Jump to content
Dogomania

Wolontariat w schronisku w Katowicach!! Ruszyliśmy!! Poszukiwani wolontariusze!!!


Istar19

Jaki dzień Ci najbardziej pasuje (poza sobotą) do spotykania się w schronisku ?  

53 members have voted

  1. 1. Jaki dzień Ci najbardziej pasuje (poza sobotą) do spotykania się w schronisku ?

    • poniedziałek
      1
    • wtorek
      8
    • środa
      5
    • czwartek
      19
    • piątek
      20


Recommended Posts

soboz
ta hienka z Foksem to ta drga psica- ma przepuklinę
a ta hienka która ma wiecej zdjęć to Kesi
pies od Danki to Brutus nie Borys a Danka ma nick Reyes
Ania od Borysa Który nie jest suką to Mona
piesek albo suczka o której nic nie wiesz to Kazan jest na stronie Fundacji- znajdziesz tam opis
u Zuzi zmień opis- napisz, że Bubuś ma dom a ona została sama i że to pies do pilnowania obejścia
wykasuj też wpis o zadaszeniu kojca
to na razie tyle

Link to comment
Share on other sites

Otóż to, ta druga hienka, Kesi była dziś ze mną. Dziś wyszła na spacer po raz pierwszy od ponad pół roku. Jest łagodna, trochę lękliwa i niespokojna. Nie jest agresywnie nastawiona ani do ludzi, ani do innych psów. Nie jadła wogóle suchej karmy. Dziś miała problemy żołądkowe, co chyba wszyscy widzieli i czuli ;) Ma numer schroniskowy 650/09.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Fenrisa zaraz usunę.

Właśnie, jakie mieliście dzisiaj psy na spacerze???? te nowe?


[B]Rybka_39,[/B] pierwsze słyszę o rezerwacjach między wolontariuszami :o nowe zasady :o ciekawe kto je stworzył :o[/QUOTE]

Te zasady stworzyła kultura działania.

Link to comment
Share on other sites

soboz4 na wątku maciaszka działa, zaraz tu przekleję, robię mu właśnie ogłoszenia.

PS Laro czy nie lepiej i efektywniej będziemy działać gdy np. załóżmy hipotetycznie ja znajdę dom dla Foksa i Ty, ja się umówię z przyszłym właścicielem na sobotę, Ty na piątek, no i ja zrobię z faceta durnia, a jakbyś mnie np. powiadomiła to dom znalazły by 2 psy, bo bym zamiast Foksa zaproponowała mu innego, tu nie chodzi o to kto wazniejszy, bo ja to mam gdzieś, tylko o współpracę, to nie jest żadna nowa zasada, wydawało mi się, że po sprawie Hektora to stało się dla nas jasne, że trzeba się nawzajem powiadamiać o ewentualnych domach.
Swoją drogą wydaje mi się, ,że wiesz o co chodzi tylko toczysz ze mną walkę na słowa, a o ile wiem to z dg miałaś zatarg, a ja nie jestem ich rzecznikiem, powiedz otwarcie o co Tobie wreszcie chodzi?
Bo to staje się zabawne.:)
Swoją energię teraz należy przekierowac na Foksa i Czarka, rozmawiałam z amikat, warto by było wykastrować i przenieść Foksa, jeśli to możliwe, a następnie szukać mu jak najszybciej domu.
Szkoleniowiec mówiła, że to dobrze, że jest z Czarkiem w boksie, ale widocznie jego agresja się nasila, ma skrzywioną psychikę, nie dziwię sie, bo on nie jest temperowany przez Czarka, on jest terroryzowany, ma krwawe ślady, rozwalone ucho, a ostatnio takie bęcki dostał, że bałam się, że go Czarek zagryzie.:(
Już mu powoli robię ogłoszenia.

zapko mogę małpeczce zrobić ogłoszenia z kontaktem na Ciebie?:)

Link to comment
Share on other sites

Album Giny (Dżiny) w picaso

[url]http://picasaweb.google.pl/psiwolontariusz/GinaDzinaZaraTrzechImionOpiekunBozenaSoboz4?feat=directlink[/url]

Co z Fendi???
Wczoraj czytałam, że ktoś się o nią pytał i nie wiem czy drukować dla niej ogłoszenie, czy coś ktoś wie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybka_39']soboz4 na wątku maciaszka działa, zaraz tu przekleję, robię mu właśnie ogłoszenia.

PS Laro czy nie lepiej i efektywniej będziemy działać gdy np. załóżmy hipotetycznie ja znajdę dom dla Foksa i Ty, ja się umówię z przyszłym właścicielem na sobotę, Ty na piątek, no i ja zrobię z faceta durnia, a jakbyś mnie np. powiadomiła to dom znalazły by 2 psy, bo bym zamiast Foksa zaproponowała mu innego, tu nie chodzi o to kto wazniejszy, bo ja to mam gdzieś, tylko o współpracę, to nie jest żadna nowa zasada, wydawało mi się, że po sprawie Hektora to stało się dla nas jasne, że[B] trzeba się nawzajem powiadamiać o ewentualnych domach.[/B]
Swoją drogą wydaje mi się, ,że wiesz o co chodzi tylko toczysz ze mną walkę na słowa, a o ile wiem to z dg miałaś zatarg, a ja nie jestem ich rzecznikiem, powiedz otwarcie o co Tobie wreszcie chodzi?
Bo to staje się zabawne.:)
Swoją energię teraz należy przekierowac na Foksa i Czarka, rozmawiałam z amikat, warto by było wykastrować i przenieść Foksa, jeśli to możliwe, a następnie szukać mu jak najszybciej domu.
Szkoleniowiec mówiła, że to dobrze, że jest z Czarkiem w boksie, ale widocznie jego agresja się nasila, ma skrzywioną psychikę, nie dziwię sie, bo on nie jest temperowany przez Czarka, on jest terroryzowany, ma krwawe ślady, rozwalone ucho, a ostatnio takie bęcki dostał, że bałam się, że go Czarek zagryzie.:(
Już mu powoli robię ogłoszenia.

zapko mogę małpeczce zrobić ogłoszenia z kontaktem na Ciebie?:)[/QUOTE]


Tylko jak mamy się powiadamiać jak niektórzy nie życzą sobie swoich kontaktów przekazywać innym :razz:
Ja po prostu nie lubię jak ktoś coś neguje, ma dużo do powiedzenia, zwłaszcza na necie. A najlepiej to już od razu czołgiem przejechać po nowych inicjatywach :) a samemu się jest najlepszym.

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, odezwała się do mnie pani chętna na tą sunię: [URL="http://www.katowice.schronisko.net/adopcja-id-40586.html"]http://www.katowice.schronisko.net/a...-id-40586.html[/URL] W rozmowie telefonicznej zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie!
Pani jest z Warszawy, trzeba by załatwić jakiś transport. Pani obiecała pokryć jego koszty.
[B]Kto mógłby się tym zająć?[/B] Ja wezmę na siebie znalezienie kogoś na wizytę przedadopcyjną.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Tylko jak mamy się powiadamiać jak niektórzy nie życzą sobie swoich kontaktów przekazywać innym :razz:
Ja po prostu nie lubię jak ktoś coś neguje, ma dużo do powiedzenia, zwłaszcza na necie. A najlepiej to już od razu czołgiem przejechać po nowych inicjatywach :) a samemu się jest najlepszym.[/QUOTE]

Dobra dyskusja się toczy wokół nas więc odpisze.
Ja akurat mało pisze na necie w porównaniu do innych, wystarczy spojrzeć na licznik postów, byłam w sobote jeżeli ktoś chciał mógł do mnie podejść porozmawiać tak jak zrobiła to Aneta czy kuba 123, swoje uwagi napisałam wcześniej jako wolontariusz chyba miałam do tego prawo.

A co do Czarka to rezerwowany był u Pani Ani (widać mam jakieś względy), niestety adopcja Czarka nie doszła do skutku, więc jeżeli ktoś jest w stanie go przejąc pod swoja opiekę to proszę, przy czym proszę zwrócić uwagę także na drugiego rezydenta boksu -Foksa, obydwa psy muszą być wyciągane i wprowadzane do boksu razem, gdyż inaczej dochodzi do pogryzień.

Nawiasem mówiąc nie uważamy się za najlepsze, ale dziękujemy za pochwałę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Tylko jak mamy się powiadamiać jak niektórzy nie życzą sobie swoich kontaktów przekazywać innym :razz:
Ja po prostu nie lubię jak ktoś coś neguje, ma dużo do powiedzenia, zwłaszcza na necie. A najlepiej to już od razu czołgiem przejechać po nowych inicjatywach :) a samemu się jest najlepszym.[/QUOTE]

No niektórzy sobie nie życza, żeby ich dane latały po internecie, ale nie wiem dlaczego piszesz to mnie, jak masz jakieś pretensje to trzeba było ze mną porozmawiać w schronisku, pisz wprost do kogo masz pretensje a nie owijaj w bawełnę.
Mieć dużo do powiedzenia to źle?
Ja uważam, że każdy ma prawo napisać co mu nie odpowiada, a nie dusić w sobie.
Jakim czołgiem i po jakich inicjatywach?

Już Ci pisałam, albo piszesz wprost jaki masz problem, albo kończymy tę bezowocną dyskusję, to sobie pogadamy za 2 tygodnie w sobotę i mi wytłumaczysz droga laro co Cię gryzie.

Ja również się nie uważam za najlepszą, ale dziękuję, że tak myślisz, będę sie starała sprostać Twim wyobrażeniom o mnie, choć nie wiem czy podołam.):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']Słuchajcie, odezwała się do mnie pani chętna na tą sunię: [URL="http://www.katowice.schronisko.net/adopcja-id-40586.html"]http://www.katowice.schronisko.net/a...-id-40586.html[/URL] W rozmowie telefonicznej zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie!
Pani jest z Warszawy, trzeba by załatwić jakiś transport. Pani obiecała pokryć jego koszty.
[B]Kto mógłby się tym zająć?[/B] Ja wezmę na siebie znalezienie kogoś na wizytę przedadopcyjną.[/QUOTE]

Nie obiecuję, ale popytam, tylko bardzo proszę o natychmiastową informację gdy też ktoś załatwi transport. Mój numer telefonu znacie, wystarczy sms, jeżeli można, bo w tygodniu na dogo mogę mieć problemy się dostać

Link to comment
Share on other sites

Przede wszystkim dziewczyna musi wiedzieć, że przepisy Wielkiej Brytanii mówią o półrocznej kwarantannie, jaką pies musi przejść w Polsce, zanim wyjedzie. Czyli musiałaby wyciągnąć Dżinę ze schronu, umieścić np. w hotelu czy dt i będzie mogła ją zabrać dopiero po 6 miesiącach, jeśli kwarantanna da pozytywny wynik.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...