Jump to content
Dogomania

Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !


kinga_kinga7

Recommended Posts

[quote name='jostel5']No,widzisz! [B]Cholery można z tymi chłopami (niektórymi :))[/B] dostać!!! To tak,jakby mieli co najmniej stracić własne...
Dziękuję-też się cieszę! Ale-żeby nie zapeszyć![/QUOTE]

Mój ojciec prawie płakał, jak wiózł psa na kastrację, a potem wielokrotnie go przepraszał za to, co zrobił:evil_lol:
Oczywiście, sprawa kastracji jest bardzo ważna-cos wykombinujemy z tymi boksiami. Inaczej byc nie może. W sekrecie powiem, że uwielbiam boksery, przez 12 lat miałam sunię-białą boksię.

[quote name='jostel5']Elmira,czekamy! To też Twoje dzieło,kobieto! Gdyby nie Ty...:([/QUOTE]

Jostel:loveu:, nie przesadzaj, nie przesadzaj.
Najwięcej, a w sumie wszytko robicie Wy, czyli osoby, które są na miejscu.

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje, dziewczyny, super robota!
A co do bud, mogę podpowiedzieć, ze najtaniej zrobi je wiejski fachura, czyli spec złota rączka, stolarz. Tylko trzeba dac projekt, wymiary i potargować się. albo dzieciaki w szkole na zajeciach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Gratulacje, dziewczyny, super robota!
A co do bud, mogę podpowiedzieć, ze najtaniej zrobi je wiejski fachura, czyli spec złota rączka, stolarz. Tylko trzeba dac projekt, wymiary i potargować się. albo dzieciaki w szkole na zajeciach.[/QUOTE]

Te budy to prezent od naszego powiatowego polityka,więc-nie będę się wcinać z sugestiami...:) Myślę,że będą wypasione...;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Była taka suczka niewielka z bliznowatym pyszczkiem ale już jej nie widzę na stronie internetowej schroniska. Czy to znaczy że dom znalazła czy po prostu już nie było miejsca na stronie.[/QUOTE]

Dogo07, a więcej szczegółów możesz podać? Wiek, chociaż "na oko", może pamiętasz wielkość. W Białej psiaki nie przepadaja bez śladu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lunarmermaid']Powiedzcie mi proszę,czy w schronisku przydałyby się stare kołdry,śpiwory,kurtki? Będę się przeprowadzać w czerwcu koło Kraśnika,może ktoś by to ode mnie odebrał.Bo pocztą to chyba drogo by wyszlo,a Biała tak daleko od Kraśnika...[/QUOTE]

lunamermaid, oczywiście, że takie rzeczy są jak najbardziej potrzebne. Co do transportu, to musimy na dziewczyny z Białej poczekać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lunarmermaid']Powiedzcie mi proszę,czy w schronisku przydałyby się stare kołdry,śpiwory,kurtki? Będę się przeprowadzać w czerwcu koło Kraśnika,może ktoś by to ode mnie odebrał.Bo pocztą to chyba drogo by wyszlo,a Biała tak daleko od Kraśnika...[/QUOTE]

Oczywiście,że tak!!! Wszystko się przyda!!! Może będziesz też miała nieużywane już garnki i miski?
A transport JAKOŚ się znajdzie,coś wymyślimy,mamy jeszcze trochę czasu przecież...:)
Jak to dobrze,że pomyślałaś o naszym schronie...:)Dziękujemy!

Link to comment
Share on other sites

Znalazłam stronkę na dogo to i pomyślałam...Szkoda,że to tak daleko od Kraśnika bo chętnie bym przyjeżdżała i pomagała w schronie. A rzeczy zapakuję,to ktoś może ode mnie to potem odbierze.
Napiszcie co się przyda,bo dużo rzeczy będę wyrzucać,żeby nie musieć wozić.Jak będą potrzebne to zabiorę...

No i mogę służyć jako DT...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lunarmermaid']Znalazłam stronkę na dogo to i pomyślałam...Szkoda,że to tak daleko od Kraśnika bo chętnie bym przyjeżdżała i pomagała w schronie. A rzeczy zapakuję,to ktoś może ode mnie to potem odbierze.
Napiszcie co się przyda,bo dużo rzeczy będę wyrzucać,żeby nie musieć wozić.Jak będą potrzebne to zabiorę...

No i mogę służyć jako DT...[/QUOTE]

lunarmermaid mogłabyś dać DT??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elmira']lunamermaid spadasz nam z nieba. Jeśli możesz, to nie wyrzucaj nic:)

Dziekujemy bardzo za pamięć i za szczęśliwy traf, który skierował Ciebie tutaj.[/QUOTE]

Ją tutaj skierowały wszystkie dobre bogi pod wodzą "naszego" św.Franciszka...;)
Lunamermaid,a może pomóc Ci we wcześniejszej przeprowadzce...??? :lol: Albo może przenieś się od razu do Białej,co? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Lunarmermaid-w schronie ludzi potrzeba na t.zw. GEWAŁT!Przyjeżdżaj...:)

A teraz poważniej...W schronie jest prowadzona kartoteka ze zdjęciami i psy nie giną bez wieści.Dzisiaj znalazłam też wśród tych wszystkich bud moją wirtualną podopieczną i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa. Mamy [B]cztery nowe szczeniorki [/B](wczoraj podrzucone) i[B] astkę[/B]-mocno w typie rasy...Dziewczyna ostatnio bardzo chorowała,ale już jest lepiej-schroniskowy wet naprawdę wie,po co tam jest :).Oprócz niej leki i zastrzyki dostają też inne chorybzdy...
[B]Benia[/B] poszła wczoraj do domu-podobno ma być sterylizowana już przez nowych właścicieli...
Wszystkie terminy sterylek są obstalowane-sprawdziłam u weta-zgadza się!
[B]Boksie[/B]-przecudne! Przytulaki ufne,trochę smutne,ale żarełko pochłaniają w ilościach hurtowych!
O ile p.kierownik nie zmieni zdania na temat kastracji psów-trzeba je na cito wyciągnąć ze schronu!!! Są naprawdę łakomym kęskiem dla różnych takich spod ciemnej gwiazdy!
Uważam,że trzeba też intensywnie ogłaszać śliczną,delikatną [B]Pudi[/B],a także [B]molosowatą, łagodną Rudą,rottki i astkę...Aha ,no i białego kudłacza bez oczka...[/B]
Na stronie schronu jest sunia podpisana imieniem [B]"Zmaltretowana"[/B] z łańcuchem wrośniętym w szyję :( Jakaż się z niej teraz zrobiła pięknota-nic tylko brać i kochać!
W Białej są same piękne psy! Kiedy się jest na terenie schroniska,nie wiadomo,gdzie patrzeć i iść-wszystkie chcą być pomiziane! A pani,która tam pracuje- kiedyś ,kiedyś- pójdzie prosto do nieba!!! Ona autentycznie kocha te psy,a one kochają ją! Na razie tyle...Gremlinek wstawi zdjęcia,a jest ich ...PO KOKARDĘ!

Link to comment
Share on other sites

Czekam na zdjęcia...Macie piękne,duże sunieczki w schronie.Rozglądam się za takową,bo może za jakiś czas wezmę jakąś na stale.A tu w każdym schronie tylko psy...A u Was suniek pod dostatkiem i to ładnych,tzn.takich,które mi się podobaja.A lubię oryginalne psy,co widać po moich tymczasach.
Możecie je sobie obejrzeć...
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/134040-Kudłaty-piękny-duży-pies-w-DT.-Szukamy-DS[/URL]
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/127114-Spajky-z-Orzechowiec-jest-w-DT-i-szuka-domku-stałego-prosimy-o-wsparcie[/URL]-...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...