Jump to content
Dogomania

Piękny Bilon w Nowym Domku Dziękuję wszystkim za wsparcie Bilonika !


Klaudus__

Recommended Posts

na temat domku w Smolcu cisza.
Obiecali ,że go wykastrują czyli liczą się z wydatkami.Trzeba mieć nadzieję,że dotrzymają słowa, a dzięki temu pieniądze można przeznaczyć na następną bidę.
Musimy poczekać na zdanie klaudus.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bardzo bardzo się cieszę,że wizyta wypadła dobrze. To dla Bilona ogromna szansa... Tylko trzeba uczulić po stokroć,że jak coś to My Go bierzemy spowrotem... - Zresztą to standard.
Oby był grzeczny i niczego nie wywinął! ;)
Domek w Smolcu odpadł, ponieważ [z tego co zrozumiałam] Pani została poinformowana,że pod uwagę,że jest brany ktoś inny... No cóż...
Lucyna z hotelikowej kasy nic nie zostaje - stałych wpłat (miesięcznych) jest "około" 220 zł, a koszt hoteliku to około 360 zł (miesięcznie)... + ewentualne koszty weterynaryjne.
Troszkę się zapędziłam i muszę teraz dokładać sama więc na jakikolwiek grosik co 'został' nie ma co liczyć...
Mogę zwrócić pieniążki tym co wpłacili za luty...

Przepraszam,że tam niewielę tu piszę,ale mam sporo problemów i niestety ogranicza mnie czas.
Jak wiecie daleko mam do Bilona...
Czy mógłby z Nimi ktoś podpisać umowę i 'zerknąć' jak się ma Bilon?? - jak tam będzie oczywiście...
Państwo pojadą w takim przypadku po Niego sami?

Link to comment
Share on other sites

Jak pisałam państwo są zdecydowani jechać po Bilona w ciągu 2-3 dni.Ja mogę zrobić wizytę poadopcyjną.
Tylko kto podpisze umowę adopcyjną?
Klaudus, może wyślij do hoteliku umowę przez siebie podpisaną i na siebie, a właściciel hotelu weźmie od nich podpis i prześle ją do Ciebie?
Bardzo proszę , by w umowie koniecznie był punkt o kastracji, bo mówiłam ,że jest.

W związku z tym ,że klaudus dopłaca do psa, proponuję by wpłacić za Bilona za ten miesiąc i dług może choć ciut zmaleje.
Ja wpłacę, kto jeszcze ?
Podajcie mi namiary do hotelu , bo posiałam,a muszę podać ludziom.

Link to comment
Share on other sites

a może domkowi ze Smolca zaproponować Rumka, który jest w hoteliku u ZuziM? Był moim gościem przez dobę , słodki , grzeczny. Wielkością by pasował do foksia i też żywotny chłopak.
[url]http://www.dogomania.pl/threads/143182-OstrzyA-ony-Rumek-JuA-w-hotelu-u-ZuziM-szuka-ds/page79[/url]

Link to comment
Share on other sites

Poker ja tez wierzę w Twój ogląd sytuacji:)
Klaudia pisz nam tutaj od razu ile w plecy Bilon w hotelu i za jaki okres, aby później nie było niedomówień żadnych, a Ty nie została na przysłowiowym lodzie.
adres hotelu i dane sa na stronie
[url]www.animalshotel.pl[/url]
ale się cieszę.

Link to comment
Share on other sites

zgadzam się:)
Zmykam drukowac, ale wieczorem zajrzę. Poker Ty jesteś wspaniałą kobietą, nie dość, ze znalazłaś Bilonowi hotel, bo ja zapomniałam kompletnie o Lwówku, to teraz jeszcze działasz. Dzięki wielkie za motywację w jego sprawie. Trzymam kciuki za finał. Proszę powiedzcie im też o szelkach, bo z obrożą to on sobie umie radzić, ale P. Kazik mówił, ze wystarczy kucnąć i pies przychodzi. Ale warto uważać, zwłaszcza w pierwsze dni. Ja jestem przeczulona, bo mój Bismarck też zaliczył nawiewkę. Nie dosć, że bał się wtedy wszystkiego, to nie reagował na schroniskowe imię. Ale go złapałam po jakiś 10 minutach pogoni i nikomu nie życzę takich sytuacji. Imię też mu wtedy zmieniłam i zaczął reagować;)

Link to comment
Share on other sites

Ja wpłaciłam 20,00 PLN za styczeń/luty 19.01. swoją deklarację. Ingrid widnieje 50,00 PLN za styczeń/luty, a nie ma jej grudzień/styczeń. Zaczekamy na Klaudię, uzupełni dane i poda co i jak. Ostatnio edytowała pierwszy post 16 stycznia, zapewne coś się zmieniło.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucyna']Ja wpłaciłam 20,00 PLN za styczeń/luty 19.01. swoją deklarację. Ingrid widnieje 50,00 PLN za styczeń/luty, a nie ma jej grudzień/styczeń. Zaczekamy na Klaudię, uzupełni dane i poda co i jak. Ostatnio edytowała pierwszy post 16 stycznia, zapewne coś się zmieniło.[/QUOTE]

Masz racje Lucynko,moja deklaracja zostala zaksiegowana na miesiac do przodu.

Link to comment
Share on other sites

klaudus nie ma i nie wiem czy się zgadza na moją propozycję w sprawie podpisania umowy adopcyjnej.Pan podał mi wszystkie dane i można by już finalizować sprawę.
Ja ostatnio wpłacałam w połowie grudnia, teraz wpłacę kolejną turę czyli 20 zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']klaudus nie ma i nie wiem czy się zgadza na moją propozycję w sprawie podpisania umowy adopcyjnej.Pan podał mi wszystkie dane i można by już finalizować sprawę.
[/QUOTE]
A ma wyjście :eviltong: Chyba woli sama nie przyjeżdżać ;)

Nei ten sam pies, nei tan sam. Oby do Pixelka szczęscie też się uśmiechnęło.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...