Jump to content
Dogomania

Piękny Bilon w Nowym Domku Dziękuję wszystkim za wsparcie Bilonika !


Klaudus__

Recommended Posts

[quote name='zerduszko']Dostałam trochę jego zdjęć i jestem pod wrażeniem. On naprawdę jest piękny!
[B]
Powtórzę się po raz któryś: co z tym allegro?? [/B]

:p[/QUOTE]
chyba nie ma ,a przydałoby się chłopaka już wyekspediować do DS

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wklejam tekst do rozważenia i ewentualnego poprawienia:


[I]Bilon to około 2 letni piesek w typie husky. Dwa lata to piękne psisko koczowało pod sklepem. Na szczęście przed mrozami został wypatrzony przez wolontariuszy i umieszczony w płatnym hoteliku. [/I]
[I]Tam przeszedł prawdziwą metamorfozę. [/I]
[I]Teraz to wspaniały i wesoły pies. Zachowuje czystość w domu, jest niekonfliktowy i energiczny.[/I]
[I]W człowieku widzi cały świat ... więc szybko zaakceptuje nowego opiekuna. [/I]
[I]Ze względu na chęci do zabaw i witalność najlepszym byłby dla niego dom z wybiegiem lub aktywni opiekunowie.[/I]
[I]Bilon czeka na dom, który go przyjmie i pokocha.[/I]

Link to comment
Share on other sites

To ewentualnie poprawiam ;) [quote name='Lucyna']Wklejam tekst do rozważenia i ewentualnego poprawienia:


[I]Bilon to około 2 .letni terierowaty pies z cechami husky. Dwa lata to piękne, smutne psisko koczowało pod sklepem. Na szczęście przed mrozami zostało wypatrzone przez wolontariuszy i umieszczone w płatnym hoteliku. [/I]
[I]Tu Bilon przeszedł prawdziwą metamorfozę. [/I]
[I]Teraz to wspaniały, wesoły i energiczny pies. Zachowuje czystość w domu, jest niekonfliktowy i [/I][I]w człowieku widzi cały świat ... więc szybko zaakceptuje nowego opiekuna. [/I]
[I]Ze względu na chęć do zabaw i witalność najlepszy byłby dla niego dom z aktywnymi właścicielami lub chociaż z wybiegiem [/I]
[I]Bilon czeka na dom, który go przyjmie i pokocha.[/I][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

To barrrdddzzzoo proszę o wykorzystanie i propozycję tekstu :lol:
Już pisałam, allegro mogę wystawić. Nie chciałabym zrobić tekstu, który nie będzie się podobał. Nikt nic nie pisze stąd moja propozycja. Czekam jeszcze na inne. Dzięki Poker za korektę:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda z.']ja tez myślę, że można by było zmienić fotę w banerku, bo juz nie wygląda na zmęczonego życiem chłopaka;) Bilon to naprawdę super psiak, zapomniałam też dodać, że załapaliśmy sie na super placki ziemniaczane u P. Ani:)[/QUOTE]
To ja zamawiałem bannerek na bazarku bannerkowym Mantis i rzeczywiście na tamtej fotce Bilonik jeszcze smutny...
Ale dużą zaletą tego bazarku jest to, ze można zamówić piękny bannerek z własnym wskazówkami i za jedyne 5 złotych (na kudłacze), więc myślę, ze jeśli ktoś wcześniej nie zrobi, to warto:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/176906-Bannerkowo-Dla-KudA-aczy-w-potrzebie-Do-31-I[/URL]

Wysłałem dziś na Bilonika trzecią wpłatę, jutro powinna dojść. Na Mikusia też parę złotych posłałem (przepraszam, Klaudus, że z opóźnieniem), niech Kochany Król krzepnie i regeneruje siły na wiosnę!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucyna']To barrrdddzzzoo proszę o wykorzystanie i propozycję tekstu :lol:
Już pisałam, allegro mogę wystawić. Nie chciałabym zrobić tekstu, który nie będzie się podobał. Nikt nic nie pisze stąd moja propozycja. Czekam jeszcze na inne. Dzięki Poker za korektę:loveu:[/QUOTE]
Kobitki, już chyba z 3 razy Klaudia wklejała ten tekst [URL]http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Bilon-pies-na-medal-D-W0QQAdIdZ178205827[/URL] :D Można by je zmiksować i stworzyć nowy, fajny aktualny ;)

Link to comment
Share on other sites

Cześć wszystkim! Jestem tu nowa, Aśka :) Zainteresował mnie bardzo los Bilona. Zaadoptować nie mogę, mam już jednego psiaka ze schronu i póki co nie mam warunków na więcej. Chętnie się dorzucę na tego Bilona - czy mogę prosić o jakieś dane, żeby przelać pieniążki? I chciałam też spytać Lucynę co tam z allegro? udało się wystawić? pozdrawiam ciepło!

Link to comment
Share on other sites

Poker masz zapchaną skrzynkę .
słuchajcie myślę gdzie by dać tego owczarka, ze schroniska wroclawskiego zeby to nie był kojec i buda , pomijam , ze nie ma deklaracji - ale czy ten hotelik by był dla niego ok?
[url]http://www.dogomania.pl/threads/177178-Dziadek-owczarek-niemiecki-Boro-umrze-bez-pomocy-prosmy-o-pomoc-dla-niego[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...