Jump to content
Dogomania

Feluś z Duczek jest już w NOWYM DOMKU!!!!!!


Negri_2008

Recommended Posts

  • Replies 679
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pierwszy telefon miałam od dziecka, później sms z pytaniem: "ile chcesz za tego psa?" no i jeszcze Pan dość konkretny ale był przekonany że dodzwonił się do hodowli ratlerków.

Z moich ogłoszeń dzwoniły dwie sensowne osoby ale miały się zastanowić i nie zadzwoniły ponownie.
A ja cały czas mam obawy ;( czy oby na pewno chcę tą małą gnidę oddać.


Kinia dzięki :*

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny dzwoniła do mnie przed chwilą Pani której bez mrugnięcia okiem oddałabym Felunia.
Cudowna Pani prze ponad pół godziny opowiadała o swoich pieskach.
Niestety problemy z trzustką Panią przeraziły ponieważ miała ostatnio bardzo chorego psa i boi się że problem trzustki może ja przerosnąć.
Jak byście miały coś w typie pinczerka do oddania to ja zachowałam do Pani namiary.
Nie byłam na przedadopcyjnej a psa bym od reki Pani oddała. Czuje się to po samej rozmowie.
Strasznie żałuję że Pani się nie zdecyduje ;( bo druga taka może się nie trafić.

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie to dziwne, że ludzie nie moga zdecydowac sie na Felusia. problemy z trzustka.... przeciez to nie jest koniec świata. Ludzie maja rózne problemy ze zdrowiem... a leki Felutka są naprawde tanie.

Moj Tobi ma problemy z wchłanianiem oraz niewydolnośc trzustki i jakos zyje. Tylko, że w Jego wypadku kwestia finanasowa jest powazniejsza - bo dostaje karme bardzo droga, a Felutetk TYLKO leki za 2 dychy miesiecznie...

Juz zaczyna wkurzac mnie tez zastój w adopcjach ...

Link to comment
Share on other sites

Zuzia a mogłabyś przesłać zdjęcia pani zainteresowanej wcześniej Felkiem? Bunio jest w typie pińczerka (wagowo to może nawet łapie się na pińczerka miniaturkę). Negri narazie nie zawracajmy głowy wsteonymi rozmowami, narazie chodzi o wysłanie zdjęć i kilka słów o nim, jak spodoba się to już przekieruje się pania na Negrii, bo chyba najwięcej może o nim powiedzieć i wyczuć panią czy się nada na nową opiekunkę...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...