Jump to content
Dogomania

Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !


kinga_kinga7

Recommended Posts

[quote name='gremlinek']Hej, Dzień Dobry :)
To ja jestem tą "nową potencjalną wolontariuszką" , o któej pisałą jostel5. Myślę, że jestem całkiem niezła w obsłudze komputera i, mam nadzieję, że to w jakiś sposób może się przydać :))[/QUOTE]

witaj gremlinek! Fajnie,że jesteś tu z nami:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gremlinek']Hej, Dzień Dobry :)
To ja jestem tą "nową potencjalną wolontariuszką" , o któej pisałą jostel5. Myślę, że jestem całkiem niezła w obsłudze komputera i, mam nadzieję, że to w jakiś sposób może się przydać :))[/QUOTE]
Jeśli ty zaczniesz działać :loveu:to schronisko w Białej Podlaskiej
będzie rosło w siłę :loveu::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gremlinek']Hej, Dzień Dobry :)
To ja jestem tą "nową potencjalną wolontariuszką" , o któej pisałą jostel5. Myślę, że jestem całkiem niezła w obsłudze komputera i, mam nadzieję, że to w jakiś sposób może się przydać :))[/QUOTE]

Gremlinku,wyjeżdżamy jutro wcześniej-o 10.00 czekam na Was przy Brzeskiej :) Tak wyszło...przepraszam.Powiadom Grzybcię.O 14-tej musimy już być w M-cu...

Link to comment
Share on other sites

[B]PEGGI I MEGGI.[/B]
[IMG]http://i43.tinypic.com/259afex.jpg[/IMG]
[B][SIZE="4"]od 6 lat w schronisku czekają na wspólny dom!!
Nie skazujmy ich na spędzenie całego swojego
życia w schronisku i pomózmy znaleźć im
wspólny dom!![/SIZE][/B]

[COLOR="#000000"][B]ich wątek:[/B][/COLOR]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/139168-Meggi-i-Peggi-psie-przyjaciółki-szukają-domu"]http://www.dogomania.pl/threads/139168-Meggi-i-Peggi-psie-przyjaciółki-szukają-domu[/URL]
[COLOR="#ff0000"][SIZE="3"][B]
rozsyłajcie ten wątek!![/B][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostel5']Hmmm...nieśmiało informuję,że chyba jest kasa na sterylkę Pudi-pełna kwota! Z tym,że psiak jest wyraźnie wskazany,więc nie możemy tej decyzji zmienić...[/QUOTE]

[quote name='Kapsel']Kasa będzie z boksiowej skarpety tak jak Soema powiedziała!
To umawiajcie się z wetem:lol:[/QUOTE]

[quote name='kinga_kinga7']to możemy umawiać boksie:)[/QUOTE]

Jostel, ale teraz podskakiwanie jak najbardziej wskazane?:lol:
:multi::multi::multi:

Zazdroszczę Wam, ze jedziecie do psiaków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Kasa na kastrację jest, pytanie czy wet je ciachnie?[/QUOTE]

Soema-wet je ciachnie na pewno,ale..Teraz pracuję nad panem kierownikiem,a konkretnie -nad zmianą jego sposobu myślenia :/ Na razie,nie ukrywam, bez większego efektu...! Gdyby boksie chciały być suniami,nie byłoby ze sterylką problemu ,a tak...:(
Dajcie mi jeszcze trochę czasu...

Link to comment
Share on other sites

Elmira,w przyszłym tygodniu-konkretnie w czwartek -ruszamy z uruchamianiem wolontariatu.Najpierw będzie duuuży artykuł w lokalnej prasie o sytuacji schroniska i ileś tam spotkań na terenie miasta -z harcerzami (którzy już się rwą do pracy podobno :) )licealistami,studentami ,później (w maju) schronisko " wyjdzie" do ludzi-na głównym placu miasta pokażemy nasze "bidy" -te piękne i te brzydkie...Zakładamy ,że już będą wolontariusze.No i odbędzie się publiczna zrzuta na schron (młody pan radny załatwi wszelakie pozwolenia ). A budy-prezenty (2) już się podobno budują...
Od wetów dostałam duży wór karmy,preparaty "od robaków" ,kropelki przeciwpchelne i przeciwkleszczowe,"coś" od uszu,odżywki...-nawet sporo tego ofiarowali -czym mnie, szczególnie jeden z nich!- lekko,ale PRZYJEMNIE ,zszokowali! Mam też wór zabawek dla szczeniorów i kilka garnków-jutro zatargam to wszystko do schronu. I będę wywierać presję na p.kierownika...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostel5']Soema-wet je ciachnie na pewno,ale..Teraz pracuję nad panem kierownikiem,a konkretnie -nad zmianą jego sposobu myślenia :/ Na razie,nie ukrywam, bez większego efektu...! Gdyby boksie chciały być suniami,nie byłoby ze sterylką problemu ,a tak...:(
Dajcie mi jeszcze trochę czasu...[/QUOTE]
Przyznam, że mamy zainteresowaną panią adopcją... ale bez kastracji pies nie pojedzie. Nie obiecuję nic, bo jest dopiero po ankiecie przedadopcyjnej.
Gratuluje Jostel! Oby tak dalej :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Przyznam, że mamy zainteresowaną panią adopcją... ale bez kastracji pies nie pojedzie. Nie obiecuję nic, bo jest dopiero po ankiecie przedadopcyjnej.
Gratuluje Jostel! Oby tak dalej :)[/QUOTE]

No,widzisz! Cholery można z tymi chłopami (niektórymi :)) dostać!!! To tak,jakby mieli co najmniej stracić własne...
Dziękuję-też się cieszę! Ale-żeby nie zapeszyć!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostel5']Elmira,w przyszłym tygodniu-konkretnie w czwartek -ruszamy z uruchamianiem wolontariatu.Najpierw będzie duuuży artykuł w lokalnej prasie o sytuacji schroniska i ileś tam spotkań na terenie miasta -z harcerzami (którzy już się rwą do pracy podobno :) )licealistami,studentami ,później (w maju) schronisko " wyjdzie" do ludzi-na głównym placu miasta pokażemy nasze "bidy" -te piękne i te brzydkie...Zakładamy ,że już będą wolontariusze.No i odbędzie się publiczna zrzuta na schron (młody pan radny załatwi wszelakie pozwolenia ). A budy-prezenty (2) już się podobno budują...
Od wetów dostałam duży wór karmy,preparaty "od robaków" ,kropelki przeciwpchelne i przeciwkleszczowe,"coś" od uszu,odżywki...-nawet sporo tego ofiarowali -czym mnie, szczególnie jeden z nich!- lekko,ale PRZYJEMNIE ,zszokowali! Mam też wór zabawek dla szczeniorów i kilka garnków-jutro zatargam to wszystko do schronu. I będę wywierać presję na p.kierownika...[/QUOTE]

O rany,super!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...