Jump to content
Dogomania

Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!


danka1234

Recommended Posts

[quote name='anita_happy']Ogłoszenie na allegro - nie wytrzymałam i napisałm wiadomosc do sprzedawcy!!!"Czy biznesik na jamnikach sie juz skonczył - bo nie idą...Facet w aukcjach ma juz szczeniaczki maltańczyka!!!!!
BIZNES sie kręci..dlaczego TAM Urząd Skarbowy nie włazi i nie WERYFIKUJE!!!!!!!!!!!!!!

Mamy do sprzedania psa i suczkę rasy Jamnik Standardowy Krótkowłosy w kolorze czarny podpalany. Obydwoje są w wieku 3 lat i nie są agresywne Suka miała 5 miotów ( 4-7szczeniąt) bez cesarek. Na zdjęciu suka ze szczeniakiem . SPRZEDAM TYLKO RAZEM !!! PARA 400 ZŁ.Serdecznie polecam .Kontakt wyłącznie tel.0-698-294-XXX [IMG]http://img08.allegroimg.pl/photos/oryginal/16/40/36/44/1640364456[/IMG]

[url]http://allegro.pl/jamnik-jamniki-dorosla-parka-pod-warszawa-i1640364456.html[/url]

JAK PATRZE na oczy tej suczyny to serce ściska!!!!!strach totalny..
czy psy domowe i kochane mają takie przerażenie w oczach?[/QUOTE]
prosze w tej sprawie nic nie robic...nie dzwonic....
juz jedna osoba zadzwoniła...
suka dostała cieczki i chcą ją dopuscic !!!
okolice Janek ale jeszcze adres nie znany

Link to comment
Share on other sites

[B]Isadora[/B] ta sunia jest w miejscowości Koprzywnica - świętokrzyskie. Tam w ogóle tragedia.
Ma właściciela ponoć, ale nam dokładnie nie chciano powiedzieć który to. Jedna osoba wskazała nam jedynie kierunek. Sunia na pewno ma małe, co widać
[IMG]http://img832.imageshack.us/img832/1058/jamnisia9.jpg[/IMG]

Tutaj inne zdjęcia:
[URL]https://picasaweb.google.com/104801708904367797654/OnekIJamnisia?authkey=Gv1sRgCLO82LzIpNv_JQ[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']O matko święta - może wykupić tę parę jamników?... Tylko po pierwsze za co, a po drugie nawet gdybyśmy te kupiły, sprawią sobie następne :([/QUOTE]Napisalam do sprzedajacego ale nie odpisal , odpowiada tylko na telefony, za te parke chce 400 zl.:(

Link to comment
Share on other sites

Też tak zrozumiałam. Szczeniora sprzedać nie problem, choć moja Kresia została ciepnięta w krzaki jako 8-tygodniowe szczenię - prawdopodobnie właśnie dlatego, że się nie sprzedała. No, ale ona była "wybrakowana", bo miała przepuklinę pachwinową, a 250 zł za operację to stanowczo za dużo dla chodofffcy :( To co, pytać ewentualny domek czy się "złoży" na suczynę?...

Link to comment
Share on other sites

znajoma dzwoniła do"hodowcy" sunia dostała cieczki chyba nie wydadzą...
psy są z okolicy Janek /Wawa/
ma jeszcze dzwonic - bo "chciala sprawdzis suke na dzieci"

ja napisałam, ze
"Witam,
mam uwagę co do aukcji

i pytanie
Sprzedaje Pan jamniczkę bo już nie idą jamniki na rynku?
a maltańczyki sa w modzie...

mam nadzieje, że kiedyś Urząd Skarbowy weźmie się za takie hodowle jak Pańska.

powodzenia
Nowa Ustawa o ochronie zwierząt zmieni troche realia w szarej RP
pozdrawiam "
.................
[B]i mam odpowiedź :) /mam też nazwisko jegomosci:)))[/B]
czyli mamy NAZWISKO i miejscowość :)))

[I]"Sprzedaję jamniki nie dlatego że się nie sprzedają szczeniaczki tylko dlatego że zryły mi cały ogród i bywają nieobliczalne.Suczka miała w zeszym roku szczeniaki, które gdy miały 4 tyg. zagryzła a pies nieznosi dzieci a mam 10 latka. Jak i u ludzi trafiają się psychole!! Jakim prawem ocenia pan innych zamiast grzecznie zapytać o powód !! Pan pewnie by swoje dziecko dał na pożarcie psu !! A może lepiej je uśpić? Czy to leprze rozwiązanie ?Uważa ze znajdzie się osoba która je weżmie i doskonale sobie poradzi. A PAN NIECH PILNÓJE SWOJEGO SIEDZENIA A NIE WPIEPRZA SIĘ DO INNYCH JAK NIE ZNA PAN SYTUACJI!!"
[/I][B]
W AUKCJI ta sama osoba ma do sprzedania maltańczyki po 850 zł!!![/B]a w opisie jamników jest zapis - że suka miała szczeniaki kilka razy, a nie RAZ
PSEUDO i już trzęsie portami
Na razie nic nie odpisze...
bo widze, ze macie plany wykupu.
z chćecią facetowi napiszę, ze mamy zdjęcia psów - jak pojawią sie na bezdomności będzie wiadomo kto wywalił...
a samego Pana HODOWCE mamy na celowniku...mając dane Miejscowośc i nazwisko nie był trudny do namierzenia.
I zalecę mu aby - jak już "sprzedaje" to niech ma papier na to - bo uśmiercenie zwierzęcia tylko przysporzy mu problemów w "hodowli"

[B]przy tej nagonce jest duże prawdopodobieństwo, ze facet pozbędzie się jamników:( /dlatego nie napisze na razie

p.s.
widać wnerwienie u sprzedawcy bo sadzi byki ort gorsze do moich :)
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
[I]Sprzedaję jamniki nie dlatego że się nie sprzedają szczeniaczki tylko dlatego że zryły mi cały ogród i bywają nieobliczalne.Suczka miała w zeszym roku szczeniaki, które gdy miały 4 tyg. zagryzła a pies nieznosi dzieci a mam 10 latka. Jak i u ludzi trafiają się psychole!! Jakim prawem ocenia pan innych zamiast grzecznie zapytać o powód [/I][/QUOTE]

a to dziwne bo w ogłoszeniu napisał że "nie są agresywne"
co za bydle

Link to comment
Share on other sites

Nie macie nr tel?... A może maila - można by napisać, że chcemy kupić... Teraz nie wiadomo czy facet zakończył aukcję bo się przestraszył czy rzeczywiście sunia dostała cieczki i postanowił jeszcze na nie zarobić zanim się jej pozbędzie :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...