Jump to content
Dogomania

Ares-bez ogonka- ma juz swoj kochajacy domek - Za teczowym mostem[*]


pati123487

Recommended Posts

  • Replies 589
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hahaha ludzie spacer z 4 haszczakami to istny hardcore , rece mam wyciagniete do ziemi i cud ze wrocilam do domu w jednym kawalku, ludzie na ulicy sie zatrzymywali i patrzyli na nas :P:P. Moje haszczeta sa nauczone , ze sie nie ciagnie pani ile sil w plucach ,ale Ares niestety tego jeszcze nie wie i dawal ile mu fabryka dala , a jak on to reszta tez zew poczula i dawaj do przodu , jak slowo czasem mialam wrazenie ze unosze sie w powietezu ;).
Slonka moje Arsik to wcale nie jest taki ulegly jak wam sie wydawalo , wychowany ze swoja pania jako jedynka i do tego jak widze rozpieszczony , wydaje mu sie ze on jest najwazniejszy i klapal zebiskami to calego mojego towarzystwa az wreszcie trafil na Niye i zostal spacyfikowany ku swojemu wielkiemu zdumieniu , normalnie mial w oczach klasyke pt" kobieta mnie bije". Dzisiaj juz pojal co to zycie w stadzie , nie powiem ze tez mu to troche wytlumaczylam i chyba zakumal ,ze to komuna i kazdy z kazdym zyje dobrze i nie rzuca sie z klami. Podejrzewam ,ze to zdarzenie z ogonem to wcale nie wynik jego uleglosci tylko wrecz przeciwnie zaczepnosci , tak mniemam po obserwowaniu go tutaj w domu , chociaz moge sie myslic , bo w koncu co innego dom a co innego schron.
Na spacerze poza tym ,ze ciagnie to raczej nie sprawia problemow , to bardzo energiczny psiak wymagajacy naprawde duzej dawki ruchu , piszczalam go na lince i nawet reagowal na zawolanie . Zdjec niestety nie bedzie z mojej strony bo zabraklo mi jednej reki , co prawda moja Jadzia i Niya lataja luzem ,ale na chlopakow musialam miec czujne oczy i rece.
Ponoc nowi wlasciciele w drodze , przycisne ich o fotorelacje :)

Link to comment
Share on other sites

Ależ to teraz poszło błyskawicznie ... jeszcze nie tak dawno martwiliśmy się o życie i zdrowie Aresa a tu proszę już jedzie do własnego domku. A w międzyczasie miał już przedsmak raju w hoteliku u pani Joasi.
Aresiku :) wszystkiego najlepszego dla ciebie i twojej nowej rodzinki !!!

Link to comment
Share on other sites

NiJaSe - jesteś naprawdę niezła - 4 huszczaki naraz - żałuję, że tego nie widziałam ;-) najlepiej kup sobie taki wózeczek/saneczki - psy zaprzegnij i rób za przewodnika stada ;-P
dzięki za przyciśnięcie właścicieli i info. Fajnie, że szczęśliwe zakończenia zdarzają się nie tylko w bajkach :-) (tak samo fajnie zakończyła się historia z poparzonym Mukim)
bedę czekać na zdjęcia i dalsze info
dzięki!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='INDIwidualistka']NiJaSe - jesteś naprawdę niezła - 4 huszczaki naraz - żałuję, że tego nie widziałam ;-) najlepiej kup sobie taki wózeczek/saneczki - psy zaprzegnij i rób za przewodnika stada ;-P
dzięki za przyciśnięcie właścicieli i info. Fajnie, że szczęśliwe zakończenia zdarzają się nie tylko w bajkach :-) (tak samo fajnie zakończyła się historia z poparzonym Mukim)
bedę czekać na zdjęcia i dalsze info
dzięki![/QUOTE]
hahah i pomyslec ze na poczatku byla tylko Niya ... , to co nastepny krok to piec haszczakow , hehe tylko wtedy to juz na bank zostane latawcem ;p

Link to comment
Share on other sites

Boze jak sie ciesze, [COLOR=red]AESIKU[/COLOR] ty byles tym moim pierwszym od ciebie sie wszystko zaczelo , na zawsze zostaniesz gleboko w moim serduszku... mam nadzieje ze bedziesz oddany swoim nowym wlascicielom mimo ze masz swoj wiek i rowniez charakterek, to co wspolnie przezylismy zrobilo duzom rewolucje w moim zyciu w sensie pozytywnym :)pokazales mi droge ktora mam isc. Dziekuje za wszystko od dzis zaczynasz nowe zycie mam nadzieje ze do konca swoich dni....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NiJaSe']hehe ja to ja ,przyzwyczajona jestem , ale dziwie sie ze ta kretynka co za sciana mieszka jeszcze do mnie z cala warszawska policja nie przyleciala :d.
Ares zaprzyjaznil sie wlasnie z kotem Stefanem ( czemu mnie to nie dziwi - stefan oswajacz psow :D) , i nawet z Nikononem juz na siebie nie mrucza:). Kurcze ale wiecie co jaki to jesy piekny widok cztery haszczaki i wszytskie bialo czarne i z niebieskimi slepiami :):), hhaha a pomiedzy nimi ruda Setka :)[/QUOTE]
a co zrobisz jak ta przesympatyczna osóbka to przeczyta :)

Link to comment
Share on other sites

Aresik ma sie dobrze, juz zaczyna wymuszac od nowych wlascicieli np udaje ze mu karma nie samkuje( jadl ja wczesniej w hoteliku) pewnie swaniaczek sobie mysli moze jak nie zjem karmy to dadza mi miesko:)
Pan zapina go na smycz a ten sie kladzie i nie chce isc ,ale po chwili wstaje i idzie:)

Czekam na email z foteczkami . jak beda to zaraz wkleje....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...