Jump to content
Dogomania

Argo z Szydłowca - na DT u Murki - potrzebne wsparcie na opłaty i szukanie domu


Marinka

Recommended Posts

uwaga - meldunek z banku ;)

20,- wplata na Argo - Katarzyna Walijewska Suwałk
30,- dla Argo od: Marta Wójcikowska z Wrocławia
30,- na Argo - Sylwia Kurzela, Zgierz
40,- Argo - Agnieszka Szydłowska, Warszawa
50,- Argo i Marcel - Magdalena Jankowska, Tłuszcz
140,- na Argo i Marcela - od zacharego składki na DT za XI/2010
50,- dla Argo- Maura Rebeka Ładosz, Wrocław

razem wpłynęło 360 złotych, wpłaty dla obu umieszczę też na wątku Marcela, a cioteczka Marinka chłopaków sprawiedliwie podzieli kasą ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='krakowianka.fr']Jestem na zaproszenie Marinkaa.

Czy moge prosic o streszczenie watku i sytuacji, tak w w kilku zdaniach? Ile psow, ile kasy potrzeba co miesiac, gdzie sa psy. Nie bardzo mam czas na przeczytanie calosci, bo to jest dluuuuugi watek.

Z gory dziekuje.[/QUOTE]


Bardzo dziękujemy za przybycie.Psiaki są 2-Argo i Marcel w hoteliku u funi.Brakuje nam 150zł deklaracji miesięcznych na ich utrzymanie ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='krakowianka.fr']Jestem na zaproszenie Marinkaa.

Czy moge prosic o streszczenie watku i sytuacji, tak w w kilku zdaniach? Ile psow, ile kasy potrzeba co miesiac, gdzie sa psy. Nie bardzo mam czas na przeczytanie calosci, bo to jest dluuuuugi watek.

Z gory dziekuje.[/QUOTE]

Sytuacja w kilku słowach wygląda następująco:
Chcemy w hoteliku u Funi utrzymać dwa psy (Argo i Marcela) dopóki nie znajdą domów..
Koszt hotelowania to 750złotych/miesiąc
W deklaracjach stałych mamy póki co 600 złotych

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']uwaga - meldunek z banku ;)

20,- wplata na Argo - Katarzyna Walijewska Suwałk
30,- dla Argo od: Marta Wójcikowska z Wrocławia
30,- na Argo - Sylwia Kurzela, Zgierz
40,- Argo - Agnieszka Szydłowska, Warszawa
50,- Argo i Marcel - Magdalena Jankowska, Tłuszcz
140,- na Argo i Marcela - od zacharego składki na DT za XI/2010
50,- dla Argo- Maura Rebeka Ładosz, Wrocław

razem wpłynęło 360 złotych, wpłaty dla obu umieszczę też na wątku Marcela, a cioteczka Marinka chłopaków sprawiedliwie podzieli kasą ;)[/QUOTE]

Mari ślicznie dziękujemy :)
Nie muszę ich rozdzielać ponieważ mają wspólne konto :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']aNo to robi się coraz ciekawiej .....To kiedy dowiemy sie o wpływach z 1% jako ludziE ,którzy tam wpłącali ? Ja jestem bardzo ciekawa ,mam prawo chyba wiedzieć .Rodzina wpąłcała ....[/QUOTE]

Ja też uważam, że organizacja OPP do tego non profit powinna być transparentna. Więc pod jaki urząd należy rodzina. Bo mam taką wpłatę:
U.S. w Środzie Wielkopolskiej 30-07-2010 wpłata pod tytułem :(76694). Wydaje mi się, że to mogłaby być ta wpłata. Kwota 9,90 zł.

Link to comment
Share on other sites

I jeszcze jedna sprawa - na stronie fundacji jest opublikowany skan sprawozdania za 2009r. Jest tam wyszczególniony 1%. Sprawozdanie jest też złożone do KRS. Więc KAŻDY może się z nim zapoznać. To te wpłaty zapewniły zapłatę za zwierzęta ( leczenie, utrzymanie, hotele itp., czyli cele statutowe)w drugiej połowie 2010r. To , ile wpłynęło w 2010r. za 2009r. będzie wiadomo dokładnie 31.12.2010, więc proponuję nie dzielić skóry na niedźwiedziu.
Więc pytanie brzmi - ile osób z Waszych rodzin i ilu znajomych wpłaciło 1% rozliczając do końca marca 2009r. podatek za 2008r.? Bo ten wątek został założony w listopadzie 2009r. Wtedy też wydatki dotyczące tych psów np. z LCMZ były najwyższe. Zapłaciły za to osoby, które dały 1% do 31-03-2009, czyli zanim jeszcze ktokolwiek słyszał o Argo i Marcelu.
Więc jeżeli darczyńcy z wątków tych psów są zainteresowani sposobem wydatkowania darowizn ich i ich rodzin, to powinni sobie uświadomić, że w zasadzie w dużej części tymi datkami została pokryta "pożyczka" za wydatki poniesione do lipca 2010, bo wtedy dopiero zaczęły spływać pierwsze pieniądze z 1% za 2009r.

Link to comment
Share on other sites

wystawie toczek do konnej jazdy - troche nie sezon, ale moze ktos sie skusi...
choc kilka tygodni temu nikt nie chcial... :(
no coz, moze teraz sie uda...

ok, wystawilam - zapraszam, wiosna niebawem - moze sie przyda ;)
[url]http://www.dogomania.pl/threads/196954-dzieciecy-toczek-do-konnej-jazdy-za-10-zlotych!-na-argo-z-szydlowca-do-28-11-22-00?p=15795224#post15795224[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...