę do samochodu? Ewentualnie czy ktoś z Was dysponuje może większym samochodem niż ford focus kombi i byłby chętny pomóc?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igam']Łoj :( co roku byliśmy. Zresztą na Polach poznałam przecież Znajdkową ekipę.
A może udało by się "dokleić" do kogoś? Bo już chciałam pytać które pieski mogą jechać...[/QUOTE]
regulamin tego zabrania ,niestety: "3. W Festynie mogą uczestniczyć wyłącznie WYSTAWCY zaproszeni przez Organizatora, którzy posiadają pisemne potwierdzenie zaproszenia.
4. Każde zaproszenie dotyczy tylko jednego podmiotu, żaden z WYSTAWCÓW nie może dołączyć do swojego
stoiska innej organizacji, instytucji bądź firmy komercyjnej."

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igam']Łoj :( co roku byliśmy. Zresztą na Polach poznałam przecież Znajdkową ekipę.
A może udało by się "dokleić" do kogoś? Bo już chciałam pytać które pieski mogą jechać...[/QUOTE]

[quote name='mimiś']regulamin tego zabrania ,niestety: "3. W Festynie mogą uczestniczyć wyłącznie WYSTAWCY zaproszeni przez Organizatora, którzy posiadają pisemne potwierdzenie zaproszenia.
4. Każde zaproszenie dotyczy tylko jednego podmiotu, żaden z WYSTAWCÓW nie może dołączyć do swojego
stoiska innej organizacji, instytucji bądź firmy komercyjnej."[/QUOTE]

Bardzo żałuję, że nie będzie znajdek na Dniach Ziemi - nie spotkamy się :-(
Cała ekipa była razem :lol: Bardzo miło wspominam te spotkania.

[B]W piątek srebrna kotka Pusia :multi: pojechała do nowego domu.
W piątek do nowego domu pojechała Petra :multi:, a w sobotę Wiki :multi: pojechała do nowego domu.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...