Jump to content
Dogomania

malutka sunia z cmentarza


Magdziak

Recommended Posts

na wątku jest mój numer telefonu - jeżeli jest ktoś zaintersowany LOSEM SUNI a nie moim podpisem to proszę zadzwonić.

Jawena, Dogo-60 - macie jakis DT dla suni?? moze Dom Staly??
Z tego co widze to tylko lilk_a, Cajus i Szarotka są zainteresowni dalszym losem suni
a inni tylko moim podpisem..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magdziak']na wątku jest mój numer telefonu - jeżeli jest ktoś zaintersowany LOSEM SUNI a nie moim podpisem to proszę zadzwonić.

Jawena, Dogo-60 - macie jakis DT dla suni?? moze Dom Staly??
Z tego co widze to tylko lilk_a, Cajus i Szarotka są zainteresowni dalszym losem suni
a inni tylko moim podpisem..[/QUOTE]


A coś ty taka nerwowa? co w tym dziwnego że chce wiedzieć gdzie jest pies? chce wpłacić kase a tu jakieś ataki? O co tu biega?

Link to comment
Share on other sites

A co w tym złego że ktoś pyta o to gdzie jest ta wasza psina? Skąd ten atak ? Nerwowa jesteś Magdziak i masz jakieś kompleksy czy obawy bo już nie wiem???? :crazyeye: Czyżby twoje wskazanie na podpis miało ukryty podtekst??????????????????????????????????? może i mam DT albo chce wpłate zrobić na hotelik ale dla psa a nie dla UFO

Link to comment
Share on other sites

dogo - 60 - na pewno jestem nerwowa i mam kompleksy - ale chyba nie o to chodzi w tym watku??
nie wiem o co chodzi odnosnie moich ukrytych podtekstow.... ja jestem "nerwowa i mam kompleksy" a ktos inny ma paranoje chyba..
jezeli masz tymczas to prosze zadzown do mnie
jezeli masz pieniadze na hotelik to jeszcze nie wiem jak to rozwiazac bo ja nie chce zadnych wplat na swoje konto
wiec jak sa pieniadze na dom tymczasowy dla suni to moze ty bedziesz zbierac??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magdziak']dogo - 60 - na pewno jestem nerwowa i mam kompleksy - ale chyba nie o to chodzi w tym watku??
nie wiem o co chodzi odnosnie moich ukrytych podtekstow.... ja jestem "nerwowa i mam kompleksy" a ktos inny ma paranoje chyba..
jezeli masz tymczas to prosze zadzown do mnie
jezeli masz pieniadze na hotelik to jeszcze nie wiem jak to rozwiazac bo ja nie chce zadnych wplat na swoje konto
wiec jak sa pieniadze na dom tymczasowy dla suni to moze ty bedziesz zbierac??[/QUOTE]


Renata niech zbiera bo jej się nauczycielstwo chyba mało opłaca.Albo powiesz gdzie jest ten pies albo się zastanów co o tobie pomyślą ci co to czytają?
W czym kurde problem? Na żadnym wątku nie każą wydzwaniać tylko piszą co i jak a tu zaś jakieś przekopy i jeszcze pretensje,że ktoś sie pyta? Co wy macie w tych głowach?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doogo-60']Renata niech zbiera bo jej się nauczycielstwo chyba mało opłaca.Albo powiesz gdzie jest ten pies albo się zastanów co o tobie pomyślą ci co to czytają?
W czym kurde problem? Na żadnym wątku nie każą wydzwaniać tylko piszą co i jak a tu zaś jakieś przekopy i jeszcze pretensje,że ktoś sie pyta? Co wy macie w tych głowach?[/QUOTE]

matko bosko... a kto Ty jesteś??!!!! już widzę jak masz te pieniądze na Elę przygotowane na hotel jak tu o hotelu nie było mowy bo nie było ani grosza na to! szukasz afery?! pisałaś/łeś na pw do Magdziak? nie zawsze można napisać otwarcie gdzie jest pies -jakbyś się naprawdę interesował/ła losem psa to wiedziałabyś to... ale przeciez lepiej szukać afery tam, gdzie jej nie ma.... co się z Wami ludzie dzieje do cholery??!!

wiesz z jakim "schroniskiem" gmina Magdziak ma umowę podpisaną?!! WIESZ?! dałabyś tam psa obracając się w psim świecie i znając REALIA?!

dogo-60 - zanim wyskoczysz z bezsensowanymi oskarżeniami to daj się poznać ludziom będacym od lat na dogo...

żenada...

Link to comment
Share on other sites

Siedzę po nocach polecając, ogłaszając starając się pomóc. Najlepszą pomocą dla psa jest dom. Kochający dom.

Postanowiłem dać Eli bezpłatny dt. może się w Niej zakocham i zostanie u mnie na stałe?

Kiedy rejestrowałem się na dogo zrobiłem to dla Funki. Psinki po wypadku, której nikt nie chciał. Która nie trzymała potrzeb fizjologicznych. Nikt Jej Nie zechciał w Polsce.Trafiła do Niemiec Do kochającego Domku. Nie pomogłem Jej.

Zarejestrowałem się aby pomagać. I Eli pomogę. Będąć dla Niej dt lub być może kochającym ds.

Link to comment
Share on other sites

no wreszcie ktoś tu ludzkim głosem gada.Cajus? jak chłop chłopu przybijam pione .Ratujesz psiaka o ile go dostaniesz ,a mam nadzieje ze tak. I ratujesz tyłki tych bez kultury prostych dziewczyn co zapytane o uczciwość pyskówki robią.Po co? bo tylko obrażać ludzi potrafią. A co do pytania do mnie o rejon Olsztyna to już sprawdziłem,ze w Wieluniu psa nie ma jutro sprawdzam kolejne schrony w okolicy .Bo Ty Cajus nie od nas to wiarę masz A w częstochowie i okolicy az grzmoty lecą na praktyki i oszustwa tych co tak cnotliwie podają się za wolontariat.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Javena']Ja myśle,ze jeżeli naprawde szukają domu dla Eli,to dadza znać Cajusowi. Moze mają jakies powody,zeby nie mówić wszystkim ,gdzie jest Elunia.[/QUOTE]
On wie gdzie jest Ela i ja tez wiem.
Cajus swietenie, ze to zrobisz, bo mnie Ela tez spedzala sen z powiek.
Wielkie Dzieki Cajus :):)

Link to comment
Share on other sites

a ja myśle że tu tak coś cuchnie że nie da się nie zauważyć.I jakby te pannice troche kultury zachowały na początku jak grzecznie pytałem to by nie zrobiły tu zadymy i jakiegoś podejrzanego smrodku. Poza tym co to znaczy że miejsce pobytu psa którym zaopiekował sie ktokolwiek ze znakiem FFA w Częstochowie to zaraz tajemnica i konieczna konspiracja? gdzie my jesteśmy? na wojnie czy na dogo? kto ma dobre intencje i czyste sumienie nie musi niczego ukrywać .Proste?Co do Cajusa to nie wiem kim jest ale do tej pory wydawał się być uczciwy i sam na wątku Partyzanta dziwił sie tajemnicom i takiej bezczelności wobec forumowiczów jaką stosują Magdziaki itp.
Trzymam kciuki za tego psine żeby trafił do Cajusa.
Cajus kiedy go zabierasz i kiedy foty będą ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...